Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

hej hej:) u mnie w końcu troszkę wyszło słoneczko, jest wiaterek ale nawet dość ciepły..dawno tak nie było... A nasza Bobo już na finiszu,jenyy jak to leci...ale dostałam emaila wiec miałam prze fajną niespodziewanke po pracy wczoraj:) a dzisiaj miałam beznadziejna noc,jak miałam wstawać to akurat zaczęło mi sie dobrze spać w końcu!..a teraz siedzę nad zadaniami z ang i jeszcze jutro ostatnie koło i ...same wpisy:) a potem egzaminyyy oczywiście-jeszcze tak kolorowo nie ma. Kolczi wypoczywaj wspaniale i odkrywaj nowe horyzonty w Turkish:) acha a wieczorkiem jadę z Mamusią na pokaz fontann:) podobno jest przepięknie;) nie wiem czy cokolwiek słyszałyście? wypoczywajcie!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sukienek to dość dużo widziałam w h&m z resztą sama kupiłam;) i jeszcze cały czas poluje na jedna tylko nie wiem czy będzie z nich dostawa..dlatego nawet dzwonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! U mnie tez pogoda pod psem:( ale zeby sie lepiej poczuc, wyciagnelam walizke i powrzucalam co nieco, jakis stroj, pareo, i od razu weselej;) Jedno mnie tylko martwi, ze w moim hotelu klima jest wlaczana dopiero od lipca, a jest teraz tam goraco, i jak przetrzymac spanie w nocy:( Pariss-moj znajomy( byl poraz kolejny) wlasnie wrocil z Mexico i musze Ci powiedziec ze jest ogromnie zadowolony, bo ceny poszly w dol, byl kilka dni w Cancun i Playa del Carmen, pogode tez mial wysmienita, i zero grypy;) na ulicach, hotelach i hostelach jakby mniej ludzi, co za tym idzie ceny mozna wynegocjowac dosc dobre.;) Ja patrzylam na wczasy w Mexico i ceny z 1000 eu zeszly na 690 za 10 dni.....nic tylko leciec jeszcze raz;) Oj chcialabym, chcialabym bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, Bobo, jak się wymoczyłaś w basenie Kleopatry, to wiesz, że jak wrócisz do kraju to powiedzą, ze jakaś gówniara wróciła - podobno godzina moczenia ujmuje 20 latek :)......no co jo godom, to Ty wrócisz jako niemowlę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze pomalutku nadchodza pierwsze wyjazdy i niestety pierwze powroty. ja niestety jeszcze musze poczekac. Gemeralnie dokładnie za miesiac bede zamykała walize i myslała o pojsciu spac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr czy ja zawsze musze tracic najdluzsze posty ????? 😭 a teraz od nowa i w skrocie : mala uspana wiec mam wolne. widze ze kolejna tura wczasowiczow powoli sie pakuje. ja mam jeszcze 2 mies wiec nawet mi nie w glowie wczasy. Ale za to jak wy juz bedziecie tylko wspominac to ja w najlepsze bede korzystac z urokow Turkey :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam kobitki, glosowalyscie? Ja niestety musialam, bo u nas to obowiazek a jak nie to kara pieniezna. Chociaz nie znam nikogo, ale otworzylam pierwsza lepsza liste i zobaczylam polskie nazwisko...no to na niego, a co;) jakas solidarnosc musi byc:) Wiecie o tym, ze w Belgii jest wielkim nietaktem pytanie sie na jaka partie glosujesz? Jak mozna pytac?? To wedlug nich bardzo osobiste pytanie. Dla mnie to smieszne, taka konspiracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie glosowalam bo nie chcialo mi sie zalatwiac jakis papierow zeby tu glosowac, z reszta nie wiem czy bym nawet poszla gdybym mogla bo i nie wiem na kogo mialabym glosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja czytałam juz pełno artykułów o tej \"upadłej\" turystyce na Jukatanie i ogólnie w Mex. Co chwile moj kolega mi cos podrzuca z NYT. TRoche mnie to cieszy ale tez i martwi. Mam zamowiony termin na moją dwudniową wycieczkę i moze sie okazac ze nici z tego bo nie bedzie chetnych :O Ja nie głosowałam. Chyba pierwszy raz od 18-go roku zycia. Nie chcialo mi sie dzisiaj z domu wychodzic. Podobno zimno jak zimą. Moze gdyby byla kara to tez bym poszla :) hi hi Dżunia Ty sie ucz, bo zaraz koniec roku :p Fannky masz racje jak one juz wroca to my wtedy wpadniemy z naszymi wspomnieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dziewczyna z forum przysłała mi zdjecie maski jaką kupiła w Cancun za 20$ tylko. Jest super i o taką mi wlasnie chodzi, no moze nieco wieksza. Mam nadzieje, ze z powrotem do Stanow mnie z nia wpuszczą i wypuszczą :) A to jeszcze 82 dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałyście jak dolar podskoczył? Wczoraj był po 3,33 u mnie a przeciez ja kupilam chyba we wtorek za 2,22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja z tym 2,22 :D :D :P 3,22 ! I tak sobie gadam sama