Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć dziewczyny Kochane jeszcze nie siedzę na walizkach ;) mam jeszcze pare spraw do załatwienia w banku i kosmetyczka .Dzisiaj jest jeszcze luzik,ale jutro to będzie chyba nerwowo.Mam samolot o 5 rano,na lotnisku trzeba byc o 3 ,tyle dobrze że do lotniska mam 15min jazdy. Dzisiaj wieczorem już mogę usiąść na waliche i czekać :classic_cool: Wczoraj zapowiadali piękną pogodę na ten tydzień :) Życzę Wam miłego,słonecznego dnia 👄 p.s. ściąga bardzo się przydała ,to było pierwsze moje spokojne pakowanie ,wkładałam do walichy i odhaczałam i wiem że niczego nie zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
rudakarola- tez wylatuje z katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Fannky a co ja mam powiedziec jak to czytam :O Ty w koncu sie doczekasz Alanii a moja kolejka bedzie dopiero w nastepnym roku 😭 Dixi w hotelach czesto w dystrybutorach gdzie jest kawa i herbata to jest wrzątek. Zakupy możesz zjeść w samolocie :D jak z miedzylądowaniem to nie wiem, ale prawdopodobnie nie wychodzi sie do odprawy paszportowej z powrotem. Ja problemów z uszami nie mam. Najlepiej gumę do żucia albo dla dziecka picie. Kiedys czytałam, ze dziewczyny, ktore karmią dają dziecku cyca ;) Szazza to juz dzisiaj w nocy wyjezdzasz? 🌼 Milego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Pariss proszę Cię dla meksyku to i ja bym nawet Alanię zdradziła :D wątpię żeby na bezcłówce były jakieś deserki dla dzieci. wrzątek może i jest gdzieś dostępny jak nie myślę, że nie powinno być problemów z dostaniem go w kuchni. małe dzieci podobno nie cierpią z powodu zmian ciś. ale nie wiem do którego roku życia. moim zdaniem nie ma na to żadnego sposobu. trzeba przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
na bezcłowym nie ma bobofrutów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustinLucas2021
Byłem =) nic specjalnego =) chodź na zakupy wydałem ponad 4tysiące =p Najpiękniejsze miejsce w którym byłem to Egipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
ania000000 - też lecisz 16 września? szkoda z tą bezcłówką będę kombinoować inaczej u mnie grzmi i czarne niebo, będzie lało :(((, a miałam z małą iść na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
wylatuje w lipcu..a szkoda..bo myślałam ze będe miała towarzystwo w samolocie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Martynki
Witam:) Ja miałam lecieć 16.09 z GTI do Alanii ale właśnie dziś pani zadzwoniła że GTI odwołał wszystkie loty za Szczecina. Miałam być w Elysee hotel. Niestety musiałam zmienić na inny hotel - BLUE WAVE z Wezyra. Był tam ktoś może już? Poczytałam już trochę opinii na temat tego hotelu. Nie jest taki zły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem Pariss ja wylatuję z wtorku na środę ,dzwoniła pani z Eximtours z potwierdzeniem wylotu.🌼 rudakarola kiedy lecisz ? mama Martynki-----moi znajomi w ubiegłym roku byli w hotelu Blue Wave ale mieli wczasy z lasta i płacili tanio jak się nie mylę to było z Almaturu z Katowic.Ja też chciałam do tego hotelu jechać ale w styczniu ta oferta była dużo droższa od tej mojej i koleżanka sie nie zgodziła.Wiem tylko tyle że jest tam bardzo dużo Ruskich ale oni wrócili bardzo zadowoleni.Ten hotel jest za Alanyą. To teraz już mogę siedzieć na walizkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość box131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość box131
jutro lece do bodrum z wrocka moze kilka wskazowek ? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość box131
hotel eken resort moze ktos wie o tym hotelu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka_1
Chciałam zapytać jaką lepeij zabrać walutę - euro, czy dolary? Pół na pół? Lub jednej waluty mniej, drugiej więcej? -----W jakiej walucie są na mieście płacone zakupy typu pamiątki, maskotki dla dzieci, napoje? Dolary, euro, czy liry???? ----- Czy wycieczki fakultatywne kupić można tylko w euro, czy w dolarach też? Na pewno temat waluty był tu poruszany już nie jeden raz, ale masa tych stron tutaj, a ja nie mam czasu szukać tego wątku dlatego byłabym niezmiernie wdzięczna za odpowiedż. Wylatuję za tydzień i muszę już na dniach kupić walutę :-) ----- I WALIZKE mam badzo dużą XXL , wysoka na 85 cm, czy nie będę miałą problemó z taką walizką, czy patrzą tylko na KG czy też na wymiary walizki. Lecę liniami Corendon. Proszę pomóżcie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Martynki, to Ciebie zrobili :O Mam rozumiec, ze GTI odwołało loty i zwróciło kasę? Musiałas teraz szukac czegoś nowego po tych cenach? Blue Wave nie znam, ale kiedys juz sie przewijał jak cos szukałysmy. Jest Obagol ale niedaleko za Alanią. Szazza baw sie dobrze. Rób zakupy i szalej. Nie wyrzucaj notesiku tylko notuj w nim teraz co po ile i jak, gdzie zeby nam wszystko po kolei tutaj opowiedzieć ;) 👄 spokojnej podróży i leń się ile wlezie 🌼 box nie ma tutaj nikogo kto byl w Bodrum. To znaczy ogólnie jest, ale ona cały czas Wiosnę ma i nie zagląda czesto. W kazdym razie w Bodrum jest pieknie i fajnie i super. To jej słowa ;) a jak wrócisz to mozesz tez tutaj cos wpisac jak