Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Zahria
Witajcie! Śledzę Wasz wątek już od kilku dni, bo pojawił się u mnie pomysł na wakacje właśnie w Turcji; Rainbow Tours, Turcja - Smak orientu. Może dowiem się jeszcze czegoś ciekawego :) A w ogóle to muszę powiedzieć, że znalazłam Pariss!! Pomagałaś mi jakieś 2-3 lata temu w poszukiwaniach arabskiej muzyki [byłam wtedy oczarowana Egiptem :)] i podsunęłaś mi m.in. to: http://www.youtube.com/watch?v=u9NzKdNNkNg ;)))) Do tej pory mi się podoba. Dziękuję i witaj ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam Brzyduli, ktora pytala mnie o Alanie bo moze sie komus tez przyda: 26 maja Gdańsk GTI Karat 3* - 1.365 zł - dobre opinie tutaj sa zdjecia : http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Hotel+Karat-ch_ub-hid_61290.html My Aytap 3,5* - 1.575 zł - tez dobre opinie http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Hotel+Aytap-ch_ub-hid_61133.html Kleopatra Beach 4* - 1.715 zł -opinie średnie, ale blisko plazy i to Kleopatry wiec jak dla mnie plus http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Hotel+Kleopatra+Beach-ch_ub-hid_30505.html - Beefree Royal Palm 4* - 1.599 zł -dobre opinie i przy Kleopatrze - http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Hotel+Kleopatra+Royal+Palm-ch_ub-hid_70092.html - Kleopatra Dreams Beach 4* - 1.629 zł -dobre opinie, plaza Kleopatra http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Hotel+Kleopatra+Dreams+Beach-ch_ub-hid_85395.html Wezyr Gunes House Sun Time 3* - 1.427 zł Blue Dream 3* - 1.400 zł Jet Touristic Ark Suite Hotel 3* - 1.049 zł hotel polozony kawalek od plazy, ale jezdza busy. Plaza 3* - 1.725 zł przy plazy Bugenwilla, ale hotel jak najbardziej ok. http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Alanya+Plaza+Hotel-ch_ub-hid_203273.html 2 czerwca 2010r. GTI Karat 3* - 1422 zł Wezyr Gunes House 1.523 zł Blue Dream 1.555 zł w Blue Dream była Frogi w tamtym roku i tez jest zadowolona Jet Touristic Ark Suite 3* 1.408 zł Plaza 3* - 1725 zł Osobiscie gdybym miala wybierac na termin 26 maja to wahałabym się miedzy Karatem a Royal Palm (tylko biuro beefree nic mi nie mowi, chociaz nie obawiałabym się pewnie ;) ) Jeszcze ten Ark Suite ma super cene. A na 2 czerwca Karat i Ark Suite. Możesz poczekac na lasta na 26 maja lub 2 czerwca, cos się znajdzie. Może w Jet spuszcza cene tej Plazy bo Santany nie polecam. Znam tylko negatywne opinie. Obserwuj Jeta w zakładce Last minute na ich stronie, patrz czy robia lasty z nowa data przed wylotem 2-3 dni i wtedy cos poluj. To samo z GTI. Zahria 🖐️ na Turcji smak orientu nie bylam, widzialam chba Twoj watek na gazecie. Jesli chcesz inne wszelkie info nt. Turcji to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny coś tu u nas cicho jak narazie na topiku, w zeszłym roku był większy ruch hihihi Ciekawa jestem co tam u Kwiatuszka czy si e wygrzewaczy już wróciła jakoś sie nie oddzywała specjalnie.... A Bobo już spakowana czy dopiero sie szykuje a może też juz sie opala bo jakoś w maju chyba miała lecieć do Egiptu, jak wrócisz to bede miała napewno dużo pytań :) ale jeszcze tylko 53 dni i ja też lece..... ach marzy mi sie już te ciepełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda 🖐️ Ja tez ostatnio myslalam o Bobo, wiem, ze miala leciec na poczatku maja, moze juz poleciala i zamelduje sie po powrocie ? Brzydula, Panorama kosztuje ok. 2100 w Wezyrze na 28 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bardzo serdecznie Jestem ostatnio bardzo zapracowana i zaganiana.Czytam co piszecie ale wieczorem to już mi się nie chce ani ręką ani nogą ruszać. Moje kochane jadę na wczasy dopiero 28 maja więc jeszcze troszkę popracuję. Zapomniałyście , że mam działkę na której spędzam naprawdę dużo