Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Szazza w samej Alanii nie ma parku wodnego, ale jest na 100% w Antalii. Nazywa sie Beach Park. Wiem, ze jest cos podobnego w okolicach Side ale na mniejszą skalę. Ja niestety nie korzystam z takich atrakcji to nie wiem. Moja Zuzanna juz poszła, ja powoli sie przygotuje do łóżeczka i jeszcze cos Wam skrobnę bo mam zamiar za pół godziny oglądać film na tvn w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór,nadrabiałam zaległości . Tak się rozpisałyście ze hoho. Frogi- ogromne gratulacje za sesję , oby tak dalej! 😍 Kari -gratuluję Meksyku.Ale masz fajnie , tylko szybko wracaj i nam opowiadaj.Ja na pewno się tam nie wybiorę ale poczytać mogę. Pariss-fajnie masz z Zuzią. Szazza , ja sobie nie przypominam ale w pobliżu Alanyi musi być park wodny bo wycieczki organizują. Fanki - gratuluję siostrzeńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Pariss ten Jasiek to bedzie od corki, ktora bierze slub w Polsce w swieta Wielkanocne;) A Zuza bedzie kiedys od drugiej corki bo obydwom sie to imie podoba....mnie zreszta tez;) Co do wycieczek... jasne ze beda, na pewno wynajmiemy jakis samochod albo skutery, ale nie zapezsam bo jutro ide zaplacic za te wczasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza- zazdrosze Ci tego Cypru, kiedys moze sie wybiore, tyle ze on drogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo juz z pracy? Kari podam Tobie linki pozniej do info o Jukatanie. CO gdzie i jak. Na co zwracac uwagę przy wypozyczaniu samochodu. Ja cały czas czekam na kartki z Playa, kiedys szły miesiąc ;) Ogłaszam, że za oknem mam zimę na całego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj zapowiadali snieg,później śnieg z deszczem,aż w końcu odwołali,it was very nice:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo pewnie go do mnie przywiało....jeszcze śniego przeżyję, ale zimna i mrozu połączonego z wiatrem juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- pamiętam że teraz Cię nie ma bo leci Twój ulubiony serial. Ja dzisiaj miałam 1-szą zmianę -bo tak. Wczoraj wieczorkiem pisałam o tym ale Ty już spałaś. Frogi-- nic nie pisz na temat pogody bo u mnie cały dzień plucha , deszcz, śnieg, lub mieszaniec.A ciśnienie 978 , można się przekręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ a ja wróciłam z basenu. co do imienia dziecka to na pewno nie bedzie polskie bo po 1. oni mieszkają w niemczech i wolą coś co oni wymówią poprawnie. po 2. tak jak ja siostra nie przepada za polskimi imionami :P tak jak pisała Pariss w samej alanyi nie ma parku wodnego ale jest nowy koło -( chyba side) to jest z delfinami, ale też nie byłam. pamiętam że jakieś 15 min pływania z delfinem kosztuje 100 e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka mieszka w Niemczech,rodzina generalnie polska,ale tak wyszło i maja córeczke ok7miesięcy i tez chciała imie,żeby tam nie było problemów z wymowa itp rzeczy i stanęło na imieniu Karina... u mnie strasznie było w niedziele,nagle!A co do ciśnienia to też niskie i właśnie nie czuje sie dobrze:o ale właśnie naładowuje sie ulubionymi utworkami:p czytam sobie słówka po turecku mam ubaw jak małe dziecko hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja nie wiem z czego Ty sie chcesz odchudzać jak Ty juz pewnie tyczka jestes po tych basenach i saunach :) FAjnie tak. Ja sie zamykam, do jutra :) Mam nadzieję, ze głupoty nie beda mi sie snily bo sama jestem w domu dzisiaj. paaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Pariss pytałaś o co chodzi ,to o kase oczywiście...ale zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss proszę Cię, na basen chodzę i co z tego jak dalej pulchniutka jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyi geceler Pariss😘 Ja też zmykam póki co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
dziewczyny powiedzcie czy lepiej wziac alkohol ze soba?? kolezanka mnie nastraszyla, ze moglysmy wziac all ikl. zamiast halbpension, bo tam wszystko takie drogie!!?? czy to prawda?? ze glupi lod kosztuje 3 euro??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie Turcja to tylko all. tak jest dość drogo. napoje ok 2 e. jak dobrze kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za Fanki- jak do Turcji to tylko Al, Jak kupiłaś HB to niestety alkohol ze sobą w bagaż główny.Powiem Ci że papierosy były tam tańsze jak u nas a alkohol nie pamiętam ale był dużo droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się z wami żegnam,kolorowych snów . Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maragretka
