Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witajcie... wpadłam na ślad Waszej dyskusji całkiem niedawno.. chwilę zajęło mi przeczytanie chociażby kilku stron... przyznam, że nie przeczytałam wszystkiego ale sporą część :-) Co niektórzy Pariss.. są tu od 2006r.. podziwiam za wytrwałość! Postanowiłam włączyć się do dyskusji. W połowie maja prawdopodobnie polecimy z mężem do Turcji... Mamy wiele wątpliwości a to dlatego ze Mąż chce plaże a ja centrum :-))) Napewno padnie na riw. turecką i konkretnie alanię -bardzo chce być w centrum, ostatnio byliśmy poza(w Egipcie) i troszke nam to przeszkadzało gdyż nastawialismy sie na zabawe. Z hoteli dostepnych w Centrum w jedynym terminie jaki nam odpowiada z hoteli w centrum dostepny jest tylko gunes suntime i mam lekkie obawy gdyż róznie tam kwaterują klientów. Ehhhh szkoda ze hotele w centrum mają takie a nie inne plaże;-) Pariss czy to prawda ze w alanii woda jest tak mętna??? Jakos nie chce mi sie wierzyc tak do konca.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. zapomniałam napisać a raczej się wyżalić, że już nie mam pojęcia co robić z naszym wyjazdem... poradźcie. w terminie, który nas interesuje dostepna jest Turcja z wezyra, Sycylia i Wyspy Kanaryjskie (Lanzarote) z Itaki -najbardziej w sumie zależało nam na Turcji, jednak mamy wątpliwości gdyż hotel który jako jeden z niewielu położony jest w samym centrum -ma średnie opinie! Sycylia też kusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia_es
Zamierzam wybrac sie w tym roku do Turcji do Marmaris... BYłam tam 2 lata temu i zamierzam wrocic ale tym razem sama ( wczesniej bylam z kolezanka ) i zastanawiam sie czy to dobry pomysł... NIe bede ukrywac bo i tak to jest o3wiste ze jestem prawie zdecydowana na ten krok z powodu Turka ( ale tez chce podkreslic Turka -Turka z Yalovej ktory jest tam na urlopie a nie sezonowego kelnera)....z jednej strony bardzo chce pojechac sama bo przynajmniej nikomu nie bede musiała sie tłumaczyc .. no jednak wiele rzeczy robi sie wspolnie i głupio byłoby mi zostawiac kolezanke lub -i na rzeczy kolegi:Dchoc z drugiej strony on tam jest z z przyjacielem i kuzynem... Dlatego ogolnie zamieszczam taki post proszac o opinie.... MOze ktos jest chetny na tego typu wyjazd.. albo ktos sie wybiera w terminie 23 sierpnia i 7 wrzenia do kogo mogłabym sie od czasu do czasu podpiąć :).. bo mi narazie poszukiwania moich koleżanek nie wychodza.,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki!!! 👄 Nie wiem kiedy zleciał ten tydzień???? ALe mamy długi weekend!! yuppie! Ptasiek ja w Side bylam tylko dwa razy, ale nigdy w hotelu na pobycie. Nie znam tego hotelu, ale podam TObie linka to poczytaj sobie: http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-alba-resort-10609.html O ile dobrze patrze to nazywa sie go tez Grand Side i tutaj sa zdjecia turystow: http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Club+Grand+Side-ch_ub-hid_31151.html HOtel wyglada dosc wypasnie wiec nie masz sie czego obawiac. Ma zreszta dobre opinie na tych dwoch stronach. Samo Side jest spokojnym malym miasteczkiem z fajnym deptakiem, sklepikami, i ladnmi plazami. DO Side z Colakli bedziesz musiala podjezdzac dolmuszem czyli busikiem. Tulipkaa---> kiedy chcesz jechac i z jakiego lotniska? W centrum masz jeszcze hotel Kleopatra Golden Sun i z Jet TOuristic jest fajny Ark Suite, ktory jest dalej od plazy, ale sa busy darmowe z hotelu, ktore dowoza na plaze. W tym hotelu juz jedna z nas byla i wrocila zadowolona. Sprawdz tez hotele w GTI. Nie widzialam metnej wody w Alanii. Co do Sycylii i Kanarów to TObie nie powiem bo nie bylam. WIem tylko ze tam jest cholernie drogo, ale i pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzięki za odp.. Musimy wylecieć w sobotę lub niedzielę, mamy sztywne ramy urlopowe. Nie planowany urlop!! :-)a w te dni do Turcji lata jedynie Wezyr. Mają spory wybór hoteli ale tych z all i w centrum nie jest wiele, srednio mi sie podobają bo i opinie są o nich srednie. Dlatego już głupieje z lekka bo nie mogę sie zdecydowac;) Co do Sycylii fakt -troszke drogo ale tylko tam na miejscu bo sama oferta w niezłej promocji. Sycylię chyba odłoże na pozniej bo wolałabym na nią przeznaczyc wiecej kaski. teraz dylemat z tymi hotelami w centrum.. wez i cos wybierz, no wez i wez.