czasu do tego praca i dom. Pozdrawiam gorąco i obiecuję , że przed wyjazdem odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ Pariss slicznie Tobie dziekuje za przyblizenie Turcji.Poczytalam z ciekawosci troche czym tak sie zachwycasz i naprawde milo mnie ten kraj zaskoczyl Prawde mowic mialam inny obraz Turcji:) Jezeli chodzi o koszta to myslalam tak w granicach 2000 za tydzien.Wiesz my prawie wcale razem nie jezdzimy a i teraz czeka nas krotki urlop ze wzgledu na prace Poczytalam troche opinie na wakacje.pl i mysle o Blue Star.Polozenie oki-przy plazy i 1 km do centrum Jak myslicie dobry wybor? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bobo, ja myslalam, ze Ty juz pojechalas :) A kwiatkow nam nie przeslalas wcale w tym roku, jak tam tulipanki w ogrodku? ;) 👄 Brzydula, odpisalam na maila. Zobacz ten Grand Zaman. Ja patrzylam te tansze, ponizej 2.000 ale zobacz sobie jeszcze Kleopatre Beach, tez przy Kleopatrze i blisko do portu. Grand Zaman jest teraz za niecale 2000 a to dobra cena za ten hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, BLue Star to bardzo dobry wybór. Fannky byla w nim chyba z milion razy ;) i zawsze zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss👄 Zdecyduje sie chyba na ten blue star z wezyra.Gdyby jednak zabraklo miejsc to Grand Zaman albo inny z tych co polecalas Bede jednak rezerwowala gdzies za 2 tygodnie(ciekawe czy nie bedzie za pozno)jak inwalida troche wydobrzeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Pariss mam bardzo dużo zdjęć i myślę , że jeszcze przed wyjazdem znajdę chwilę na wysłanie. Czekam jeszcze na rozkwitnięcie jednych bardzo ładnych, ale nie ma pogody i rozkwitają bardzo po woli. Wszystko w swoim czasie. Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i uciekam na działeczkę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo czekam na tulipanki Brzydula, jaki wybór? Ja bym nie miala problemu bo Grand Zaman to moje marzenie odkad zobaczylam go w 2006 roku ;) ALe ogolnie miedzy Blue Starem i Grand Z. mozna miec dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Pariss co ja bym bez Ciebie zrobila:)Jak beda wolne miejsc to wezme Grand:) Napisz czy cos Tobie przywiezc z Turcji?;)Moze przystojnego Turka?:P Kobietki jaka walute najlepiej wziac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula jak znajdziesz Turka min. 185 cm wzrostu o wygladzie Georga Clooneya to ja poproszę ;) Czytalas na forum karawany co powinnas zjesc w Turcji ? jest tam kilka rzeczy ktore mozna przywiezc na prezenty np. moje ulubione orzechy i pistacje w miodzie mniammmm mniammmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wrociłam. Przyznam ze tam juz jest okropnie goroco i nie do wytrzymania do tego niezle daja wkosc przeklete komary. Bobo prawodpodobnie ja jade 30 maja tylko na pierwszy tydzien do Kairu a potem na miesiac do Hurghady wiec jest szansa ze sie spotkamy. Musimy wymienic sie telefonami jak cos to ja wysle sms. A kiedy Magdaole bo nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwiatuszku już wróciłaś :) ale z tego co czytam to nie na długo, ty to masz dobrze achhh... tam tak cieplutko a u nas taka okropna pogoda zimno pochmurno i co drugi dzień pada, moje dziecko znowu chore, kiedy bedzie wkońcu ciepło... ja lece sie wygrzewać dopiero 2 lipca i mam nadzieję że komary już sobie odpuszczą ataki na turystów hihihi, może sie jeszcze spotkamy w hurgadzie jak będziesz było by miło :) Pozdrawiam i buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaa
