Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam późnym wieczorkiem! Kwiatuszek-udanego wypoczynku! Paris-na działce w tym tygodniu byłam bardzo mało a to ze względu na moją 2-gą zmianę w pracy. Frogi- 👄. Pozdrawiam wszystkich i uciekam spać.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mowie do zobaczenia i ide sie szykowac dalej. Mam nadzieje ze obedzie sie bez wszlekaich niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek życzę miłego urlopu oraz wszystkim wyjeżdzającym w najbliższym czasie. Tym którzy powrócili życze jak najszybszego przystosowania się do rzeczywistości polskiej ale zatrzymania w pamięci jak najdłużej wrażeń z wakacji i tego powiewu radości i optymizmu aż do następnych wojaży. Ja zmykam do Hiszpani do Calelli na 2 tyg. Jak wrocę to się odezwę bo wiem ,że Frogi ma sentyment do tego miejsca.Topiku będzie mi brakowało bo podczytuje regularnie....pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pariss chłopakom podoba się bardzo ,wczoraj byli z synem w Krakowie u koleżanki syna i po przyjeździe zapytałam co im się podobało a oni że polskie dziewczyny .To są bliźniaki jednojajowe i gdyby nie to że się ubierają różnie to nie mogłabym ich odróżnić.Jeden studiuje w Kijowie a drugi w Odessie. Ania NL---spotkałam się ze znajomymi którzy mieszkali w innym hotelu i poszliśmy do restauracji na kebab ''Iskender'' jest taka fajna knajpka tuż przy porcie ,gdzie jest kaskada wodospadów z marmuru i schody .Zamawiamy kebaby i prosimy o popielniczke a tu pan kelner mówi że palić nie można !!!!Oczywiśćie żartował ,ale taka ustawa weszła 15lipca ,że w restauracjach,barach,kawiarniach obowiązuje zakaz palenia.Nikt nie przestrzega tego zakazu i wszędzie palą,nawet urzędnik na poczcie głównej siedzi i pali. Pariss ----Kebab Iskender jest pyszny ,jadłam go pierwszy raz i moim znajomym także bardzo smakował nie do przejedzenia.Pychota.W Polsce nie spotkałam nigdzie takiego kebaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdążyłam życzyć kwiatuszkowi miłego pobytu :( ale to nic trzymam kciuki żeby się jej wyjazd udał :) ja zaraz zmykam do fryzjera posiedzę trochę w pracy i lecę się pindrzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć :) No to się trochę naczytałam ;) Pech,że nie moglam wcześniej wejść i życzyć Kwiatuszkowi kolejnego udanego wypoczynku...teraz pewnie chłonie już egipskie gorące powietrze :) Jeśli chodzi o Triadę,to przypomniało mi się...będąc w Alanii i wykupując wycieczkę u Leny-ludzie którzy mieli okazję jechać z Triadą zaoszczędzili ok. 60euro,co więcej....dopiero ich złość dopadla (a raczej śmiech-zalezy w ktorym przypadku),jak spali z Triadą w jednym hotelu podczas tejże wycieczki :D No cóż na czymś muszą zarabiać...czasem na ludzkiej naiwności...:) Pozdrawiam o poranku (jakże słonecznym) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie;) ja też nie pomachałam Kwiatuszkowi:O ale myśle,że wie że jesteśmy z Nia:) Innka czekam koniecznie i niecierpliwie!!!oby i Callela Ciebie oczarowała;) Fannky śmigaj śmigaj Pariss dzisiaj chyba i ja wybiorę się do miasta:D Szazza myśle,że ta odpowiedź Cie nie zaskoczyła hihihih;) selamlar için sizi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!!!! Witam w piekną słoneczną sobotę. Wiaterek jest trochę spory, ale da się zyc. Jutro mamy gosci z Kanady i mojego kuzyna żona z nimi przyjezdza takze troche moze sie dziac. Na wtorek umowilam sie do fryzjera bo moja siostra wczoraj przyszla i ma bardzo fajnie