Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość marzycielka37
Witajcie:) ale wczoraj dałyście czadu.....czytam i czytam..... Frogi............mieszkam pod Gnieznem. Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi gunler! Ja juz po śniadanku i chyba musze sie zebrac do pracy ;) U mnie zimno, wieje ale słońce tez widac. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wawie tez taki wiatr że mało co mnie przed chwila nie porwało. Dodatkowo zaczeło padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) marzycielka fakt pisałaś,sorki... u mnie tez jest wiatr i zimno:O ble 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo jeny :O właśnie zobaczyłam na waluty:O dolar 3,26! euro 4,62! pfffffffffffff:( Pariss nie pokonana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tutaj tez zimno :O na szczescie nie pada. mam nadzieje ze przyszly tydzien bedzie cieplejszy. Bobo dobrze trafila z wakacjami bo ominie ja ta jesienna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuuusia2009
pracuje w bnaku zawsze pod koniec miesiaca kurs idzie do gory lepiej kupujcie na poczatku miesiaca , ja sie wybieram do turcji pod koniec wrzesnia ,bylam juz tam raz bylo cuuudownie , turcja jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuuuuuusia2009 to bardzo pożyteczne informacje:) Pariss właśnie wczoraj też tak powiedziała...możesz nas informować dalej jakbyś miała jakieś ciekawostki walutowe:) i chciała się udzielać tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dolar rano po 3,26 a teraz spadł do 3,23 wiec jeszcze jest dobrze. Euro 4,60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi przejrzałam te hotele jeszcze raz dzisiaj i zostaje ten sam co wczoraj. Nic ciekawego wiecej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie sprawdziłam jak tam waluta stoi u mnie i dolar jest po 3,26 a euro 4,58 dobrze że zrobiłam zapasy z euro jak było trochę tańsze tylkoże już połowę przwie wydłam, mieszkam za blisko granicy i często latam na zakupy do Niemiec i tak np. na wczorajszych zakupach nie mogłam sobie odmówić kupna perfumy Gucci a sporo kosztowała pomimo mojej karty stałego klienta no ale ćóż mam nadzieję że jeszcze spadne cena za euro to nadrobie wydaną kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Ty zakupoholiczko :p Frogi a moze hotel Melissa z Triady? Jest za 2694, ale walczcie o jakąs zniżkę przy tylu osobach. 3-5% mogą dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzięki😘 wiem,że wczoraj trochę marudziłam,ale musi być ok. Na ten się nie zgodzą bo droższy...wiesz jakby różnica była niewielka a hotel lepszy to może jeszcze ale nie w tym przypadku ,bo my mamy dostać rabacik,ale nie wiem jeszcze ile,poza tym też doszłyśmy do wniosku,że troche zostawimy kasy w biurze więc tak czy siak będziemy się upominać o jakieś zniżki czy gratisy:P ale chętnie jeszcze z Tobą pogadam tylko wieczorkiem,bo teraz uciekam na teścik z anglika może poprawie sobie na jeszcze lepiej bo 69% mnie nie zadowoliło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Pariss to fakt lubie zakupy ale to chyba jak każda z nas hihihi ale wiesz co mi nie daje spokoju i chodzi mi po głowie od czasu jak pokazałaś torebkę, którą kupisz sobie w USA, że też taką muszę mieć i zastanawiam się czy jak prześle Ci pieniądze to mi może taką kupisz? Oczywiście jak nie sprawi Ci to kłopotu, nadbagażu i ogólnie jakiegoś problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Do DIXI78 dziekuje za odpowiedz......moze sie gdzies spotkamy.....ja lece sama do mojego lubego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wrocilam z miasta. pochodzilam troche po sklepach kupilam fajnie jeansy w kenvalo przecenione z 40 na 10 e :P lubie te ich przeceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky masz racje takich przecen jak u nich to u nas chyba nigdy nie będzie, dlatego częściej robie zakupy w niemczech niż u nas a swoje dziecko to wogóle tylko tam ubieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dla tych dzieci to serio pol darmo. ciuchy dobre gatunkowo i ladne mozna znalezc po 2-5 e, co dla nas jest abstrakcyjna cena bo za 20 zl w Pl to moge dziecku co najwyzej dobre skarteki