Witam wszystkich:) Za dwa tygodnie wybieram sie do Turcji a dokladnie nie daleko Side, Kizilagac. Chcialabym sie dowiedziec czy ktos moze byl w tych okolicach i moze cos opowiedziec o tym miejscu? I jaka najlepiej walute wybrac?liry czy dolary?i jak to jest z ubiorem tam?czy jesli chce wyjsc na miasto to musze zaslonic pewne czesci ciala?bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek🖐️fajnie,ze jest cieblo:)Lubie sie wygrzac;) Pariss na jakim forum karawany?Sorki ale nie zawsze jestem w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek 🖐️ 👄 słoneczko nam przywiozłaś??? :) Jak było? Nataliaa, nie wiem nic o tej miejscowości niestety :( A jaki hotel tam jest do ktorego jedziesz? Nie obawiaj sie o ubiór. Zupełna dowolność. Turcja jest bardzo swiecka. Topy, sandały, mini jak najbardziej dozowolone a wrecz wskazane bo inaczej sie ugotujesz. Pamietaj, ze w 5* hotelach obowiazują specjalne stroje na kolacje. Tzn. panowie ZAWSZE w długich spodniach i nie wypada (chociaz wielu tego nie stosuje) chodzic w stroju i krótkich spodenkach do kolacji. Kategoria hotelu zawsze zobowiązuje i obsługa liczy na to, ze ma "dystyngowanych" gości ;) Co do waluty to bierzcie co macie i wymieniajcie na walute lokalna. Jesli nie chcecie wyieniac to i tak przyjmuja wszystko: dolary, euro, liry. Brzydula, prosze link: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/ wszystkie moje tematy to te z nickiem Kate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaa
Pariss dziekuje bardzo za informacje:)na pewno mi sie przydadza:)a czy kobiety rowniez musza byc w dlugich spodniach na kolacji?:) a hotel sie nazywa Sea World Resort:)Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja..
ja przepraszam ze sie wtrace ale mam takie drobne pytanie moze ktoras z pan mi pomoze :) czy to na tym topiku udzielal sie niejaki inzynier nocny.. wiem ze dal kilka przepisow na tureckie potrawy ale nie moge teraz tego znalesc :( a bardzo mi zalezy :( z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaa, kobiety nie musza byc w spodniach :) Kobiety zawsze sa eleganckie - no moze prawie ;) hi hi Jak zobaczysz rosyjską elegancję to padniesz :p Tak myslalam, ze to 5* bo jest poza miastem, wyglada swietnie i ma ladna piaszczysta plaze. To tylko ja...Inzynier udzielal sie na tym forum, ale na innym watku, cos o facetach w Turcji czy cos takiego, ja go kiedys zwerbowalam na karawane zeby podal jakies przepisy, ale podal ostatecznie jeden, kilka postów blizej podalam linka do karawany - zagladnij na watek o kuchni. p.s. zmienilam stopke bo mam ostatnio cisnienie na moja Madonne i magluje na okraglo ostatni koncert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guten abend :) jak przeczytalam jak juz piszecie o wakacjach to az mi sie zamarzylo 😭 ja bylam nie milion :P a 3 razy w blue starze, polecam jak dla mnie ok a ja dalej czekam na jakies konkretne propoycje wyjazdow, ale szczegoly mam nadzieje omowimy osobiscie w stolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaa
Pariss wlasnie slyszalam ze bardzo duzo Ruskow tam przyjezdza wiec zobaczymy jak to wszystko wyglada:)mam nadzieje ze wszystko sie uda:)a co do forum to syper jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wiesz jak mi sie marzy??? Ledwo zyje juz po tej zimie. A w stolycy na pewno sie zmowimy ;) Jestes teraz u sis? Nataliaaa, na Riwierze akurat jest baaaardzo duzo Rosjan, nie uniknie sie ich niestety. Z kolei na zachodzie w egejskiej czesci Turcji pelno Anglikow. Nie wiadomo co gorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo. Na naszej poczcie kilka kwiatuszków dla Was . Kwiatuszek czytaj maila. Jurto wyjeżdżam nad morze Nasze Bałtyckie i pakuję się właśnie. Pozdrawiam i papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo kwiatki są super, piękny musi być ten Twój ogród :) Udanego wypoczynku nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo a gdzie sie wybierasz?:)nie zapomnij cieplego polarka bo nad morzem zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×