podciete. Pojde i zobacze jak mnie potraktuje a kolor zrobie u mojej. Angelica to ja nie pilam takiego soku i nigdy o nim nie slyszalam w Turcji. Dobrze, ze mowisz to nastepnym razem sie rozgladne. Ania mi tez kojarzy sie z grenadiną, ale to chyba tylko do drinków sie dodaje? No chyba, ze to to samo mniej wiecej. Ja tez mam tą zawieszkę z flagą turecką ;) Kupiłam sobie na szybko w Fethiye. Kiedys zobaczylam ja u takiej dziewczyny w biurze podrózy i odrazu musialam miec. Nigdy jakos na to nie patrzylam u jubilerów a pozniej jak szukałam to sie okazało ze wszedzie są. To dziwne, ze ceny byly w euro. Jak ja bylam to byly tylko w dolcach i alkohol byl baaardzo tani. Innka leć do słoneczka i łap je w walizkę dla nas. I zdjecia pieknej Hiszpanii pozniej dawaj na naszą skrzynkę zebysmy pocieszyly oko. Baw sie dobrze i szalej, szalej :) 👄 🌼 A topik bedzie czekał...;) Fannky baw sie swietnie na weselu. Zjedz za mnie troche torta bo ja bardzo lubie ;) I wypij gdzies tam po cichaczu zdrówko Turkomaniaczek :D :D Frogi udanych zakupów 🖐️ 👄 Calą resztę pozdrawiam i zyczę udanego pieknego weekendu! 👄 Szazza ta odpowiedz chłopaków mnie nie dziwi. W Syrii nie widzą tylu roznegliżowanych kobitek, ale na Ukrainie to juz chyba tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Chcialam sie przypomniec z pytankiem o te sporty wodne. Nie korzystalyscie z tych atrakcji? Moze choc znacie ceny? Pozdrawiam i milego dzionka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej,jakby co-zmieniłam pseudonim,to ja Wasza dawna milkaa21 :) Udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja nie korzystałam bo ja pływać nie potrafię :O Z opinii osób wiem, ze takie wycieczki są fajne. Jak ktos lubi wodę i pływanie. Witamy nową Milkę 🖐️ A ja wlasnie dostalam zaproszenie na drineczka wieczorem i zobacze swoją byla nauczycielke angielskiego (siostra mojej przyjeciółki z podstawówki) po 15 lub 16 latach!!!!! Bardzo sie cieszę :D ......co ja mam ubrać?????.....hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłolecąca do Alanyi
Shazza a czy to prawda ze bedac w kleopatra gondola posiłki je sie w Selvii? wyczytałam to na jednym z forum taka informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłolecąca do Alanyi---tak to prawda restauracja głowna jest w hotelu Selvi ,to jest tak;trzy hotele jeden właściciel i w Selvi są posiłki oraz bar przy basenie i bar przy basenie w Kleopatrze ale to nie jest problem bo wychodzisz z Kleopatry i około 10m jest Selvi.W Kleopatrze nie było tego gwaru i hałasu co w Selvi. AniaNL-----wiem że sporty wodne nie można było kupić u rezydentki ,tak było u nas ,ona coś mówiła o jakimś biurze ale nie dosłyszałam.Wiem że na plaży nr 13 siedzi chłopak i wypożycza rowerki wodne takie z parasolem i robi zapisy na spadochron i banana.Podjezdża motorówka i zabiera ludzi w morze .Pamiętam że łodka kosztuje 10euro /godzina od osoby. Pariss----chłopakom podobaja sie Polki ,myslę że i te ubrane .Oni są tak rozrywkowi że te lata spędzone na Ukrainie to była dobra szkoła.Pojechali teraz do Ustronia ,ekipa 4 samochody .Najśmieszniejsze że oni nie chcą wogóle wracać do Syrii ,a ojciec szykuje im gabinet. Fannky------potańcuj,dużo kołocza zjedz i zdrowo popij.