Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam wieczorową porą I znowu ta sama melodia, zanim Was przeczytałam , zanim poczytałam sałatki, zanim posłuchałam muzy , to pewnie już śpicie. Na faworki ZAPRASZAM Sałatka Gyros jest pyszna tylko ma jeden minus , jest z majonezem. A tą z chińskich zupek zrobię w sobotę , też zapraszam. Fanki -kiedy otwarcie. Mam zapas dobrego szampana wiec .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto wie co się dzieje z naszą Frogi- ?????? Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie, gdzie nasza Frogi podziewa się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili - jak znajdziesz dobrą ofertę na Maroko to daj znać. Ja szukam ale nic ciekawego nie znalazłam.Dzisiaj na pocztę dostałam ofertę z dziwnego biura i tak się napaliłam bo za 2300 były 14 dni , ale jak zobaczyłam hotel 2* to szybko mnie to ostudziło. Miłej nocy koleżanki , psiółki.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie proszę nie przeszkadzać Frogi bo biedulka pisze esej . Jutro obiecała do nas wrócić. Miłej nocy i pozdrowienia dla 1-ej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!! Miłego dzionka moje drogie koleżaneczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kumpela wyjechala dzisiaj na 3mce na erassmusa do turcji, normanie ta to ma zycie :P esz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzień dobry:) Oświadczam, że żyje i właśnie skończyłam pisać esej,jak miło... Jutro znów początek weekendu więc niech Wam szybko zleci czas w pracy! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to teraz oficjalnie pozwolę sobie jako pierwsza otworzyć I zmianę:D iyi günaydın Turkomaniaczki ..odwiozłam Mame do pracy i właśnie zastanawiam się czy iść spać czy nie...hmm zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tu robic?...poczytałam co tam w serialach:p przeanalizowałam po raz setny swój nowy plan,z którego nie jestem zadowolona i kombinuje jak go zmienić...wyników z ostatniego egzaminu brak:o ale w końcu mogę powiedzieć,że zakończyłam szaleństwo międzysemestralne:D Zdążyłam już odwiedzić nasza Alanyię:D W nocy chyba padało teraz sie rozpogadza i słoneczko wstaje:) a morze spokojniutkie... Bobo już wrócił widok,za którym tak tęskniłaś:) kamerka nr2 :) yhhh ta godzina,że chyba wrócę do łóżeczka.. Ciekawe kiedy sie pojawicie?..a może i dzisiaj ktoś nowy nas odwiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Frogi ja jestem, ale jestem znowu padnięta jak wczoraj. Chyba ciśńienie za niskie jest a ja niskociśnieniowiec wiec dwie obniżki to nie jest dobrze ;) Ja na Twoim miejscu poszłabym spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam pierwszą i drugą zmianę dziś razem :) ja już zjadłam śniadanko, zagram w ukochane scrableki i idę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no nie da się ukryć kto:P ale nie wiedziałam że \" ❤️ \" ... co tu się stalo,że nikogo nie było? ja co prawda tez w między czasie miałam problem z wejściem w dzień,ale czyżby to tak długo trwało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak , pewnie dziewczątka się wkurzyły na Kafe i poszły spać. Cieszę się że zaliczyłaś sesję. Co tam u Ciebie i w Tr. I jak lira TR - kupiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sesji to nie mów HOP:P Dzisiaj w ogóle byłam na władcach móch:classic_cool::classic_cool::classic_cool: hihihi Liry...hmm..nie no co Ty,jeszcze nie mam nawet zarezerwowanej oferty to nie myśle o kupnie.. Chodź na nk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, Przyszłam, przywitm się i idę spać. DOranoc [czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Pariss-- a co się tu dzisiaj wydarzyło że od południa nikt tu nie zaglądał.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim naszym Turkomaniaczkom najlepszego z okazji Walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , prześpicie całe walentynki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 😍. Ja już po kawce i jadę do fryzjera. Wstawać spioszki.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłych Walentynek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEVGÝLÝLER GÜNÜN KUTLU OLSUN Turkomaniaczki ..ahh ten turkish turkish :P 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj miałam spotkanie klasowe i w związku z tym zawagarowałam dziś :) ale w rekompensacie posprzątałam już chałupkę i zaraz biorę się za obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki- sorrrrrrry zapomniałąm o Twoim zebraniu klasowym Frogi--a Ty już wstałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Powodzenia w Walentynkach...:O:O:O:O Bobo, nic nie mam, bo jak niby cena niska , to okazuje się są takie dopłaty! albo studio dla 3 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×