moze troche nie na temat...ja tez juz byłam w Turcji ale teraz szukam dziewczyny (wiek 19-28) ktora pojechałaby ze mna tam jeszcze raz, najelpiej w okolicach lipca na 2 tyg. interesuje mnie jakas miejscosowsc nad morzem czy ktos bylby chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
no normalnie to ja sie na takie cos pisze,ae nietstey teraz juz w maju jade i mam z kim,ale powodzenia ,moze kogos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę wrzesień i mam już rezerwację także też dziękuję a tak w ogóle to 🖐️ witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca84
Witam dziewczyny :) Pariss - serdecznie Ci dziekuję za fatygę i wyczerpującą odpowiedz :) Zrobię tak, jak radzisz. W domu mam juz katalog: itaka, sun&fun, selectours i triade :) Skompletuję jeszcze wezyr i gti bo tych nie mam :) JA przekonałam swojego narzeczonego mam nadzieję, że się nie rozczaruje :) A widziałyscie ten hotel w kształcie statku w Analii?:) Kiedys tam pojadę ---- jak wygram w totka ;) Ja juz sie nie moge doczekac wyprawy :) Zakupilam nawet sukienkę na tę okazję :) Dziewczyny a jak z pogodą na poczatku lipca? Moze ktoras z Was była? Ja uwielbiam słonce i upał ;) Jesli pozwolicie bede do Was zagladala :) I gratuluje tego Meksyku :) Kari :) Mam nadzieje, że i Pariss sie wybierze :):) Buziaki dziewczyny do uslyszenia :) Zagladam do Was codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca84
hahah widzialyscie ten błąd? Analii ;) nie ma co - zlosliwosc rzeczy martwych. Mialam na mysli Antalyę oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca84
mam jeszcze w domu orbis i exim travel :) Ja wogole na poczatku bralam pod uwage egipt dlatego te katalogi mam juz w domu :) ale sie chyba rozmyslilam i wole Turcje:) Uwazam ze powinnyscie dostac jakas dotację od biura podróży bo znalazlo by sie przynejmniej 10 osob ktore zachecilyscie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to ze szczerej miłości do Turcji robimy :) jedna z nas powinna mieć biuro podróży, przynajmniej można by coś na tym zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakie ja dzisiaj mam urwanie glowy!! Meksyk ide dopiero zaplacic w piatek popoludniu;) no jak jak- a po co bedziesz tachac wodke z domu!! Kupisz ja po atrakcyjnej cenie na lotnisku przy wyjezdzie a najlepiej jak przylecisz do Turcji, ja kupilam jeszcze taniej w samolocie;) A tak wogole dziewczyny-pomarancze; czemu sie nie zaczernicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! What a stupid day!!!! Też proponuję nowym Kolezankom zaczernienie ników żeby nam sie nie myliło. Frogi o kasę to się każdy martwi, ale damy radę 🌼 dolar dzisiaj znowu do góry 😭 Fannky nie świruj, sauna wyciska siódme poty, do tego basen, wiesz jak chlor wysmukla? ;) no jak jak --> jesli masz HB to weź sobie jakiś alko z domu albo dwiedz sie po ile jest w Niemczech na lotnisku, ale pewnie sie opłaca. W samolocie też są sklepy wolnocłowe i tez mozna kupic. Bacardi kupowałam po 10 E 0,75 na pokładzie. Lody na patyku jakieś Movenpicki itp są drogie tak jak mowisz, ale na gałki juz nie. Woda mineralna jest tania, szczególnie turecka Hayat, ale juz np. Nestle droższa. Idz do supermarketu i kupuj. A jak nie to znajdz jakis w poblizu sklepu i zagadaj chłopaka i płac w lirach to nie przepłacisz. Drogie tez są napoje w puszkach Sprite, Cola itp dlatego, że są importowane. Przerzuć sie na tureckie, sa naprawdę dobre. Maragretka ja niestety tez Turcję odpuszczam w tym roku. Moze sie jeszcze ktos znajdzie. Czarna owca no widzisz jak juz wiesz? Masz hotel Marzenie ;) POdobny do Titanica jest w Goynuk koło Kemer. Przejeżdżałam koło niego kilka razy. Jest fajniejszy niz Titanic. Poza tym Titanic jest w szczerym polu w Antalii a ten ma chociaz blisko do Kemer. http://www.holidaycheck.de/bild-Queen+Elizabeth+Elite+Suite+Hotel+Spa+Hotel+von+aussen-ch_ub-id_1155922875.html?ebene=hid#bildwechsel W lipcu bedziesz miec upał taki, ze nie da sie oddychać. Mam nadzieję, ze sukienki nie jest duzo ? ;) Dotacje mowisz? nieźle by było. Poza tym nie chce pokazywać palcem kto tu jest najbardziej kompetentny do założenia biura :P Ja tam mogę sprzątać nawet :) Kari ale wstępną rezerwację masz juz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, bylam w biurze i pani mi tak namotala z hotelami ze... mam jutrzejszy dzien na zastanowienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari wybierz cos tanszego bo tam jest tyle atrakcji ze nie warto w hotelu siedziec :) Jest tez polskie biuro w Playa organizujące wycieczki po Jukatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem rzeczywiscie czarna, glupio tak, żeby czarna owca byla pomaranczowa - mialyscie rację ;) Pariss - jak to sprzatac ?:) Ja bym Ci powierzyła dział Turcja - informacja kompleksowa ;) To ja moglabym tam sprzatac ;) Kari, kiedy lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×