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipkaa a na jaki konkretnie termin patrzysz? Na za tydzień? Spojrze na hotele w Wezyrze. A Gunes jest fajnym hotelem 3* , jest co prawda nie przy plazy Kleopatry, ale do portu masz 5 min spacerem wiec blizej centrum byc nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipkaaa, napisz jeszcze skad wylot ma byc? W Wezyrze widze kilka fajnych hoteli. Powiem Tobie, ze jesli to ma byc teraz w najblizszym terminie kiedy ceny sa powalające wrecz, to warto wziasc hotel 4* w Konakli np. i dojezdzac do Alanii. Caly czas jezdza busy do ok. polnocy, a nawet jak bedziecie chcieli balowac do rana to dolmusze sa juz od ok. 5 rano, taxi tez da sie ugadac na cene taka zeby Wam pasowalo. A moze w hotelu bedzie tez jakas imprezowa para to skladkowa taxi bedzie jeszcze tansza. Teraz 4* hotele sa za ok. 1200 zl wiec tanio. Wezyr ma np. Blue Stara, ktory Fannky ma sprawdzony kilka razy ;) Ma Kleopatre Golden Sun kolo plazy Kleopatry 3* w ktorym bylam kiedys, ma Blue Dream w ktorym byla Szazza i Frogi, wybor jest duzy a ceny mnie osobiscie wkurzaja bo chetnie bym pojechala nawet dzisiaj, ale nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyi aksamlar!;) Pariss sezon czas zacząć :) nasza księgo wiedzy i pomysłów, opcykanych ofert itd 😘 .....a w Blue Dream byłam tylko ja :P Tulipa Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulpkaa
Pariss ceny to mnie w tym wszystkim najbardziej cieszą;) ale maj juz ma to do siebie. w weekendy wezyr lata jedynie z Poznana :/ Na poczatku wykluczmy Konakli. tak wiem, jest swietne ale nie tym razem. Od początku miało byc centrum wiec tego jednego jestem pewna. Jak pisałam -to zupełnie przypadkowy urlop, ma być zabawa, a wypoczynek przyjdzie wraz z lipcem ;) Mielismy wybrany gunes ale opinie sa srednie choc wiem ze opiniami internautów nie zawsze nalezy sie przejmować.. Sądze, że sprawa rozstrzygnie się między Gunes a Blue star. Zdecydowanie wolę być po drugiej stronie czyli komuś doradzać.. samej sobie mi nie bardzo wychodzi. :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipkaa wez tego Gunesa i juz. Jest naprawde blisko wszedzie stamtad. Jak bedziesz chciala isc na Kleopatre sie poopalac to sobie podjedziecie. Blue Star to gwiazdka wyzej wiec lepszy standard pokoi, lepsze jedzenie, duzy basen, ale dalej do plazy (chociaz sa busy wiec no problem) no i do portu 15 min dalej niz z Gunesa ;) Frogi, pokrecilo mi sie w takim razie ze Szazza tez tam byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,dziękuje za odpowiedź. Jeśli chodzi o termin wylotu do Alanyi to pasuje mi między 12 a 14 lipca na tydzień z opcją all inclusive z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki -musze Wam powiedzieć, że sie okropnie nie wyspałam przez Was. Tak mnie pochłonęło to forum, że do 2:30 wczoraj czytałam i jestem już na 464 stronie czyli jeszcze ok. 9 ;-) Gdybym tak miała powiedzieć kto, gdzie, kiedy i z kim -to wymiękam od natłoku informacji. To dziwne uczucie: czytać jak Bobo boi się pierwszego lotu, pierwszej wyprawy itp a za kilkadziesiąt stron dalej ma już za sobą nawet nie jedną wycieczkę a 2 :) hehe ..i takich historii jest wiele.. Teraz powinnyście się zgłosić do jakiegoś wydawnictwa -oprawić