Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Shazza ale Ty mi podajesz ceny skupu chyba a nie sprzedaży, prawda? U mnie euro po 4,37 jak wracałam z pracy a dolar 3,37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Dzisiaj bylam w Krakowie u okulisty i przeszlam przez rynek i były różne ceny w kantorach ,ale ja Ci podalam najtańszą cene sprzedaży.Wczoraj mąż kupował dolce w Katowicach po 3,14zł.Jutro jedzie do Warszawy to Ci napiszę ile kosztuje w W-wie.Jest nadzieja że jeszcze troche spadnie waluta,oczywiście nie znam się na tej polityce pieniężnej ale coś tam mówią w niusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to fajnie macie tam na południu, ze tak tanio. Ja chyba poczekam jeszcze z kupnem. Skoro ma spadać to wolę wiecej kupić a do sieprnia mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moje Panie! Ja jak Dżunia zabiegana , po pracy szybki obiadek i na działeczkę. Nie macie pojęcia jak wyglądają moje Tulipancie. Chyba z 50 kwitnie na raz na jednej grządce. Jutro fotka dla Was na Naszej poczcie. A co się dzieje z naszą Frogi-- przecież nie mogą tak długo naprawiać kompa? 🌻 Mój mąż kupił dzisiaj Euro po 4,20 ale mówił że przegapił sytuacje gdzie w tamtym tygodniu w Kostrzynie N/O było po 3,98. Sama nie wiem czy mamy brać dolce czy euro . W sumie po wymianie w kantorze Tr i tak wychodzi na to samo. Pozdrawiam gorąco i życzę miłej nocki i miłego jutra.👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Cieszmy się i radujmy, że dolar spada : D Wlasnie dzis na interii przeczytalam artykul, że biura moga obniżać ceny wycieczek, mam nadzieje ze nie bede zalowac, ze kupilam wczesniej.. : O Pariss do Syrii chyba lepiej mieć dolary, nie? Tak w ogóle jak Ty mialaś jeśli chodzi o kolejnośc? Najpierw zwiedzanie, potem wypoczynek, czy na odwrót? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo 🌼 👄 Angelica ja miałam pierwszy pobyt niestety. Do Syrii dolary, ale wymieniasz sobie na ich pieniadze u przewodnika. Oczywiscie jakies banknoty mozna sobie zostawic na pamiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- , bardzo dziękuje za kurczaczka Wielkanocnego na poczcie - dopiero teraz ją czytam.Sory że nie wcześniej ale nie brałam kompa na święta , bo by mnie chyba zjedli zamiast babki Wielkanocnej. Dzunia - mało się nie posikałam czytając kawał o studencie i profesorze . Więcej takich proszę. Pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie najlepiej wymienić pieniądze w turcji w hotelu czy gdzieś na mieście w jakimś kantorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja nie kulturalna jestem WITAM DROGIE KOLEŻANKI ale to wszystko przez to że moje dziecko jest chore i nie mam czasu na siedzenie w necie wpadłam tylko na momencik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wymieniaj w kantorze na ulicy, zobacz gdzie mają dobry kurs. Kantorów jest sporo a kursy róznią sie nieznacznie. W hotelach zawyżają bardzo i sie nie opłaca wymieniać. Dziewczyny ja sie zwijam. mam nadzieję, ze jutro beda dalsze spadki i uda nam sie taniej spedzic wakacje i poszaleć na zakupach :) Dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
iyi günler:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zarezerwowałam bilet do Meksyku!!!! yuppie!! Jak nie pojadę to trudno, ale bilet mam! :D :D :D la la la la la Od jutra na pewno skoczy bo zmieniła sie cena na amerykańskich stronach. Jestem sama ciekawa czy dobrze myślę, okaże się jutro. Wieczorem zarezerwuję hostel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, super! :):) Teraz juz masz pewne, fajne to uczucie jak juz wiesz, że to masz : D Ja chyba tez bede miala pobyt jako pierwsze, choć wolalabym najpierw zwiedzać... Ale cóż... Teraz muszę sobie ten pobyt w Alanyi jakoś zaplanować. Kurcze, chcialam jeszcze raz do Pamukkale jechać, ale daleko : ( Pozdrowienia dla wszystkich : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss O czym Ty piszesz że skoczy ?Cena biletu czy dolara ?Już możesz walizy pakować.Alez Ty jesteś konsekwentna.Jestem ciekawa jaki masz znak zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No, no...co ja tu czytam ;) - gratki Pariss :) teraz tylko czekać na wylot.. Fajnie :D Czyli pocztówki z Meksyku coraz bliżej ;) Kurcze pogoda taka super, że mnie coraz bardziej ogarnia nastrój urlopowy.. jakieś przesilenie wiosenne chyba przechodzę :P Pozdrawiam Was ciepło i słonecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłacone :) Angelica, adrenalina normalnie buzuje w takim momencie. Trochę mam obaw, ale jakoś to chyba bedzie. W Alanii to Ty nic nie rób tylko wypoczywaj. Wejdz sobie na twierdzę, idz do jaskiń Damlatas itp. Malinowa truskawka dzięki :) Shazza jutro skoczy mi cena biletu w Polsce, moze nieznacznie bo o ok. 20 zł ale to zawsze coś. Dlatego dzisiaj juz zarezerwowałam. Ja obserwowałam cały czas stronę amerykańską i tam cena za bilet była 252 dolary. U nas ze względu na to, ze dolar spadał cena w złotówkach malała z dnia na dzień i od 7.04 spadła o 140 zł. Na polskiej stronie w ciągu dnia nie zmieniają ceny, ale na amerykańskiej expedii dzisiaj poszła do góry o 7 dolców i to znaczy wg mojej dedukcji, ze jutro u nas pojdzie w górę a nie w dół. Zobaczę co z tego mojego myślenia wyjdzie jutro ;) Tak samo było z biletem do USA. Ja kupiłam i za dwa dni poszła do góry o 20 dolców i juz nie schodzi na dół. A znak? No, jak myślisz? Lwiątko 🌼 Crazy woman, kartki beda na pewno. A dzisiaj rozmawiałam z kolezanką, ze moze uda nam sie te vouchery zdobyc to znowu za 800 zł by sie do Turcji pojechało na tydzień chociaż....marzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Tak myślalam ,albo Lew albo Baran.Ja jestem BARAN. Moja ciocia byla Lwem i bardzo dobrze dogadywałyśmy się ze sobą.Była bardzo ambitna i też tak jak Ty zawsze dążyla do celu.Moja bratowa też Lew ale ona to cholera.Dzisiaj w W-wie dolar 3,28zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam maila do hostelu, ciekawe czy moge zrobić rezerwację przez maila. Rekomendacje przez dwóch kolegów mam. Pisałam też do dwóch polskich biur w Meksyku i jedna Pani mi odpisała. Ciekawa jestem czy zbiorą grupę na moj termin. Wyczytałam tez ze robią transfery z lotniska. Muszę zapytac po ile bo moze wtedy juz całkiem nic bym sie nie bała. Poki co wlasnie drogi z lotniska do hotelu sie obawiam najbardziej. A gdyby jakis Polak po mnie wyszedł byłoby super. Shazza to Ty tez uparciuch jestes? ;) ja czesto dąze do jakiegos celu i nawet czasem mi sie udaje. Dotychczas tylko na hiszpańskim nie wytrzymałam tyle ile bym chciała, ale reszta jakoś sie kręci :) Ciekawe jak Fannky imprezuje w Zamościu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ślicznotki. Paris-- już się cieszę na myśl że lecisz do Mexico.A najbardziej że dostanę kartkę . Dobrze zrobiłaś z tym biletem ,bo chyba nie będzie już taniej. Na naszej poczcie 🌻🌻 dla was. Pozdrawiam i miłego wieczoru. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj przezylam chwile grozy.. Pan z biura chciał zebym wyslala mu potwierdzenie transakcji, bo od jutra bilet podrozeje. Nie mogłam takiego wygenerwać bo pieniadze faktycznie cały czas byly na moim koncie az do dzisiaj rano i byl to przelew oczekujący. Wiec najprosciej po prostu skopiowałam strone i wkleilam do Worda. On odpisal, ze nic i tak nie widzi, ale wystawi mi ten bilet ;) Dzisiaj patrze a bilet droższy o 226 zł. Miałam nosa, co? ;) Ja powinnam w biurze podrózy pracować chyba :p Juz ja bym Was wysłala za dobrą kasę w świat :) Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ! Pariss nie będę Ci tu słodzić ale Ty dziewczyno masz naprawdę dużą wiedzę o turystyce ,jesteś ze wszystkim na bieżąco.Otwórz biuro podróży a klienci będą walić drzwiami i oknami.Gdybyś brała tylko prowizję od udzielonych tutaj porad to byś jeździła cztery razy do roku w świat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle wpadam na chwile tylko gorąco Was pozdrowi i wyściskać 😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 komp nadal w serwisie:/ buziole wielkie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Szazza--> ja to się z Tobą zgadzam w 100% :D za same rady Pariss tutaj niezłą prowizję mogłaby zakosić hehe :P frogi--> tak długo męczą tego twojego kompa ?? :P Pozdrawiam słonecznie Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza, Crazy woman 👄 . Wiecie nawet Pan z biura mi napisał: \"ale sie udało, co?\". Dobrze, ze mi uznał ten moj byle jaki przelew bo gdyby nie on to dzisiaj musialabym dopłacać. Frogi dawaj pyszczek 👄 🌼 Oni chyba za bardzo sie przejęli tym Twoim kompem. Jak go wyczyszczą to kafe nie znajdziesz :D Pozdrawiam weekendowo prawie. Jeszcze tylko 2 godzinki i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
dziewczyny powiedzcie prosze jak to jest z wiza do turcji??mieszkam w niemczech, jak to sie zalatwia?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×