Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hej Bobo, No tak sie jakos z tymi voucherami złożyło. Kolega sie z nia umowil i do biura z nia pojedzie i wtedy da jej kase jak potwierdza autentycznosc takze nie ma co sie obawiac. A walute tansza sama bym chciala. Dzisiaj znowu poszlo do gory o kilka groszy a ja jeszcze musze tyle kupic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- ja już nie muszę kupować ale jakby nadażyła się okazja to czemu nie. Mam o tyle dobrze że mój mąż kupuje po cenie skupu nie sprzedaży , zawsze to troszkę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiam właśnie z moją kochaną koleżanką naszą Frogi- kompa ma już dobrego , doczyta jeszcze 3 strony i dołączy do nas za chwilę. NARESZCIE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekamy na Frogi! Nareszcie komp naprawiony. Współczuję tyle zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ciekawe jak to nadrobi. Ze mną na razie na tel wisi. Docytała już do końca, zaraz ją zwolnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWWWWWiiiitajcieeeeeee:D 😘😘😘😘 miałam się zaraz pojawić ale rozmawiamy z Bobą... ohhh jak miło by już z Wami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi witaj 🖐️ 👄 Mam nadzieję, ze teraz juz do nas powrócisz na stałe ;) Ja niestety zamykam pierwszą zmianę 15 minut wcześniej bo oczka mnie szczypią nieco. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh Bobo no nie mało,ale mówie że za nami było już więcej;) Ide na YCD a może w między czasie jednak spać:P Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana :) Pariss--> to też jest jakiś pomysł :) muszę zobaczyć dokładnie na czym to polega i kto wie .. nie wiedziałam, że w Empiku są takie możliwości ;) dzięki za pomysł! :* Ooo..frogi wróciła ;) witaj po dłuższej przerwie. Dłuugo Ci tego kompa naprawiali... Pozdrowienia dla Wszystkich...Pariss, BoBo, Dżuni, Szazzy, Kari, funnky, frogi..uff kurcze ja chyba nie mam szans zapamiętać wszystkich hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Jak sie jedne pokażą to drugie znikają :) Fannky żyjesz? Miłego, słonecznego dnia! 🖐️ Tez pozdrawiam wszystkie bez wyjątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna,Merhaba! Pariss przepraszam,ale nie zauważyłam Twojego wczorajszego wpisu ale południowo bardzo Cie ściskam i przesyłam specjalne buziaki😘😘😘 Witam również wszystkie pozostałe tutaj obecne Turkomaniaczki, nawet nie wiecie jak miło już być z Wami z powrotem. oto kwiatki dla Was: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I bardzo dziękuje za pamięć podczas mojej nieobecności. Mój komp był 4tyg w tym serwisie z tym,że wina jest producenta pamięci, które mi naprawiano,bo albo długo nie przysyłał odpowiedzi albo 2razy dał uszkodzone do serwisu i tak czas leciał... Tymczasem u mnie pogoda brzydkaaa,jak się wczoraj rozpadało tak przez cała noc i rano,a teraz mokro,pochmurno i nie ca ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a wiesz, ze Grand Zaman Garden jest teraz z lasta na 29.04.2009r. w Rainbow Tours za 1500 zł/tydz. Chyba taniej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem, jestem. nawet czytałam ale wczoraj nie miałam już sił pisać :) w mnie dziś też szaro i kropi więc i w pracy spokojniej. ale żeby mi nudno nie było wzięłam się za jakieś porządki bo jeszcze trochę to i dla mnie miejsca braknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz południa, cała Polska zalana słońcem :o ale co tam to chyba chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to rewelacjaaaa :D tylko,że to na teraz...ale i tak mega obniżka! Mam nadzieje ze na druga połowe września coś będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Tag meine Damen :D, ale zaliczyłam maraton - MASAKRA!!!!!! musiałam wstac o 3.00, bo zbiórka była o 4.30 (wstanie:( , kawka i te sprawy...ledwo zdarzyłam), jechalismy (niestety nie lecieliśmy) prawie 8 godz, gdzies tam za Hannover....juz lekka pompka się zrobiłam :( Spotkanie trwało 6 godzin (słownie: sześć!!!) , oczywizda ja niemieckojęzyczna, więc jęzor latał jak wirnik we Frani :D......ze mnie stała się dętka. Koledze tak w brzuchu burczało (oczywiscie było tylko lekkie śniadanko) i lekko przysypiał (doradca techniczny hehehehe). Skończyliśmy koło 19.00 (ja tylko szturchałam prezesunia, coby reasumował) i jazda do domu kolejne godzinki (gdzies po drodze wrzut na rozgniewany żołądek, no i w domciu wylądowałam o 3.00!!!! Także czasu, ani możliwosci na żadnego Turka nie było :( ...ani zresztą na nic innego :( pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, cieszę się Kari, że pucujesz chatkę, to będę miała gdzie nabałaganić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dżunia więc byłaś w rejonach gdzie ja jeżdzę :) na szczęście nie na takie maratony. wiecie co dziś dobrego jadłam ?? kiełki smażone :D dziwne to o tyle że mi zawsze było bliżej pizzy i chipsów a nie zdrowej żywności ale to było wyjątkowo smaczne ;) może dla tego że za dużo masła dałam do smażenia :D ok teraz zbieram się na basen i saunę trzeba coś spalić (proszę bez insynuacji, że to dobrze na mnie działa bo moja waga stoi jak zaklęta :O:O:O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Sluchajcie! Znajoma sprawila sobie wczasy tygodniowe w Tunezji w 5* -wym hotelu i ...na lotnisku zostawila w WC torebke z kasa, kartami, aparatem fot, wrocila doslownie za 10min, zostala tylko torebka z dokumentami, a reszta wsiakla! Doleciala, okazalo sie ze zimno, jedzenie wstretne, zero animacji bo w hotelu bylo kilkanascie osob. W drugim dniu niefortunnie upadla i ...zlamala reke, zoperowali reke, wstawili blache, przelezala 3 dni w szpitalu i bidulka jutro wraca...kurde ale ludzie maja pecha! Dzunia- lo, ho, ho, ho;)... zanim Ty przyjedziesz to jeszcze nie jeden raz nabalaganie ;) wiec po co masz sie meczyc i balaganic... pomozesz posprzatac;D;D...oder wie seh ich das?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Frogi moze uda sie Tobie upolowac w dobrej cenie Grand Zaman ;) Dżunia, ale miałaś maraton. Współczuję. Fannky, \"rzeźbij się\" dalej . Co to za kiełki zdobyłaś i gdzie? Kari rzeczywiście pech. Ja bym nie mogła spać jakbym komuś cos takiego zrobiła. A do Tunezji mam uraz. Nie podobało mi sie wogóle. No, oprócz wycieczki na Saharę - to było super. Poza tym o tej porze roku tam jest zimno i niestety jak ktoś nie wie to da sie w biurze nabrać. Jak Tunezja to tylko Mahdia - tam było ładnie i byla ladna plaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×