Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss Blue Dream:P z wezyra 16.09...oj mnie juz tak bardzo te opinie nie przerażają,bo tamtym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie patrze na opinie poniewaz hotel ktoy strasznie lubie czyli Blue Star był dla mnie super a jak czytałam opinie no az mi sie smiac chiało. Czegoz to Polacy nie wymysla, czego im brakuje i jak by sobie widzieli wakacje. Szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Jadę 5 sierpnia z córka ,kartkę wyślę !Ty mi napisz po ile kupiłas zielone ;) Kwiatuszek---jeżdze co dwa lata ,bo u mnie taka sytuacja domowa żejakjedzie mąż to ja muszę być w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza kupiłam dzisiaj po 2,22 (do południa były po 2,20!) a wczoraj były po 2,24. Widzę, ze drożeją bo na wp.pl zawsze patrzę jak podają co 15 min dane z giełdy. Frogi juz patrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytajac te opinie hoteli 3 * mam wrazenie ze przy nich blue star to palac :D ciekawe jak jest w 5*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko widzicie to są 3*** więc nie można oczekiwać cudów...ja w tamtym roku byłam naprawde w "ineresujących warunkach" ale prawie mnie nie było i byłyśmy 3 dziewczynki i miałyśmy coraz to większy ubaw z naszego pokoju..pamiętasz Pariss jak się zdołowałam wcześniej? dlatego tez inaczej juz patrze na te opinie,chociaż wiem,że nie ciekawe są..patrzyłam bardzo uważnie na gondole do której jedzie Szaza,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Co Ty mi tu piszesz ?2.20 zł za dolara ?:O to ja Ci dam kasę i mi kup ,chyba 3.22zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi no mi tu wychodzi ta Gondola najlepiej. Sama nie wiem. CO to za "ale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, ze Gunes house and Suntime? On jest od strony wschodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w Krakowie kupiłam $ za 3.16 , jak się przeszłam po kantorach ,to kosztował od 3,16 do 3,20. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza oczywiście, ze 3,22 :D :D Jakby były po 2,20 to odrazu bym wzieła z 400 ;) U mnie w kantorach są takie same ceny. Jest jedna ulica kantorów gdzie jest ich chyba z 20 na 100 m i jakby jeden dał inaczej to by sie chyba zabili wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiem,że opinie w sumie w większości złe..yhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sledze cały czas i jeszcze sie powstrzymam od kupowania mysle ze po 15 bede chodziła chyba ze zaczna leciec do góry jak szalone to popedze i kupie. Szkoda ze nie kupiłam wczesniej tych 10 funtow bo teraz leca do góry jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nawet Dżuni nie pomachałam przez to zamieszanie :) 🖐️ 👄 mam nadzieje, ze jak dostaniesz świadectwo to wpadniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek moja zasada jest taka: kupuję na początku miesiąca bo zawsze tanieje na chwilę. Do 15 wahania, a pozniej znowu rosnie na koniec m-ca. Najlepiej na początku i wczoraj i dzisiaj rano byl ten dobry dzien. Jutro juz moze byc ok. 5-7 gr droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezme sie za to nawet koło mnie jak pamietam jest dosc tani kantor ale nie wiem ile ostanio u niego bo nie przechodze. Specjalnie pojde i zobacze i porwonam z dwom innymi tanimi i nawyzej sie przejade. generalnie kupowanie to juz sama przyjemnosc bo czuje sie wyjazd. A jak juz sie zaczyna robic pranie to dopiero jest lzej na duszy. A co do poprzedniego zamieszania to widze ze nie warto pisac pywatnych rzeczy bo jakies prostaki cie zjedza. Wiec na takie pytania bede wolała odpowiedziec na naszego maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Ty cinkciaro :D ,jesteś lepsza od mojego starego ,on tylko siedzi na Interii albo na kantorach a o wirtualnej nie wiedział.Ja mu nie powiem bo mnie nie dopuści do laptopa.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Znasz powiedzenie srał ich pies ? Olej te zbędne komentarze ,dziewczyno nie znasz ludzi ?Unas zawiść i zazdrość to cecha narodowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza no niestety , to z oszczędności :) Na wp.pl jest taki znaczek euro i jak tam klikniesz to co 15 min podają ile spadło i ile poszło do góry. Wtedy wiem tez ile mniej wiecej w kantorze. Mam strone jednego kantoru u mnie zapisaną i wiem czy po pracy lece czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzieki ale jest cos jeszcze dla Ciebie na emailu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ZUZY Ja lecę do Side 29.07, Ty 22.07, to może się gdzieś miniemy tam... Ja lecę na 2 tygodnie, z mężem, 3 letnią córeczką. Leci z nami też moja siostra bliźniaczka z mężem i córką oraz szwagierka z rodzinką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dlaczego dzisiaj tutaj tak smutno ? :( Czyżby pogoda ?U mnie okropnie ,zimno,pada i wieje.😭 Miłego dnia dla waszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×