Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Lena z Alanyi
Witam wszystkich! Jak bedziecie w Alanii zapraszam na kawke:) różyczka_1 z dzieckiem (3-4 lata) tylko nie do Pamukkale i Myra - Kekowa. Z maluchami polecam Green Kanyon (jest super) lub statek po mozu w Side:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczka ja byłam niedawno z dwuletnimdz ieckiem w Turcji i powiem Ci, że nie odważyłabym się jechać z nią 250 km na wycieczkę my byliśmy na jednej tylko i 40 km od hotelu a moje dziecko miało już dość także ja bym z takim małym dzieckiem nie jechała top jest za bardzxo męczące dla dziecka a jak dziecko jest wymęczone to matka napewno też przez dziecko także ja odradzam znajdz może jakąś bliżej wycieczke a te dalsze odpuśc sobie na następne wczasy w Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Chciałbym się pozegnać bo jutro mam już wylot i raczej tu nie zajrze.Chciał bym wszystkich pozdrowić i podziękować za te bezcenne informacje jakie wyczytałem....:)Mam nadziej że urlop sie uda,że odpoczne,i przyjade pełen wrażeń:) Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
tools udanego urlopu:) nasz rodzynku,hihih a calej reszcie, ktora jeszcze nie wyjezdza albo juz wrocila- milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Miłego odpoczynku!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tools żegnaj 🖐️ i zamelduj sie po powrocie. Napisz jak hotel itd. Angelica juz tez na walizach, a Szazza szaleje po Alanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Martynki
O widzę że dziewczyny już wyjeżdżają a niektóre wracają. Ja jeszcze muszę 2 m-ce czekać - dobrze że jest forum to chociaż szybciej zleci :) Pozdrawiam 16.09.2009-Alanya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejne osoby poleciały to już w sumie 5 os. na raz będzie :) Kwiatuszek i Milka już są. Szazza, Angelica i tools teraz jadą :) a u nas dziś pogoda jak w Turcji :) słonko i upał !! w końcu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Fannky, sporo ich tam zaraz bedzie w tej Alanii ;) Szczęściarze. U mnie zachmurzone, ale parno i duszno niesamowicie. A mowia u mnie, ze w weekend ma sie pogoda pogorszyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka_1
Ponawiam moje pytanie: Proszę napiszcie czy warto odbyć wycieczkę: MYRA - DERME - KEKOVA ???? Wszyscy zachwalając Kapadocję, Pamukkale, rafting, a mało pisze o tej wycieczce.... Jak myślicie małe dzieco (3-4 lata) nadaje się na taką wycieczkę? Będę w okolicy Side, tam podobno na tą wycieczkę ok 250 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
rozyczka juz 2 osoby Ci odradzily jazde z tak malym dzieckiem i ja ze swojej storny mowie nie taki dlugiej podrozy z dzieckiem. Sama bylam zmeczona jak pies po tylu kilometrowej wycieczce:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupiłam walutę - euro po 4,40 zł, dolar po 3,16. Już nie mogę doczekać się tego wylotu :-) Różyczka - ja lecę z 3,5 latką i myślę,że coś zwiedzimy, ale co to zobaczymy na miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioseaux
hej, jaki filtr ochronny wziac ze soba do Turcji?? czy 15 wystarczy? opalam sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na teamt filtrów ile ludzi tyle opinii :) ja biorę 20-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky daleko jedziesz do tej koleżanki ? :) ioseaux, co to znaczy normalnie??? Jesli chcesz byc spalona i poparzona a przed powrotem chcesz zeby juz schodzila Tobie skóra to weź 15. Tylko Turcja to nie Polska. Zaczyna sie od filtru co najmniej 50 na twarz, dekolt stopniowo zmniejsza sie jak skóra sie przyzwyczaja, ale poniżej 20 na brzuch, dekolt raczej bym nie schodziła. Na same łydki mozna niskie uzywac, jakies 10 czy 5 po kilku dniach. Caly czas jednak panuje przekonanie, ze filtry blokuja opalenizne a z tego co widze wiekszosc jedzie na wakacje zeby po prostu wrocic jak czekolada i uwaza ze wtedy