Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dżunia Wiosnę męczy cały czas :) Pewnie z tą Wiosną do Turcji pojedzie we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak nie można Laurka, bo trzeba wyjechać i wjechać z powrotem. Mozna za to po 30 dniach popłynąć w rejs na Cypr i wrócić i znowu kupujesz wizę. Wyjdzie taniej niż czarter do Polski i z powrotem. Wiem, ze tak robiły kiedyś dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżuni życzę wiosny przez całe życie . Niech ją zabiera gdzie chce. Kwaiuszek i Pariss- pewnie że bez miłości nic nie przetrwa tak długo. Macie rację jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
nie, no miesiac mi wystarczy, ile mozna;) Ja jade samochodem, wiec z wjazdem i wyjazdem nie bedzie tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Kwiatuszek, ale mam problemy z klawiaturą .Jak zawsze zresztą tak jak Fannky przekręcam literki.Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze takiego zwiazku. Moj najwiekszy nie wypalił i sadze ze aktualny tez bedzie niewypałem. Bo komus zaczynja wychodzic małe zaczatki rogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy ja wogole jak pisze to przekrecam litery poniewaz szybko pisze i nie czytam przed wysłaniem. Mysle ze kazdy to wybaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kwiatuszku, to chyba zależy od charakterów i dobrania się partnerów. Życzę Ci żeby było jak najlepiej. Co do przekręcania słówek to zawsze to miałam ale staram się pisać dobrze. A jak patrzę jak moje dzieci piszą na GG to mnie skręca. Ja nawet nie umiem tego przeczytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczytalam sie chyba a to juz tak pozno. Szkoda moich oczu, zwijam sie. Do jutra Kobitki :) Iyi geceler 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie śpiochy ! Ja już kawkę wypiłam ,poczytałam i zaraz się wybieram do Łodzi na zakupy. Bobo -ja też w styczniu obchodziłam taką rocznicę jaka Cię czeka w tym tygodniu.Życzę Ci kochana jeszcze dwóch takich rocznic,i jeszcze więcej. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witjcie :) Pariss ktos dobrze napisal powinnas zalozyc Biuro porad turystycznych :) zarobilabys :D 1-szych klientow mialabys juz z forum :p czasami sobie was czytam wiec wybaczcie jak sie wtrace My ciagle walczymy o paszport dla malej tureckiego nie daja polskiego tez nie chca dac a brytyjki dostanie za pelne 2 lata starsza corka chce na wakacje do polski i teraz nie ma jak jechac :( Gdzie moglam isc gtam bylam i kazdy rozklada rece jeszcze jedziemy we wtorek do konsulu w Londynie. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje kokunrs trwa do 20 kwietnia jesli moge was prosic o klikniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Shazza Ty ranny ptaszku. O 5 rano juz po kawie? O ludzie! :) Patinka, ja nie rozumiem jak to nie chcą dać paszportu? A po urodzeniu dziecka gdzie ją zarejestrowałaś? Jesli w Polsce to jest Polką chyba i wtedy powinna dostać polski paszport. Nie rozumiem tej biurokracji. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) BoBo-->gratulacje! W dzisiejszych czasach, to naprawdę jest czego gratulować, bo wszędzie na około pełno rozwodów... No i na pewno to nie przyzwyczajenie - to się właśnie nazywa miłość :D Co do odmładzania to ja właśnie też planuje na przyszły tydzień wizytę u fryzjera ;) no i czeka mnie pierwsze farbowanie włosów - uwierzycie ? hehe - raz kilka lat temu miałam tylko pojedyncze pasemka i to było wszystko. Zawsze podobał mi się mój kolor włosów i nie farbowałam, ale niestety jestem brunetką i pierwsze siwizny zaczynają sie pokazywać :( a teraz w promieniach słonecznych to już w ogóle widać tego coraz więcej :( Zupełnie nie wiem na jaki kolor się zdecydować, ale mam nadzieje, że mi fryzjerka coś dobierze.. Miłego weekendu życzę Wszystkim!