to w "ramy" i sprzedawać jako poradnik ;) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki -musze Wam powiedzieć, że sie okropnie nie wyspałam przez Was. Tak mnie pochłonęło to forum, że do 2:30 wczoraj czytałam i jestem już na 464 stronie czyli jeszcze ok. 9 ;-) Gdybym tak miała powiedzieć kto, gdzie, kiedy i z kim -to wymiękam od natłoku informacji. To dziwne uczucie: czytać jak Bobo boi się pierwszego lotu, pierwszej wyprawy itp a za kilkadziesiąt stron dalej ma już za sobą nawet nie jedną wycieczkę a 2 :) hehe ..i takich historii jest wiele.. Teraz powinnyście się zgłosić do jakiegoś wydawnictwa -oprawić to w "ramy" i sprzedawać jako poradnik ;) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria z warszawy
Jeśli planujecie wczasy w Turcji to powinniście wiedzieć, że dużo ofert do Bodrum i wielu innych regionów ma Itaka. Co tydzień mają teraz podawać miejsca i hotele objęte promocjami więc będzie można liczyć na atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti na dzien dzisiejszy to ja nie widze nic taniego na ten termin :) Niestety to lipiec i bardzo tanio moze wcale nie byc. W Wezyrze najtanszy z fajniejszych wychodzi Gunes Sun Time po 1768 zł lub Blue Dream 1675 zł, w GTI wszystko wyzej kolo 2000 i ponad. W Jet Touristic jest Ark Suite - dalej od plazy ale bardzo fajny i ladny hotelik, sa busy jezdzace na plaze - 1870 zł. Tulipkaaa jestes wytrwala, taka lekture przez pol nocy czytac :) podziwiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zobaczylam walute. Przerazilam sie :O Chcialam sobie kupic, ale za 3,11 dolara to nie kupie chocby nie wiem co. Szalenstwo. A jak nie kupie to pewnie wydam, ech!!!! ;) nich spadnie, niech spadnie....abrakadabra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paris za info.Teraz tylko przeglądać i rezerwować. Orientujecie się jeszcze może jak jest z bagażem ekstra(dodatkowy oprócz głównego i podręcznego) ile kosztuje? Bo wiadomo w turcji jest dużo ładnych podróbek a moja żona ma chopla na punkcie ciuszków.No i z rodziny też mówili żebym coś przywiózł.Także nie zmieszczę się w normalnym bagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paris za info.Teraz tylko przeglądać i rezerwować. Orientujecie się jeszcze może jak jest z bagażem ekstra(dodatkowy oprócz głównego i podręcznego) ile kosztuje? Bo wiadomo w turcji jest dużo ładnych podróbek a moja żona ma chopla na punkcie ciuszków.No i z rodziny też mówili żebym coś przywiózł.Także nie zmieszczę się w normalnym bagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paris za info.Teraz tylko przeglądać i rezerwować. Orientujecie się jeszcze może jak jest z bagażem ekstra(dodatkowy oprócz głównego i podręcznego) ile kosztuje? Bo wiadomo w turcji jest dużo ładnych podróbek a moja żona ma chopla na punkcie ciuszków.No i z rodziny też mówili żebym coś przywiózł.Także nie zmieszczę się w normalnym bagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paris za info.Teraz tylko przeglądać i rezerwować. Orientujecie się jeszcze może jak jest z bagażem ekstra(dodatkowy oprócz głównego i podręcznego) ile kosztuje? Bo wiadomo w turcji jest dużo ładnych podróbek a moja żona ma chopla na punkcie ciuszków.No i z rodziny też mówili żebym coś przywiózł.Także nie zmieszczę się w normalnym bagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paris za info.Teraz tylko przeglądać i rezerwować. Orientujecie się jeszcze może jak jest z bagażem ekstra(dodatkowy oprócz głównego i podręcznego) ile kosztuje? Bo wiadomo w turcji jest dużo ładnych podróbek a moja żona ma chopla na punkcie ciuszków.No i z rodziny też mówili żebym coś przywiózł.Także nie zmieszczę się w normalnym bagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nadbagaż płacisz wg cennika przewoźnika. Ja kiedyś placiłam 5 E za kg, ale teraz jest na pewno drożej. 