dopiero byl udany urlop. Ostatnio stalam w markecie i dziewczyny okolo 19 letnie wybieraly olejki do opalania i jedna do drugiej mowi: Tylko jak najnizszy wez. TO ja sie pytam po co ten najnizszy? Wogole mozna isc bez jak mamy sie spalic. Slonce z roku na rok jest coraz groźniejsze. Ludzie dostają wiecej poparzen i uczuleń. Zmiany po takim sloncu są w skorze nieodwracalne. Skora jest uszkodzona, ma zmienioną barwę i sie marszczy. A tu nie o to chodzi. Ostatnio chłopak na forum pisał jak to w hotelu wszyscy chodzili poparzeni i uczuleni po 2 dniach bo \"rzucili\" sie na słońce. Takze najlepiej wysokie filtry , przed wyjazm i w czasie łykac tabletki z beta karotenem (Belisa sun, capivit sun system itp.). Na plazy cos na głowe, duzo picia. i najlepiej w godzinach 9-12 w zupełności wystarczy, naprawdę. Ewentualnie zawsze mozna isc jeszcze po 15 czy o 16 i spokojnie słonce bierze. A do apteczki trzeba wlozyc wapno jesli dostaniemy oparzenia. Ewentualnie podjadac jogurt na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się pierwszy raz dziś...uff..ale mam meksyk w pracy. kumpela poszła na urlop i jade na dwa etaty teraz hehe :P jestem tak padnięta, że po robocie o niczym nie marzę tylko o tym, żeby się położyć! Mam nadzieje, że w Alanyi odpocznę, bo to co się teraz dzieje wykończy mnie maksymalnie... :( Pozdrawiam, ściskam i miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman ja tez jestem sama, ale odpoczywam po prostu :) Póki co mam luzy i jestem wyrobiona na bieżąco. Jest sporo ale sie wyrabiam takze narazie nie rzucam k.... jak sie wkurzę ;) Jak mi odwołają moj koncert Madonny to wjadę na tą mszę moherową i babciom nastukam chyba 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--> no ja właśnie też się staram być na bieżąco i z moimi rzeczami z z jej i stąd to moje zmęczenie, bo od 8 do 16 "zapitalam" ;) ciekawe czy jak ja wrócę z urlopu moje obowiązki też tak będą na bieżąco jak jej teraz ;) W ogóle wczoraj miałam jazdę bez trzymanki, bo musiałam sama pojechać z urwanym wydechem w aucie do warsztatu, wjechać na ten cały podnośnik i nie zwalić się na dół...a na dodatek nie moje auto tylko mamy. Przygoda niezła ale stresująca..No grunt, że się udało i wszystko już jest ok. No i za to dostałam na ten miesiąc auto do użytku własnego :D Co w sumie bardzo dobrze się składa, bo mojemu facetowi auto powiedziało, że ma dość...i stoi czekając na nowy wymianę silnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba koncert Britney Spears odwołali, bo mało chętnych czy coś.... kumpela mi coś wspominała dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman o Britney słyszałam wlasnie. Oby tez sie z Madonną nie zgadała ;) A z samochodem masz fajnie. Ja mam prawko a nie jezdze wcale. Do pracy mam 7 min autobusem i od wyjscia z domu do wejscia do pracy, przy wysiadaniu przystanek przed mam 30 min. Nie opłacałoby mi sie samochodu odpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do pracy jeżdżę naszą cudną komunikacją, a konkretnie tramwajem. W godzinach szczytu korki to masakra wiec też jak bym miała auto pod domem to też bym nim do pracy nie jeździła. Więcej się straci benzyny na stanie w korku niż na samą jazdę.. Ja w sumie atutem też dużo nie jeżdżę, bo auto mojego faceta jest dość specyficzne, że tak to ujmę i źle mi się nim jeździ, a autem mamy też rzadko jeżdżę....a kurcze lubię jeździć ;) no to teraz sobie poużywam ;) jak już się nadarzyła okazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :) masz coś wspólnego z moją Pani Prezes hehe :P ona w zeszłym roku była w Berlinie na jej koncercie. Nawet kupowałam jej przez net bilety, bo u nas nie można było kupić. Więc trzeba było zamówić on-line ;) Ja też lubię kilka utworów Madonny :) tytułów nie pamiętam ale wiem że i te starsze i te nowe są naprawdę dobre.. Mnie go gustu przypadło Frozen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×