Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć moje kochane! Ja też właśnie zbieram się do pracy, będę wieczorkiem. Lenka-udanego wypoczynku. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Lenka baw sie dobrze i szalej, korzystaj 🖐️ Ciekawe jak Kolczi sie bawi w Kusadasi i co za smakołyki jada. Viola Fasola - napisze Tobie wieczorkiem wiecej. Czarna Kobra ---> a wybrałas juz hotel jakis? Milego dnia! u mnie słoneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w końcu chwilka żeby chociaż się przywitać, bo z małą to ciężko się zorganizować :) teraz już mam w pracy spokój za to muszę powtórzyć ang bo nie byłam na 4 zajęciach i będę pewnie dziś tam dukać :D Lenka miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witajcie!!!! I znów nic........gram i gram i nie mogę wygrać w RMF FM oczywiście:),ale będę wytrwała. Wielkopolska dziś ciepła,słoneczna,bezwietrzna,pięknie:) Lenka spokojnego lotu i wspaniałego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z popołudnia.Od rana mam tyle pracy ze nie nadazam taczek zaladować ;) Jeszcze tylko godzinka i jade na darmowa wyzere do rodziców. A czas płynie płynie i czerwiec sie pomalutku zbliza do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja właśnie wymyłam autko:P i załapał się także samochodzik sąsiadki hehe sesja rozpoczęta więc nauki ciąg dalszy...nie wiem jak u Was ale u mnie bardzo ciepło:D nareszcieeeeeeeeeee ;););) lenka z tym przesunięciem godziny, to akurat fajnie:) udanego wyjazdu!!! czekamy na relacje po;) fannky dzielna Ciocia:) selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo melduje,że dostałam poczte:):):) bardzo dziękuje za przesyłke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Viola fasola, w Turcji nie ma aż tak starych miast jak pewnie myslisz. Antalia jest dosc nowoczesnym duzym miastem i drogim bardzo. Ze strefy hotelowej w dzielnicy Lara jest dosc spory kawalek do centrum i do starego miasta. Stare miasto jest ładne, waskie uliczki, stary port, piekne oswietlenie, duzo ludzi. Antalia to szerokie plaze, duze parki z wodospadami, park plazowy tzw Beach Park w dzielnicy Konyalti w zachodniej czesci miasta. Alanya z kolei jest bardzo rozrywkowym miastem i oprócz hoteli i ladnej plazy wiele tam nie ma a juz na pewno nie zadne stare miasto itp. Jedyną atrakcja jest wzgorze z twierdzą, jaskinie Damlatas, i to wszystko. Natomiast sama Alania jest dobra bazą wypadową do wielu ciekawych miejsc takich jak: Pamukkale, Kapadocja, Anamur, Side, Aspendos. Natomiast z Antalii mozna pojechac do Kemer, Myre, Finike, Phaselis, wjechac na gore Thatali skad jest piekny widok. Musialabys poczytac cos o tych miejscowosciach i zobaczyc zdjecia w necie i pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) Właśnie wróciłam z pracy i pakowania ciąg dalszy....jestem przerażona ....odkładam zamknięcie walizki na jak najpóźniej...no bo jak mi czegoś zabraknie? a z drugiej strony znając siebie będę chodzila w jednych spodniach i jednej sukience...ojej..no... oszaleć można;-) Pozdrowię od Was Alanię:-) Trzymajcie się cieplutko :-) Papajki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola fasola**
Pariss---bardzo dziękuję za wiadomości.Resztę doczytam w necie,już wiem od czego zacząć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka trzymaj się, spokojnego lotu i puśc Alanii ode mnie oczko ;) Viola Fasola jak juz cos sie Tobie wyklaruje to pytaj dalej. Zobacz moze jeszcze na Kemer. To male miasteczko, otoczone górami wpadającymi do morza. Stamtad jest blisko do Antalii (ok. 50 km) blisko do Demre (miasta Mikołaja) , na Thatali, do Phaselis. Jest fajny park nad morzem. Jest kameralnie, ale przyjemnie. Nie ma tych ogromnych molochów/hoteli. Plaza dosc waska i żwirkowa, ale ma niebieską flagę. Czysta woda, rześkie powietrze. Poczytaj moje wątki, moze Cię natchnie na coś: http://tnij.org/dlm4 moj nick Kate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku jaka chciałabyś muzyczkę? bo ja dostała gorrrrącą dostawę:D i chciałam wysłać tak niespodziewanie ale w sumie nie wiem co byś chciała:O... może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazada chce muzyczkę ;) A podobała mi kiedys ta ktora dołączylas do maila Belmondo. Wyslij co masz fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie ma problemu:) postaram się coś jeszcze dzisiaj:) fajowskooooooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział ze ja przysypiam przy wolnych ja wole zdecydowanie takie do tanca abym mogła podensowac w łózku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to extraa:D jenyy coś mi sie tragicznie załącza:O..także cierpliwości:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie szykuje juz do spania powoli. Chyba przesadziłam z tymi moimi ćwiczeniami przez weekend bo dzisiaj nie moge ruszac nogami, a pupa mnie tak boli jak by mnie ktos skopał :D :D Jutro sobie posłucham jakiejś turkish music :) paaaaa p.s. Fannky a jak bylo w Chorzowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho wiecie co sie dzisija dowiedziałam, toże lece o 21.30 to wiem od kilku dni ale to że lece jeszcze przez kraków zwaliło mnie z nóg ponoć nie ma chętnych z wrocławia na cały samolot to zabieramy po drodze ludzi z krakowa jeszcze, dwa starty i dwa lądowania ciekawe jak zniesie to moje dziecko, z dwojga złego dobre jest chociaż to że z pobliskiego zakładu pracy jedzie autobus z pracownikami na ten lot o 21.30 do wrocławia, i jak się moj tato jutro dowie to może sie zabierzemy z nimi i nikt nas nie bedzie musiał specjalnie wieźć 200 kilometrów na lotnisko, tylko mnie ten kraków dodatkowo wpienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku ja mam wszystkie tak samo,bo właśnie w płyty z ściągnęłam,także nie wiem:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek może...zobaczymy jak u Pariss bedzie... magdaole..to rzeczywiście średnio i jeszcze dłużej:O może mała dobrze zniesie;) w każdym razie będziemy trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×