Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

mnie bardziej dziwi jak jest po tureck mama "ana" bo tata brzmi bardziej podobnie do naszego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak raz na plazę przyjechaly Turczynki ze swoimi dziecmi. Wszystkie dzieci w Turcji są chyba rodzone w wodzie bo odrazu założyły motylki i koła i poleciały do wody - jeszcze przed mamami! Pozniej mamy poszły do nich a jeden taki 3-4 latek został na brzegu i sie drze tak z 15 minut: Ane, Ana, Ane....., a te go wołają, ze ma do nich przyjsc!!!! Szok! Zamiast po niego przyjsc i go wziasc to one mu kazały isc jak on sie pewnie bał. No to ja do niego moim "polskim-tureckim" Gidelim Ane - co zanczy : iśc do mama :D :D Ten jak sie na mnie spojrzał, zmierzył mnie: jak to białaska taka cos po turecku gada! :D :D i polazł do nich w tych motylkach i kole jak strzała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekam na tatusia bo jeszcze w szpitalu i musze sie napic !!! Pariss dokladnie romazzotti ale jak obiecalam jedna flache wezme w pazdzierniku !! :) mozliwe ze noel to mikolaj ale w niektorych krajach inaczej sie pisze. ok mala spi ia ja de szykowac i prasowac wszystko dla malego bo mam goreee rzeczy do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
fannky chodzi mi między innymi o takiego młodego,słodkiego pana z ślicznym uśmiechem co stoi koło recepcji i nosi bagarze gości kojarzysz może go? Oraz kelnerów Mehmeta, Ugura i Mustava ;) Znasz może kogoś z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia,spoko przeżyjesz,teraz się przyłożysz a potem będzie z górki,no po maturze się znaczy:)więc jeszcze trochę przed Tobą.Ale to piękny czas...:)) Oj!Chyba się rozmarzyłam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie obejrzałam,a tu taki ruch:) a tworzyłam emaile! Kwiatuszek i Pariss możecie otwierać skrzynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie jak to jest z tymi końcówkami osobowymi w tureckim? ja chciałabym coś zacząć kumać i troszkę gadać,ale jak?...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky idz prasowac bo nie zdazysz a po ramazotti to juz nie wlaczaj żelazka ;) Frogi ja to nie wiem jak z tym tureckim. Znam 5 słów na krzyż, ale zeby cos powiedziec to juz nic a nic. Dla mnie turecki to magia. Kiedys cos próbowałam, ale ja nawet nie potrafie przeczytac tych niektórych wyrazów a co do piero je szybko wymowic. Lece na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi juz odpisałam hehe A co do nauki to njlepiej dobry słownik i ksiazka do gramatyki. Ja zaczynałam od piosenke i tekstu ktory drukowałam z neta. Potem tłumacyzłam na poski. I tak pomalutku pomalutku. Dodatkowo mnie zmuszano do gadania gadani i gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelnerow znam z widzenia, Mustafa to taki mlody ok 17 lat?? to tego znam bo tylko on mowil plynnie po ang i lubialam z nim pogadac. a przy recepcji to chyba myslisz o Adamie tak?? z nim mialam przeboje w 1 noc bo mi listy milosne pisal :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
Tak to ci .A ty masz może e meila do któregoś z nich? lub jakieś namiary? Bo Mustava mi podał tylko kurcze gdzieś zgubiłam :( A on to tak jak każdy Turek podrywał inne Turystki? Z moją kuzynką to taki wakacyjny romans mieli i chodzili się całować do łazienki :) Czy on tak z każdą? jak ty byłaś to też miał jakąś laskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mial jakas, ja z nim tylko gadalam jak sie gdzies spotkalismy ale sympatyczny byl i pogadywalismy sobie tylko razem. ok szczesliwy tatusiek wrocil idziemy pic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
aha ok dzięki :)) a ty go poznałaś w tamtym roku? czy teraz nie dawno też byłaś już w Turkey?Bo on coś mówił że od 3-4 miesiecy tu (w blustarze)pracuje, chociaż może źle go zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszze co za durnoty
slabo sie robi jakie dziewczyny sa glupie, a zreszta nawet brzydkie baby maja u turasow branie, bo w Polsce to nikt nawet na nie, nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli tobrze kojarze ze ten o którym pisze fannky to ja go pamietam jak 3 lata temu był jeszcze takim dzieciakiem który pracował na zmywak i wydawał napoje ale strasznie sie starał. Az mnie to rozczuało ze taki dzieciaczyna pracuje i to z taka werwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczyna
co to? to po turecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide na jakiś likier w włoski z samego Portofino:D Bobo była w Pamukale dzisiaj :) i wszystko u niej ok.Macie pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie smacznie! i leniuchujecie jutro:)... . ...ja za to sobie troszke po pracuje,ale się ciesze:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta gwiazdeczka skąd? :P hehe nie miałam nic złego na myśli,no nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Turkomaniaczki:) cóż to się stało,że 9:50 a tu jeszcze nikogo nie było:) ale dobrze dobrze wylegujcie się,chociaż znając Was pewnie coś już działacie:) miłego dnia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc arkadaszki Frogi czesc Ja juz nie spie od 7 ale w jestem w szale sprzatam dalej i piore. Nawet jesc mi sie nie chce hehe. Na dzis tylko jeszcze zakupy i moge posiedziec z ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć turkomaniaczki :) fannky-gratulacje z okazji narodzin siostrzeńca :) A ja wczoraj byłam zapłacić resztę za wycieczkę :) Do wakacji-miesiąc czasu-huuuraaa :D Naprawdę,juz czuję \"ten klimat\" ;) Niemogę się doczekać tych wrażeń,emocji i zdawania Wam relacji :) W biurze babka pwoiedziałą nam jeszcze klika ciekawostek-z czego można a zczego niekoniecznie-korzystać :) Fajnie...swoją drogą,zastanawia mnie tylko fakt dlaczego samolot tak długo leci doTurcji-aż 4h....? Dziewczyny wspominałyście coś o 3... :) Buziaczki,uciekam obiadek dalej gotować mężusiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaaa,może podzielisz się z nami tym ,co ci pani w biurze powiedziała:) informacji nigdy dosyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×