Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Wizę kupujesz na lotnisku. Jesli masz niemiecki paszport to nie potrzebujesz wizy. Kwiatuszek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pariss własnie siedze i ogladam kolejny odcinek Brzyduli bo nigdy nie ogladałam a teraz zaczełam od pierwszego odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
nie mam paszportu niemieckiego tylko polski ale lecimy z wycieczka niemiecka, wiec to towarzystwo raczej nie bedzie interesowala nasza wiza jak mamy sie tam odnalezc i wiedziec gdzie to kupic?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemieccy tursci tez beda szli kupowac wize. Generalnie idziesz za ludzmi i nigdzie nie da sie skrecic. Dochodzic do miejsca gdzie sa kasy nad jedna pisze USD a nad druga EUR. Wybierasz jaka chesz płacic waluta i podchodzi. Dajesz paszport i kase. Nad kasa jest napisane jaki kraj ile płaci. Polacy (niezaleznie z jaka jada wyciczka) płaca 10 EUR albo !% USD. I tyle. A niemcy płaca wg swojego paszportu. Tak wiec nie ma co sie bac wszyscy ida w to samo miesjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek, Niemcy nie płacą za wizę i jej nie potrzebują do Turcji. http://www.mfa.gov.tr/visa-fees-at-border-gates-for-2008.en.mfa idą odrazu do odprawy paszportowej gdzie dostają pieczątkę wjazdową. no jak jak --> jak wyjdziesz z rekawa samolotu to są okienka gdzie kupujesz wizę. Dajesz 15$ lub 10 E i wklejają Tobie znaczek wizowy. Wtedy idziesz dalej do odprawy paszportowej, tam Turek wbija Tobie na tej wizie pieczątkę wjazdową i schodzisz na dół do taśm z bagażami. To wszystko. Nie ma się czego obawiać to trwa chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomniałam że niemcy nie płaca ale nie ma znaczenie bo i tak trzeba przejsc koło kas. A autokar bez nikogo nie odjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, Kanada i Norwedzy płacą po 60 dolarów. To naprawdę sporo, ale Norwegów to nie odstrasza. Za to mają ją na 3 miesiące a nie na jeden tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
nie martw sie, pojdziesz z cala wycieczka, kasa powinna byc obok kontroli paszportowych, takze bedziesz miala ich na oku;) jak bedziesz na lotnisku Antalya, to tam na pewno tak jest;) najwazniejsze, to sie nie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże jaki tu tłok dzisiaj! Witajcie moje psióły Pariss- Ty to masz noska. Ale dałaś czadu z tym bilecikiem. Tak trzymać ! 🌻 Frogi-- 👄👄👄, coś tam nasmarowałam na poczcie do Ciebie Dziewuszki , nie wiem czy się chwalić czy nie ale jestem bardzo zajęta i do niedzieli tak zostanie bo obchodzę w tym tygodniu srebrne gody i mam pracy co nie miara więc chyba mi wybaczycie jak przez weekend Was nie odwiedzę. I tak was wszystkie bardzo lubię i niech tak zostanie. 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
pariss a z Ciebie taka podrozniczka jest, ze tak we wszystkim obcykana jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmoza
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha !!! i zmieniłam kolor włosów ! Mój mąż nie lubi blondynek więc się rozjaśniłam , może następne 25 lat przeżyje z białogłową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo witaj, Jesteś usprawiedliwiona 🌼 👄 Laurka to pytanie było z ironicznym zabarwieniem czy mi sie tylko tak wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
Kwiatuszku a tak mozna? wydaje mi sie, ze nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
Pariss, wydaje Ci sie:) przepraszam, ze tak pomyslalas. po prostu czytam od 2 dni i dziewczyny chwala sobie Twoje rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka nie rozumiem pytania. Polacy dostaja wize na miesiac ale jest ona jednorazowa. Jak pojedziesz dwa razy w ciagu miesiaca to dwa razy zapłacisz 10 EUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Pariss-- nie na złość , po prostu stara już jestem i się odmładzam. Kwiatuszek - wiem że tak będzie bo to już nie miłość tylko przywiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka OK, tak wlasnie myslałam, ze źle myślę :) Kwiatuszkowi chodzi o to, że Norwedzy płacą 60 $, ale wizę mają na 3 miesiące. A dla nas to lepiej i taniej wyjdzie jak bysmy sobie pojechali nawet co miesiąc a zapłacimy 3x15 $. czyli dla nas wychodzi na 3 miesiace tylko 45 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanko :gdzie jest nasza kochana Dżunia. Stęskniłam się za jej kawałami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Bobo tak bez miłości? Ciekawe co Twoj mąż wymyślił za fajowy prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
myslalam, ze chodzi o to, zeby planowac urlop na 3 m-ce i co 30 dni zglaszac sie po wize. Ale tak chyba nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×