Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Aha! Dodam jeszcze, że praktykując moje "mądre" sposoby ;) nie spaliłam się wcale i druga rzecz, karnacje mam normalną ale przed wyjazdem się troszkę powystawiałam na słońce (do solarium nie chodzę) także strachu nie ma ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się przyznam również do tych \"mądrości\" , o których napisała Princeska,gdyż robiłyśmy tak razem:P ale z drugiej str nie było to jakieś głupie w końcu słońce już zupełnie inaczej prażyło w drugiej połowie września...Na pewno jakbyśmy jechały teraz czy lipiec/sierpień to tak byśmy się nie opalały:D Kwiatuszek i jak turkish?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ciemną karnację ale poniżej 20 nie schodzę :P taka opalenizna dłużej się trzyma jestem przeziębiona :/ gorączka, kaszel i takie tam :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek i jak tam turkish? Podziwiam Ciebie - dla mnie to jak chinski, ale uwielbiam go sluchac, uwielbiam jak rozmawiają, podoba mi sie ich \"aljo\" :D \" ądrości\" Frogi i Princeski nie komentuję ;) :p ale jak bedziecie w moim podeszłym wieku to .......:p :D :D Ania weź jeden recznik cienki plazowy, ale nawet taki na jeden, dwa dni ktory bedziesz mogla ewentualnie zostawic, tam sobie kupisz wypasionego Versace w soczystym kolorze , ogromniasty, grubasek za jakies 10-15 dolców (zalezy ile wytargujesz ;) ) Moj niebieski to tak pieknie wyglada na plazy w Karwii na białym piaseczku, ze nie moge sie napatrzec. A ile mam miejsca na nim... Filtry duze, od filtrów sie opalamy a nie spalamy takze spokojnie. Te ktore masz powinny wystarczec, ale na twarz kup sobie 50 bo dwa tygdonie nie wytrzyma na sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniazNL
Dzięki Dziewczyny za rady!!! Niestety ręczniki na plażę już kupiłam,bo tak się ekscytuję tym wyjazdem że już bym się najchętniej pakowała(wyjazd 11 sierpnia):D A jak z tym raftingiem i jeep safari,czy już może korzystałyście z tych atrakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po pisemnym i było łatwe. 45 minut i do domku jutro przesuneli ustny. Ania ja byłam i na ratingu i jeep safarii. Super przezycie i jedno i drugie. Zdecydowanie polecam. Na safari piekne widoki a na raftingu dodatkowo adrenalina na wysokm poziomie. Mozna poznac co to znaczy woda 5 stopni bo nawet idzie sie wpoprzek rwista rzeka. Zimno ze szok. Ale przy takiej temeperaturze powietrza sie nie czuje zimna. Wrecz działa jak balsm. Generalnie obie wycieczki to jedna wielka zabawa ludzie sie polewaja woda jak małe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pariss ;) ;) hehehe bez przesady, w formalinie się jeszcze nie kąpiesz :D :D :D a my mamy taką swoją politykę dotyczącą opalania :P i co zrobić :P młode to i głupie ;) ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety musze oszczedzac skore w Turcji bo na kolejne 2 tygodnie bede wygladac jak murzyn A jak narazie zapobiegawczo belissa sun. Juz zjadłam 1,5 opakowania. Akurat do 3 lipca mi sie skonczy opkowanie. Mysle ze zjem jeszcze jedno i nie bedzie poparzen a dodatkowo ładny kolorek. Zreszta juz widze zmianekoloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss myśle,że jakbyś przeżyła ten deszcz co my:D a później doczekała się słoneczka to..wiadomo:) hehe fakt może \"przyspieszacz\" będąc w Turcji dziwnie brzmi,ale nasz termin chyba usprawiedliwia:P:P:P Kwiatuszek to może zacznę jakieś korki z turkish u Ciebie on-line?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac w podskokach :) la la la a słyszałyście kiedys w Alanii piosenkę cha cha slide? Grali ja kiedys w Queens Garden i wszyscy tanczyli układ z kelnerami. Wogóle w QG jest super, fajna knajpka na "przed disco" Kelnerzy the best, a na koniec spiewają np. franka Sinatrę New York New York a wczesniej dają wszystkim zimne ognie i jest zajebiscie: http://www.youtube.com/watch?v=lQqojyjxnkc&feature=related Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo sie dzisiaj spakowałam, moje torby ważą po 20 kilo a jeszcze nie wszystko wsadziłam do nich, a na dodatek moje dziecko tak kaszle że aż wymiotuje, dałam antybiotyki i mam nadzieję że jakoś zniesie jazde na lotnisko a potem lot z wrocławia przez kraków do turcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Właśnie przyszłam z pracy,i widzę , że niektóre koleżanki poszły spać ,inne spakowane do wyjazdu. Magdaole-życzę szczęśliwej podróży i bardzo udanych wczasów. Czy jeszcze ktoś tu jest?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwiatuszku! Nie będę Cię męczyła, bo i tak miałaś ciężki dzionek prawda????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,że już śnicie o naszych wyjazdach:) ja też się zbieram,jutro ciężki egzamin mnie czeka :( więc chociaż Wam życze miłego dnia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A czy króraś z Was miała okazje być w Hotelu Golden Sun - miejscowość Beldibi, niedaleko Kemer? W sobote ide do biura podrózy i pewnie coś zdecyduje-ale w chwili obencej mam jeden wielki mętlik w głowie - za duzo tego wszsytkiego sie naooglądałam i naczytałam! Powiem tak upatrzyłam sobie kilka hoteli i miejsowosci ale do konca sie nie potrafie zdecydowac :O http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/kemer/hotel_golden_sun_1866.php?SEARCH_HOTEL http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/marmaris/hotel_prestige_1858.php?SEARCH_HOTEL=H& http://www2.triada.pl/prezentacja.php?AKCJA=HOTEL&idHotelu=1812&TypWypoczynku=W&IdKatalogu=68&TypWyzywienia=&idImprezy=0 http://www2.triada.pl/prezentacja.php?AKCJA=HOTEL&idHotelu=1900&TypWypoczynku=W&IdKatalogu=68&TypWyzywienia=&idImprezy=0 Może pomożecie expertki tureckie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Magdaole baw sie dobrze! Czarna kobra --> wszystkie te hotele sa fajne. Tego Golden Sun bym nie wziela ze wzgledu na to,z e jest daleko od Kemer a samo Beldibi nie jest za ciekawe i niewiele sie tam dzieje, mimo, ze podobaly mi sie te rejony. W tym Marmaris Beach byla moja znajoma z pracy (tez z nia wybieralam) i wrocila zadowolona. Eftalya jest SUPER połozona, ale ma HB :( jesli cena Tobie pasuje i to odpowiada to OK, ale jestem zdania, ze wczasy stacjonarne a nie objazdowe i to w sezonie musza miec All. TO naprawdę wygoda. Sama zobaczysz. Co innego gdyby to byl tydzien i z tego bedziesz dwa dni w Kapadocji i jeden na jeszcze innej wycieczce. Wtedy lepiej brac HB i probowac specjały tureckiej kuchni na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa one wszystkie mają HB :) No, to bym wybrała albo Eftalya Aytur albo Marmaris Beach bo sa w samym centrum a to duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko kobietki!! Kwiatuszku - a prosiłam śpij dobrze i szybko to byłabyś wyspana. Frogi - powodzenia. Trzymam kciuki za Twój egzamin. Napisz później jak poszło Paris - pozdrawiam Cie serdecznie U mnie dzisiaj jest słoneczko ale zimny wiatr wieje, robię obiad a później znowu do pracy. Zajrzę do Was po 22 jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×