do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie rozmawialam z moja przyjaciółką, która leci w środę do Konakli i zamówiłam sobie dwa słoiczki orzechów w miodzie. Jak pojadą w sierpniu to zamówię sobie herbatę i lokum :) Cisz tu jakaś. Ja sie powoli zacznę zbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- Ty taka oblatana we wszystkim ( to oczywiscie komplement;)nie wiesz ile kosztuje w Turcji apartament taki okolo 60m, blisko morza? Bo wiesz w biurach internetowych to ceny sa zawsze wyzsze. Pytam bo moja corka sie napalila na kupno wTurcji albo Bulgari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://home.com.tr/no/Alanya-Apartment/p-363,Alanya-Cleopatra-Beach-Apartments.html http://www.realestate-alanya.com/ Moi znajomi kupili teraz niedaleko Alanii apartament 80 m za 60 tys euro. W Turcji są bardzo duze mieszkania w blokach. Cena zalezy od wyposażenia i lokalizacji. Zazwyczaj są z meblami w kuchni (bez Agd) podłogi zrobione w panelach, klima, łazienka w kaflach, ściany pomalowane i cekolowane. u nas za ta cene to sa gole sciany z betonu i to tez ciezko. Fajnie ma Twoja córka i Ty tez. To moje marzenie miec mieszkanie w Alanii. Trzymam kciuki. Tą Bułgarię niech sobie daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to mam znajomego takiego ze skypa (kiedys sie przypałętał) i on sprzedaje mieszkania w Alanii wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez zastanawialam sie czy nie warto by kupic w alanyi apartament. ale niestety brak dobrego dojazdu zniechecil mnie do interesowania sie tym. najblizsze lotnisko w antalii obsluguje tylko czartery a najblizsze miedzynarodowe lotnisko jest chyba w stambule czyli jakies 500 km od alanyi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze czarterem tez mozna sie dostac. A poza sezonem poki co z Niemiec caly czas Turkish Airlines lata. Poza tym w koncu kiedys otworzą lotnisko w Gazipasie (to jest jakies 40-50 km od Alanii). Tzn. ono juz jest, ale nie ma caly czas jakis pozwolen czy cos. Gazipasa chce odciązyc lotnisko w Antalii tak wiec wszystko na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jesli by Tobie to nie sprawialo klopotu to mozesz go popytac, a corce podesle te linki i wiem ze cena oscylowala by pewnie w granicach 50 000 eu. Ciekawe czy jest tam bezpiecznie jesli np zima nie mieszkasz czy tez nie wynajmujesz i mieszkanie jest puste? Czy sie np nie wlamia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci moi znajomi to kupili jako inwestycję. Narazie beda wynajmowac i ewentualnie jak beda mieli ochote tam pojechac to maja tak umowe z tymi nieruchomosciami, ze na dany termin ma byc puste mieszkanie, jakos tak. ALe dzisiaj sie dowiedzialam, ze ta moja kumpela jedzie pod koniec czerwca do Alanii ale do hotelu. No bo gdzie ona by gotowala i sprzatała! a tak w hotelu wszystko sie robi samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieraz widzialam np bilety z Belgii z neckermanna w kwocie 50-70eu, wiec nie jest to tak bardzo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari niech Twoja córka poszuka cos w necie bo tego jest pełno. Jak wpisze "real estate Alanya" to bedzie w czym wybierac. Zdjecia tez zawsze sa. Duzo Niemcow, Skandynawów kupuje i sprzedaje. Ja kiedys mialam nawet polskie biuro z fajnymi ofertami zapisane ale nie moge znalezc. A tego Turka bede lapac na skypie i podpytam na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja moge pilnowac tego mieszkania zimą :D :D no problem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jednak ta stronka polska, ktora podałam jako pierwszy link: http://home.com.tr/no/-5,Alanya-Apartamenty.html ale poszukam jeszcze. Dobranoc, ja tez lece. Fannky super Ciociu idz spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na pięknym pokazie fontann,megaaaa!!!:D:D:D ah i oh! Na coś takiego warto wydawać kase(mam na myśli kase z miasta:P) Poziom bardzo wysoki a tym bardziej się ciesze,że jest to we Wrocławiu:) Ja pewnie jeszcze coś się pouczę i na 8 koło:P Do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!pogoda zrobiła się super,tak ciepło nawet w dzień nie było,a to dzięki temu że wiaterek ustał i było bardzo przyjemnie:) teraz sama sobie mówie sio!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globtroter67
czy ktoś był w hotelu JoyPegasos Word koło Side?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:) Wszystkie ciężko zapracowane? Ja wróciłam już z uczelni,cześć wpisów jest:) i kawka też wypita.. chyba napisze do Bobo:P selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×