kupic a nie ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dodatek jeszcze w perfumeriach są super promocje na perfumy gdzie Gucci którego kupiłam kosztował 70 euro a dostałam go za 54 bo dali 20 % rabatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez lubię zakupy w Niemczech ;) Po pierwsze to ZAWSZE tam są dżinsy na moją pupę i ZAWSZE mam wybór co najmniej 6 par. W Polsce to nie do pomyślenia. Chociaz ostatnie moje buty z Esprit są strasznie niewygodne. Nabrałam sie. Pytałam sie babki czy to skóra, ale to na 100% nie jest skóra a plastik jakiś, a dałam 50 E za nie. Wczoraj je założyłam bo chciałam im dać szansę ale mnie obtarły i juz są stracone. To samo z ostatnią torebką z Buffalo, sprzedałam ją kuzynce bo tak jak byłam nią zauroczona pierwszego dnia tak mi przeszło jak wróciłam do domu. Miałam ją trzy razy i koniec. Tez 50 E w plecy. Za to moja torebeczka z Pumy jest wynoszona całą zimę ;) Ja tez jestem zakupoholiczką ;) Jak mam kasę to kupuję czasem bzdury, ale kasę mam zawsze tylko na wakacjach. Zbieram zawsze i kupuję coś gdzieś tam daleko bo bynajmniej nikt nie ma takich tutaj. Juz sie boje tych Stanów bo jak policze ile mam zamiar wydać to mnie serce boli, ze taka głupia jestem :p Magda zobaczymy z tą torebką. Ja mam pełno zamowien juz na wiele rzeczy plus sama nie wiem ile nakupuje. Juz mysle o wyslaniu paczki nawet gdyby mi nie starczyło te 46 kg ! :D :D Gdybym spotkała ją tam w Guessie i bedzie dobra cena to kupię. Zresztą bede tutaj pisac na pewno to sie ugadamy. Dzisiaj na 100% nie mowię ze kupie, ale nie mowię, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale....dzisiaj na przejsciu patrze a laska ma moj zegarek D&G z Marmaris!!!!! No szok!!!! Tylko ja mialam go miec, cholerka! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss masz na emailu co czytać :P powodzenia hehe ja potem jeszcze tutaj zajrzę do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:-) Mam pytanie,pewnie któraś z Was wypożyczała samochód w TR,jak to jest?bo np\' u Wujka i Mariolci wypożyczenie auta kosztuje 35 euro na dobę,to że trzeba doliczyć benzynę rozumie się samo przez się,ale czy trzeba płacić dodatkowo jakies ubezpieczenie,np. od zbitej szyby,pęknietej opony itd? Mój znajomy,z którym jedziemy 3 lata temu wypożyczał auto u rezydentki i oprócz 30 euro zapłacił 20 ubezpieczenia ,czyli kosztowało go to 50. A swoją drogą waluta podrożała :( a ja jeszcze nie kupiłam wszystkiego:( Ile bierzecie na 2 tygodnie,tak na zakupy i małe szaleństwa,przy opcji all?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi 🌼 Lenka ja samochodu nie wypożyczałam. Napisz do Leny i zapytaj ją co jest w tej cenie i czy jest ubezpieczenie. Na 2 tyg. przy all nie licząc wycieczek na które pojedziesz lub te nie jak nie chcesz to ja bym wzieła min. 150 $. To zalezy od tego co zamierzasz robić. Jesli bedziesz co wieczor po skonczeniu swojego all w hotelu szła na miasto dalej na piwko i spacerek to policz, ze piwko kosztuje z 5-7 lirów. Jesli to ma byc spróbowany obiad w restauracji (np. Kebab iskender ;) ) to policz ok. 25 YTL juz z piwkiem. Zakupów żadnych nie robisz bo nie trzeba. Pamiatki wg uznania i zobaczysz co warto a co nie i co jest taniej czy lepiej drozej. Pamietaj, ze na wycieczce tez trzeba kupic jakies piwko czy wode czy pamiatke. Ja potrafie wydac 300 $ i 200 E zarówno w tydzien jak i dwa. Zalezy co mam zamiar kupic: złoto, reczniki, czy wycieczki, torebki jakies. Trudno powiedziec. Lepiej miec wiecej niz mniej. Moze masz jakąs bliską kolezanke od ktorej mozesz ewentualnie pozyczyc walute i pozniej jej oddac gdybs wydała lub nie. Ja tak z moją czesto robimy, a od mamy czesto euro pozyczam bo nigdy nie wiem ile wydam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kasy, ja w tamtym roku wybieralam w bankomacie i prowizja naprawde nie jest duza takze spokojnie mozna wybierac i sie nie martwic czy starczy kasy :) z reszta placilam tez karta w jakims sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a jaką masz kartę. Ja nigdy nie biorę bo mam gotówkę zawsze. Ja mam karte Visa Electron z inteligo to mogę nią placic i wybierac kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×