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris w Uk rodzilam i tu rejestrowalam ale mnie brakuje jeszcze 2 lat pobytu tutaj by mala dostala obywatelstwo brytyjskie. w polsce moja mama zglosila mam akt urodzenia tez polski ale maz nie ma paszportu bo czeka za wiza no i robia problem z powodu braku paszportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie ogarnięte, 3 prania zrobione i jedno reczne. Wieczorem poprasuję i koniec biegania. Crazy woman, wizyta u fryzjera zawsze poprawia kobiecie humor. Ja tez musze sie juz zapisac, moze przed weekendem majowym mi sie bedzie chcialo. Jade do moich znajomych to musze jakos wygladac. Patinka to masz rzeczywiście nieciekawie. Za to widzę waga leci w dół jak szalona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss nie zawsze, mnie jak ostatnio urzadzil fryzjer i to sprawdzony, z moich blond wlosow zrobil z odrostow - biale a z reszty wlosow - zolto pomaranczowe, jeszcze na dodatek tak mi zniszczyl tym swoim rozjasniaczem, a jak sie wycierpialam przy malowaniu, kazde pasemko przeczesywala mi grzebykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! : ) Ile tu sie dzieje jak mnie nie ma : O : ) Ja dziś od 8 na nogach, teraz dopiero wróciłam, więc w ramach relaksu postanowiłam do Was się odezwać : D U Was pewnie weekend pełna parą : ) i pewnie każda już odlicza dni do wyjazdów, ja sie w ogole ostatnio nie umiem skupić i skoncentrować, a tu tyle rzeczy do zrobienia : O Pozdrawiam Was wszystkie wieczorową porą : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko, czasem tak juz jest. Ja tez nie raz wychodzę od fryzjera zła bo coś mi nie pasuje alb kolor wyszedł nie ten. Mimo, ze zawsze to są te same farby, te same kolory i ta sama fryzjerka :) Angelica a co ja mam powiedziec? Ja tak bede gdybac i myslec az do konca sierpnia. 131 dni przede mną. Chyba zacznę odliczać :D Jakaś komedia ma lecieć na tvn. Nie ogladałam to się pośmieję trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
dziewczyny a ile mozna wziac ze soba alkoholu do turcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!!!!!!!! Witam w niedzielny ranek,znowu jestem pierwsza ?Och Wy śpiochy ja już piję drugą kawę . Miłego dnia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ! Czy oglądasz Dzień Dobry TVN ? Dzisiaj Sowa gotuje kuchnię meksykańska ,pychota az mi ślinka cieknie.Uwielbiam ostre,pikantne żarełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielny poranek :) Oj Trusskawka Ty mnie nie strasz :P Ja też się wybieram do tego fryzjera co zwykle z tym, że farbowanie będę tam robić pierwszy raz. Ja w maju mam w rodzinie komunie więc też trzeba jakoś wyglądać, no a poza tym zgadzam się - fryzjer poprawia samopoczucie ;) Pariss-->to jak będzie 100-dniówka to zrobimy jakąś imprezkę :P hehe Szazza-->faktycznie z Ciebie to ranny ptaszek...i to w weekend tak wcześnie wstawać?? - szok :P ja weekend traktuje jako jedyne dni gdzie mogę się wyspać :D Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Shazza zawsze oglądam, ale dzisiaj zaspałam :p Dopiero włączyłam tv i widziałam tylko juz końcowe tortille. Ostatnio robiłam w domu, ale nie mogę niestety robić baardzo pikantnych bo tylko ja takie lubię. Przypomnieli mi za to o guacamole bo dawno nie robiłam. na jak jak --> nie mam pojęcia ile, ale około 1 litra spokojnie. U mnie raz kiedyś były zepsute taśmy na lotnisku i trzeba było samemu podchodzić z bagażem do celników i oni na miejscu prześwietlali bagaż główny a ja miałam 3/4 żubrówki i 4 małe (0,33) piwa w butelce. Zapytali tylko: a to co? A ja mowie: Akcent polski do Turcji ;) Poza tym mozesz kupic na wolnocłówce a tam to juz nikt nie sprawdza. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 maja mam studniówkę = równe 100 dni do USA! a dzisiaj tylko 130 dni jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie zapomniałam: tak jak pisałam, mamy w rodzinie komunie w maju. No i mam mały, a właściwie spory, problem. Mianowicie dziewczynka, która będzie przyjmowana do komunii jest częściowo niepełnosprawna ruchowo (ale nie jeździ na wózku) i nie uczy się tak szybko jak jej rówieśnicy. Zupełnie nie wiem co takiemu dziecku można kupić na komunię ?? Macie może jakieś doświadczenia w takim temacie?? Może mi coś poradzicie?? Za wszelkie rady od razu dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Jak będziesz miała chwilkę to proszę spójrz na kamerke nr.3 i powiedz co to za miejsce,obserwuję te kamerki i widzę że często zmieniają miejsca ależ to jest super wynalazek. Crezy woman Ja również ide na imprezę komunijną 3 maja i ten chłopczyk ma wszystko,tylko ptasiego mleka mu brak,więc dajemy kaskwkopercie i kwiatuszki.Acha moja córka dostała też tylko pieniążki i złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×