Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A tośmy się napisały.! Zamykam ten dzień ! Pozdrawiam I-szą zmianę i miłego dnia. Fanki-- jak zaczniesz działalność to pamiętaj że sprzątaczce też należą się zniżki na wycieczki.Ale otwieraj szybko póki nie kupiłam Maroka. Umowę o pracę możesz przysłać mi pocztą. 😍🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! A ja co?Mam zostać Waszą kientką w tym biurze? Ja mogę parzyć dobrą kawę,roznosic ulotki i werbować klientów. Proszę też o mnie pamiętać .Życze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o proszę jak załoga szybko się zorganizowała, jak w takim tempie będziemy pracować. to zarobkami przeskoczymy Gatesa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Kari hotel nr 1 to moj faworyt. Zdjecia są fantastyczne na holidaycheck. Ogromne to nasze biuro, prawda? Ale fajne by było takie biurao gdzie siedziałyby np. 3 panie i każda wyspecjalizowana w jakiś powiedzmy 3 kierunkach i mogłyby opowiadać o rejonach, wycieczkach, hotelach itp. a samo sfinalizowanie należałoby juz do innych osób. Dolar znowu do góry i coś mi się ten moj Meksyk zaczyna nie opłacać :O Za duzo kasy i z dnia na dzien coraz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jak ---> nie tachaj piwa z Niemiec! Piwo wcale nie jest takie drogie. Ceny porównywalne do niemieckich jesli chcesz importowane a Efes w knajpie to chyba z 5 YTL czyli ok. 2 E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efes w sklepie też ok 2-3 liry chyba więc nie ma większej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym biurem masz rację. ja jak pierwszym razem rezerwowałam turcję to facet tak ciekawie opowiadał o alanyi aż mi się zachciało tam jechać, a nie wiem czy mówiłam do Turcji nie chciałam bardzoooooooooo jechać. Wykluczyłam ją jako pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pęknę z przejedzenia. Pyszna ta sałatka gyros. Jak mnie znowu wkurza moja koleżanka z pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Ty tylko robisz nam smaki Jak możesz to daj przepis dla wszystkich,nie bądź taka samolubna. Ja Ci dam przepis na dobre pączki ,tylko że jest duzo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o ktoś miał się odchudzać??/ nie?? a co z tym Marokiem? macie coś ciekawego, bo mnie pasuje w marcu...marok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja w końcu zrobiłam rezerwację dla kolegów i jeszcze im się udało :) ich jest 3, więc pokój będzie 2 + dostawka. i z racji tego za dostawkę mniej się płaci, co dało po 100 zł mniej na os. :) tylko dla siebie na razie nie utargowałam niczego bo szefa nie było 😭 ale mają przekazać szefowi, że wrócę i że pamiętliwa jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok napisze Wam, moze to nie ta sama co Pariss, ale polecam :) Sałatka gyros 2 filety z kurczaka pokrojone w kosteczkę wrzucić na olej, dodać pół szklanki wody i 4 łyżeczki przyprawy gros (można kupić z Kamisa taką przyprawę) dusić 15 minut. Następnie przełożyć do naczynia, na to położyć warstwę pokrojonych w plasterki kiszonych ogórków. 2 surowe papryki pokrojone w kosteczkę położyć na ogórki. Na to położyć warstwę pokrojonego pora. Polać ketchupem i przykryć majonezem (nie dodawać soli i pieprzu). Następnie położyć pokrojoną kapustę pekińską wymieszaną z przyprawą do sałatek lub vegetą. Odstawić do lodówki na 12 godzin. Smacznego. Ja zwykle dodaję wszystkiego wiecej – tzn piersi tak z 4 sztuki, przyprawy również daję wiecej. Ogorków daję ze 5 sztuk. Papryki ze 3 sztuki (czerwone). 1 por wystarczy. Ketchupem polewamy wszystko jak już jest ułożone w warstwy – tzn keczup jest tutaj kolejną warstwą, majonez podobnie  Przyprawa do kapusty to taka, która się kupuje gotową i rozrabia z 3-ma lyzkami wody i oleju. Polac nią pokrojoną kapustę i zostawić na chwilke, a nastepnie ułożyć ostatnia warstwę. Ja zawsze robie to w szklanym przezroczystym naczyniu, bo salatka ta bardzo ladnie wyglada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla swojej i waszej wygody wysyłam ten przepis na pocztę :) będzie łatwiej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) Moglam pomyslec i sama tam ją wyslac, w koncu przestudiowalam 222 strony topicu ;) i moglam sie domyslec ze tam zbieracie przepisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie szkodzi już poszedł. tak będzie łatwiej odszukać, ale nieźle wygląda ten przepis muszę spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj polecam :) Ja sama mam dwie lewe rece, jesli chodzi o kuchnię a ta salatka zawsze wychodzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna owca dzieki za przepis ,powiem jak mi smakowała w niedziele ,zrobię w sobotę. Bardzo apetycznie wygląda ta salatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie tą z zupek chińskich?? jak będę w domu mogę napisać przepis, to jest moja ulubiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziewczyny! Ale smakowicie wyglada ta salatka:) Najpierw zrobie salatke Pariss a potem Owieczki;) Szazza - podaj przepis na paczki bo ja gotowac nie lubie ale paczki pieke, i wychodza mi ladne, okraglutkie z nadzieniem dzikiej rozy:) Kurde, kurde zapomnialam o stanowisku dla naszej Dzuni:( Na przeprosiny podrzuce jej podczas mojego pobytu w PL jakis dobry \"llykier\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mam dzisiaj dzień zwany kapciem. Czuję się jakbym była w pracy conajmniej 24 godziny, a to tylko 8 było. Ta sałatka gyros, którą ja jadłam była nieco inna. Najpierw trzeba było pokroić pierś z kurczaka w kostkę i zasypać przyprawą do gyrosa Kotanyi np. Dodać nieco oliwy i odstawić na kilka godzin lub na noc nawet. Następnie wrzucamy to na patelnię i podsmażamy - już bez tłuszczu. Wrzucamy gyrosa do miski i na to po kolei pokrojone w kostkę: ogórek konserwowy cebula majonez kukurydza z puszki ketchup i kapusta pekińska na wierzch. Jutro Wam napiszę dokładne składniki, ale jakoś tak to było ;) Shazza ja do pączków ręki nie przykładam. Juz pisałam jak mi to poszło jednym razem ;) Bobo ja wiedziałam, ze Ty coś na pewno robisz. Faworki są pyszne. Aha i ja poproszę o ten przepis z zupek chińskich bo kiedyś słyszałam a nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna owca ja tą z Twojego przepisu też już kiedyś jadłam. Jest chyba trochę \"bogatsza\" w składniki. Ja dzisiaj to bym zjadła konia z kopytami. Normalnie sie powstrzymuję, zeby nie wpadac co 5 min do lodówki. Poza tym zjadłam 6 pralinek milki, które dostałam od taty na Walentynki i mam wyrzuty sumienia. A to prawie całe opakowanie bo było ich 8! Koszmar. Fajnie widziec Tarkana po tak długim czasie :) Ja dalej raczej jestem obrażona na turkish music i nie przechodzi mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam z basenu i teraz farbuję włosy :) przepis na sałatkę z zupek chińskich wyślę zaraz na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a ten makaron tak zmięknie bez gotowania? Ale jaja :) A jakie zupki są najlepsze? Ja nie jem takich to sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmięknie :) obojętnie, ja często z vifona kupuję złotą i czerwoną. ważne żeby pikantna i łagodna bo innych przypraw się nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×