Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witaj Vanili- wszystkiego najlepszego na Walentynki. Ja jeszcze nie za bardzo szukam Maroko bo jeszcze mam czas i nie wiem czy coś z lasta nie wyłapię bo tak jak piszesz to ceny są zawrotne. Robię dzisiaj Twój pasztecik , tak dzieciom posmakował że chcą co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Vanili - to nie Twój pasztet,przecież że Manueli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam do marca,może coś ruszy w dół!..min Małopolska zaczęła ferie, pewnie trzymaja ceny...ale i wakacje okropnie drożeją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniałych Walentynek ❤️❤️ Fannky ja tak jak Ty. Wczoraj miałam spotkanie klasowe, ale takie, które mamy co jakiś czas. 6 dziewczyn niezmiennie od lat. Reszta klasy nam nie potrzebna ;) A dzisiaj też już wlasnie sprzątnełam z moją siostrą na błysk całe mieszkanie. Nawet okna umyłam taka zdolna i natchniona byłam. Wyprałam i jeszcze jedno pranie muszę włączyć i luzik. Rodzice wracają w poniedziałek to się dopiero ździwią. Teraz idę poleżeć w wannie... Aha! pierś do sałatki gyros pokrojona i w przyprawach leży. Pozniej robię sałatkę. Wrzucę też trochę kurczaka bo moja siostra kupiła pieczonego wczoraj i zostało sporo piersi. Dzisiaj jeszcze prasowanko. Mam nadzieję, ze mojej kolezance sie nie przypomni, ze dzisiaj jesteśmy umówione bo w tą pogodę nie chce mi sie dzisiaj wychodzić nigdzie. Frogi piekne życzenia ;) Bobo robiłaś sie na bóstwo z okazji Walentego? Vanili 🖐️ Wczoraj moja kumpela zaprosiła mnie do siebie do Doncaster (UK) i jak mi sie nie uda z moimi planami to moze do niej wpadne. W tym mieście mieszka tez moja kuzynka z mezem takze byłyby dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja klasa wczoraj przeszła samą siebie i było 16 os. !!! najliczniejsze grono jak do tej pory. my się spotykamy tak co pół roku ale ok 6-10 os. ale spotkanie było ok. dziś też miałam iść z kolegami na miasto ale tak jak Pariss mam nadzieję, że mi nikt tego nie przypomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris-- robiłam się na bóstwo nie z okazji Walentego tylko dla niego. Aleś się dzisiaj napracowała , cały tydzień nic nie robiłaś czy jak? Pozdrawiam i miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Ty chyba wspominałaś, że robisz faworki mogłabyś podać przepis moja mama chciała robić ale mówi, że jej jakieś twarde i suche wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- najważniejsze to to że znalazłam dzisiaj na mojej \"wsi\" Eti Cin truskawkowe i pomarańczowe. Nawet sobie nie wyobrażasz jaka jestem szczęśliwa że je mam. Zrobiłam właśnie Twoją sałatkę z makaronu ryżowego. SUPERANCKA. 👄😍🌻👄😍🌻👄😍🌻👄😍🌻👄😍🌻👄😍🌻👄😍🌻👄😍🌻👄😍🌻 ZAPRASZAM na Ciastka i sałatkę i nie wspomnę już że na TR cay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki przepis na moje faworki będzie na naszej poczcie ale troszkę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki przepis na Faworki na naszej poczcie. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ciesze się,że zrozumiałaś:)😘 Muszę koniecznie napisać do Ciebie zapytanie pewne...:) A ja właśnie wczoraj byłam w Lidlu i patrzyłam za tutku,ale nie widziałam:o yhh:o ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cin znalazłam w Netto na promocyjnej półce . Uciekam na balety do sąsiadów. Miłego wieczorku , dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczoru życzę :) ja chyba zostanę w domu tak jak planowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam. Zmęczona jestem, ale się cieszę, ze tyle zrobiłam. Własciwie to jeszcze jedno pranie bym zrobiła takiego mam kopa, ale nie mam gdzie wieszać. Sałatkę już spróbowałam, ale chyba dopiero jutro bedzie lepsza. Jeszcze się nie przeżarła :D Fannky ja też siedzę w domu. Zaraz poczytam gazetki i zobaczę co w tv. Bobo to fantastycznie z tymi cinkami. Widzisz jak to lepiej wiedziec czego konkretnie się szuka? Tak byś przeszła obok nieświadomie. Baw sie dobrze. Frogi w Lidlu to nie dostaniesz chyba, ale w Realu to są na pewno, jak masz w pobliżu to zajrzyj. Czekam na pytanie ;) Och jak mi cudownie! .....gdyby nie moj kręgosłup :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Własnie skończyłam oglądać jeden film na polsacie i zaraz bedzie drugi. Oczywiście walentynkowe obydwa. A jakże ;) W przerwie tego drugiego wygram jeszcze milionik i wracam do Was :) U mnie sypie na całego z pięciominutowymi przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pariss🌻 Ja też jestem,ale nie wiem jak długo jak się zezłoszczę to pójde zaraz spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie pada jest lekki mrozik i zimny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a czy to warto się tak denerwować? Złość piękności szkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra odwołuje co przed chwilka powiedziałam hihi:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry wieczór ja też oglądałam ten film na polsacie- fajny nawet był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale ten drugi film to nudy i chyba pójdę spać zaraz... miliona nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go też oglądam ale siedzę plecami do tele. więc nawet go nie widzę tylko słyszę że nudny jak flaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że nie wygrałaś a już myślałam,że zabierzesz nas do Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem,ładny apartamencik , to kiedy będzie Twój. Ja tam mogę latać do Ciebie co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×