2-3 kg czasem przymkną oko, a czasem jak sie upra to nie da rady przegadac. Dodatkowego bagazu nie mozesz miec, chyba, ze zaplacisz za kazdy jego kg, ale wtedy zakupy nie maja sensu. Musisz po prostu wziasc malo ze soba, ale co konkretnie chcesz kupowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesują mnie firmowe bluzki(D&G,Chanel),koszulki sportowe(Nike,adidas),spodnie dżinsowe Armani albo Versace i to co wpadnie w oko bo słyszałem,że jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzki to szukaj w kilku sklepach i porównuj ceny, róznią się jakościa i ceną wyjściowa. Mnie akurat bluzki juz nie interesują, ale kiedyś chodziłam i polowałam na laurena i tommiego. DG i Versace nie lubie, za duze maja napisy. Za to spodnie i owszem, najnowsze modele sa nawet po 40-50 Euro i to sa dobre ceny. Jedz do Konakli tam jest sporo sklepów z dzinsami i na spokojnie mozna poszperac. Pamietaj, ze jak juz wejdziesz do sklepu i zaczniesz sie targowac to musisz cos kupic. Jak wypatrzysz w jednym sklepie dzinsy i koszulki to odrazu sie targuj. Maja tez fajne bluzy pumy, billabonga itp sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris przepraszam,że pytam ale Ty chyba to parę razy byłaś w Alanyi ? Moja szwagierka była rok temu i ładnie się obkupiła.Spodnie Armani to jej mąż wychaczył za 35 Euro (po małym targowaniu).A jakie ładne koszulki Nike i Adidas przywieżli.Skóry są dobre jakościowo ale ceny jak u nas w Polsce.Kupiła sobie kurtkę skórzaną taką do pasa za 160 Euro. Ja się boję ,że bardzo dużo rzeczy będzie mi się podobało a tu nadbagaż taki drogi.A może idzie to jakoś przesłać,tylko bezpiecznie? W tych sprawach to pewnie rezydentka będzie się orientować . Wiem,że przynudzam pewnie co niektórych ale nawińcie coś innego to się zmieni temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati jak masz zamiar tyle kupić to weź do połowy pustą walizkę, zakupy zacznij robić po kilku dniach i na resztę pobytu bedziesz miał ciuszki na zmianę -wilk syty i owca cała;-) Pamiętam jak jechałam do USA to w jedną walizkę włożyłam kilka starych ręczników ;) to były czasy hehe nadbagaż często jest zbyt drogi, jakimi liniami lecisz?? Pariss jeszcze niedawno $$$ był po ok 3zł, w tvn24 mówili ze ma być znowu podskok w górę przez Grecję. ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati jak masz zamiar tyle kupić to weź do połowy pustą walizkę, zakupy zacznij robić po kilku dniach i na resztę pobytu bedziesz miał ciuszki na zmianę -wilk syty i owca cała;-) Pamiętam jak jechałam do USA to w jedną walizkę włożyłam kilka starych ręczników ;) to były czasy hehe nadbagaż często jest zbyt drogi, jakimi liniami lecisz?? Pariss jeszcze niedawno $$$ był po ok 3zł, w tvn24 mówili ze ma być znowu podskok w górę przez Grecję. ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę musiał tak zrobić z tym bagażem,a jeśli chodzi o Linie to jeszcze niewiem bo w tym tygodniu spróbuję sobie poszukać i zarezerwować hotel.Szkoda,że ta Turcja jest tak daleko bo inaczej to by się jechało samochodem.Kiedyś ludzie się tułali autokarami ale to jest bardzo męczące.Coś o tym wiem zaliczyłem dwie takie wycieczki i powiem Wam nigdy więcej.Do Paryża jechałem 25 godzin a na Lazurowe Wybrzeże 1,5 dnia.Jedyny tego plus ,że się trochę zobaczy po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati ja bym nie ryzykowala z poczta turecka. Wiem, ze dziewczyny ktore tam mieszkaja narzekaja. Poza tym clo. Jak otworza Twoja paczke akurat to moze to byc niezbyt oplacalne. Lepiej wez malo ciuchow. Zostaw tez wszystkie butelki z kosmetykami jakie bedziesz mial. Ja tak zawsze robie, szampony, odzywki, olejki zostawiam bo to jest bardzo ciezkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×