bylo i jak Bodrum, wycieczki itp. Dżunia pozdrówka 👄 Różyczka waluta obojętna i oboętnie za co w czym płacisz. To co masz jest dobrze. Dla turka pieniadz to pieniadz. Pamiatki kupuj w lirach, za wycieczki plac w euro albo dolcach. Walizki nie mierzą ale ważą. Zważ tez swoją. Jesli wazy jakies 4,5 kg to masz tylko 15,5 na ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was drogie koleżanki 👄 Troche mnie nie było na forum, w pracy nie dośc że natłok pracy to jeszcze brak internetu - cos sie popsuło - niech to szlak Mam nadzieje, że ktoś w końcu sie tym zjamie !!!! W ogole jakas zalatana jestem ostatnio. A wyjzad sie zbliza ... Z tego co widzę Szazza za juz na walizkach - super! Ja w weekend jak sobie zaplanowałam zrobiłam wielkie zakupy :) Takze juz jestem zaopatrzona na wyjazd :) Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Martynki
Pariss - GTI oddał mi pieniądze. Trochę żałuję bo bardzo chciałam do tamtego hotelu - już się nastawiałam a teraz taka zmiana. Mówi się trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -----spoko nawet moge przywieźć faktury vat,paragony od wszystkich sprzedawców, będę rządać rachunków żeby przedstawić koleżankom w Polsce;) ;) ;) Kochana ja mam mój notesik ,w tym notesik jest wszystko co pisałam przez 7 miesięcy.Jak wrócę to będę dla Was źródłem informacji ,bo ja to nie lubie siedzieć w hotelu ja muszę chodzic,zwiedzać ,pooglądać ,dotknąć itd.:D A gdzie reszta koleżanek ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ja jestem, a reszta nie wiem gdzie. Siedzę w wymalowanych pazurkach i szybko nie wstanę bo na mich paznokciach lakier czasami schnie godzinami :O Jutro w pracy mam jakąś kontrolę i wystroję sie jak lala :p Oby bylo ciepło :) Juz jutro o tej porze bedziesz po kolacji i bedziesz smigac po Alanii i porcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam właśnie od sąsiadki w walkera, fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jak to można pić :O Pariss szkoda, że leciesz w tym samym czasie co ja bo chyba nam się 1 miejsce zwolni to bym Cię zabrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z walkera miało być :O chyba mi alkohol mózg zlasował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a jednak? no szkoda cholerka bo bym pojechała :) A whiskacze to ja pije rzadko, kiedys sie spilam bo pilam z kolezanka i twardo samą z lodem. A kiedys w Egipcia jakiegos wypilysmy z jednym Egipcjaninem 0,7 i nic :D ale ogólnie nie przepadam. Wolę mojito ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm mojito uwielbiam. no chyba tak niestety będzie, ma plan zmienić mieszkanie potrzebna i kasa i urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ja jestem chyba jeden dzien do przodu. Od rana mysle, ze dzisiaj jest wtorek. Nie wiem dlaczego, he he Nie spij tylko na tych walizach ;) Żegnam sie dzisiaj. Paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla jadących do Turcji należy zabrać bilety, paszport, Filtry, kasę i Nitrofuroksazyd lub Nifuroksazyd na zemstę Sułtana (tamtejsza biegunka pokarmowa). Pić należy po polsku lub lepiej po rosyjsku. Przed każdym posiłkiem setka bez popijania Nie pić drinków z lodem Co do hoteli kiedy były wybudowane lub remontowane. Pokoiki są klaustrofobicznie małe Najwazniejsze zwiedzanie: Kto boi się jeździć po górskich serpentynach niech weźmie Aviomarin. Warto z tamtąd przywieźć złoto no i mają fajne skóry - TARGUJCIE SIE - u nas takich nie ma ale nie przepłacajcie zejdą z ceny pozatym pytajcie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomiałam, najważniejsze sprawdzajcie opisy o hotelach na forach można trafić do strasznej nory z piętrowymi łóżkami i 4 centrmetrowymi karaluchami bez klimatyzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) A jednak sie udalo!16 lipca mam wylot do Alanyi hotel Hedef Kleopatra Golden Sun.cena tez dobra.wiec kolejnym raze sie udalo.....Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo. Paris- zapraszam jutro na pyszności z kureczek. Szaza szalej jak tylko możesz i wracaj szczęśliwie do nas. Fannky - jak Ci zazdroszczę , jak bym chciała mieć sąsiadkę co ma whisky w domku. Ja mogę ją pić z wiaderka chochelką .Mniam mniam , narobiłaś mi smaka i idę do barku. A ta nasza Dżunia to już nas nie kocha czy jak? Gdzie indziej to się włóczy a do nas nie zagląda. I moja najlepsza psiółeczka Frogi też jakoś się zagubiła. Fala69 a to chyba żle trafiłaś i poleciałaś do TR siedzieć w pokoju hotelowym. Mnie pokój służył tylko do spania i to bardzo krótkiego i oba razy trafiłam duży pokój. Co do zemsty to fakt pić trzeba alkohol bo on pomaga zabić niektóre zarazki.Ja wypijałam litry raki bez lodu. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Heja, helol, hola, Merhaba jak widac w dalszym ciagu nie posiadam polskich literek...ale dobrze, ze jeszcze kompka posiadam :P Melduje sie poslusznie, ze zyje i rowniez poslusznie, ze w sierpniu wylatuje do Danii (priv)....a potem juz tylko malutki kroczek i ....wrzesien, no i Turkei welcome :D :D :D ....albo Egipt???? leeeee, nieeeee!!!!!! zartowalam ;) Cieplatki-buziatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×