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam laseczki? Ja zaraz maluję rzęsky i kierunek Sopot :) Miłego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ; ) Pariss ja tą zawieszkę też wypatrzyłam u rezydentki z kolei i bardzo mi się spdoobała. Praktycznie u każdego jubilera była. Rzadko noszę złoto, ale motyw mi się bardzo podoba, wiec zaczne nosić ; > Zapomniałam jeszcze wspomnieć o innym moim zakupie kulinarnym, mianowicie z racji tego, że zostały mi jakieś drobne liry kupiłam ................ zupki Knorra :D:D Czorby przeznaczone na turecki rynek, każda zupka ma swoją nazwę także znalazłam nawet przepisy w internecie na nie ; ) Jest np zupa z czerwonej soczewicy czy jogurtowa z miętą i przyznam, że smakują bardzo smacznie i ..prawdziwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek Fannky i Pariss żyjecie ? :D chyba dziewczyny dosypiają po wczorajszych baletach ;) Pozdrawiam Wszystkie Kobitki i życzę miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wróciłam po prawie dwóch tygodniach byczen ia się, znowu hihihi, Mrzeżyno co prawda to nie Turcja ale też nie było źle i co najważniejsze pogoda też była całkiem całkiem tylko gtemorze takie zimne ale piasek na plaży rewelacja i tyle.. Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Szazza jakoś zyję, ale co to za życie? Głowa jakaś obolała a tu zaraz goście i obiad trzeba szykować i siebie do porządku doprowadzić. Było super! Angelica ja tez zawsze kupuję sobie zupki w sklepie. A mercimek corbasi bardzo lubię. Te zupki są tez w Niemczech. Kupuję tez kielbaske sucuk (dobra do jajek sadzonych), i bialy ser w puszkach. Poza tym ciasto revani w proszku, raz mialam w paczce kadayif ale nie bylo dobre. Sucuk z jajkami na sniadanie podaję ;) po turecku http://oktenilker.googlepages.com/Dscf0197.jpg/Dscf0197-full.jpg Magda to mialas fajny urlop. Najpierw Turcja pozniej nasze morze. Takiej to dobrze ;) Ja jeszcze 26 dni, w szkoku jestem. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wesele? jakie weselel ?:D z wesela byłam o 23 w domu :D bo rodzice pojechali dziś nad morze i jakoś tak sztywno było :) powiem tak bywałam na lepszych :) teraz zjem obiadek i uciekam na rower :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Witam, A czy był ktoś lub kojarzy hotel Kandelor ? Co prawda jest on 3* ale zamierzam w nim tylko spać :) Chodzi mi o to czy ten hotel jest w porządku i czy jest dobrze położony. Daleko jest do portu ? Z góry dziękuję za info Pozdrawiam, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wWWwwwwWWW
a czemu sobie nie wygooglujesz, tam sa opinie o tym hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
Są bardzo, ale to bardzo podzielone opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
Witajcie ale sie rozpisałyście kiedy ja te 10 stron przeczytam? a nie było mnie tylko kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nocnie:D Pariss to fajowsko;) ja nie zaszalałam kupiłam 5 bluzeczek zwykłych w sumie..:D Fannky to wierze na słowo w takim razie,skoro o 23 w domciu byłaś:O coś tu straszne pustki były,każdy zajęty weekendowo;) sajmon nie byłam i nie wiem..opinie różne bo to normalka ,zawsze trzeba wziąc poprawkę;) co bardzo radze,bo ja jechałam w tamtym roku z obawami,ale dużo mniejszymi dzięki tutejszym dziewczynom:) w tym roku nie też jade do 3* i wychodze z założenia,że będe tam tylko spać a nie siedzieć i patrzyłam na inne walory;) także życze udanych wakacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo ja od dziś sama w pracy przez tydzień walczę więc będę tu częściej zaglądać :) Frogi my się musimy zgadać bliżej wakacji może nam się uda chociaż na chwilkę w Alanyi spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×