Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witajcie kobietki ! Dżunia witam Cię bardzo gorąco. Brzydula ja też trzymam kciuki ,musi się udać. U mnie całą noc lało , chciałam iść na działkę posadzić kwiatki bo wczoraj dostałam od koleżanki ale jest tak mokro ,że nici z mojego wyjścia. W takim razie biorę się za obiad i sprzątanie a później do pracy. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Brzydula uda się uda mnie też wredne baby z urzedu straszyły że nie wiadomo czy zrobią ten paszport na czas a co do czego miałam go w ekspresowym tempie także nie łam sie i nie słuchaj napewno wyrobią na czas. Wiecie co mam już dość tej okropnej pogody tylko leje i leje już nie mogę sie doczekać wyjazdu i tego słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaa
Sluchajcie a jaki filtry do opalania mam kupic?30 wystarczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziekuje za slowa pocieszenia.Ja juz walizeczke pakuje:)Innej opcji nie ma;) A olejek mam z filrem 2;)Chlopu kupie troche wiekszy bloker zeby mi nie narzekal za bardzo na urlopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaa to zalezy jaka masz karnacje i jak reaguje na slonce. Ja opalam sie na brazowo raczej, ale zawsze uzywam wysokie filtry. ZAczynam od nawet 30 do 15-10-5. Slońce parzy a nie opala. Nie warto siedzieć na słońcu ani nawet chodzic po miescie w godz 12-16 bo mozna dostac udaru. Zawsze czapka i duuuuuzo wody, nawet jak sie nie chce za bardzo pic. Kupcie sobie rowniez ten beta karoten (belissa sun, capivit sun itp.) wtedy lepiej skora reaguje. Jesli macie delikatne żołądki to bierzcie kilka dni przed i w trakcie trilac. ....i teraz wszystkie trzymają kciuki zeby Pariss i Fannky pojechaly do Sharm w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pojadą, pojadą :) już niedługo będziemy się wygrzewać w egipskim słoneczku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ! Ja właśnie jestem na zwolnieniu lekarskim ,dopadła mnie rwa kulszowa. Z bólu nie spałam całą noc , myślę że powinno mi to minąć do czwartku. Dostałam dość silne tabletki po których powinno mi przejść.Troszkę odespałam w dzień.Jak chodzę to jest mi lepiej i tak nie boli.To już stało mi się drugi raz.Lekarz powiedział , że muszę bardzo uważać bo może to się źle skończyć. Teraz idę odpoczywać. Dobranoc i kolorowych snów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaa
Dzieki Pariss:) co ja bym zrobila bez Ciebie hihi:) I jeszcze 4 dni i bede sie wygrzywac na tureckikm slonku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia a gdzie i na ile sie wybietasz? Sorki jezeli juz pisalas ale nie doczytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaa
Nom pisalam ale nie ma problemu:) jade do Kizilagac kolo Side:) a jade na 8 dni wiec wypoczne za wszystkie czasy:)juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesze razem z Toba:) Ja jade na poczatku czerwca;) po powrocie napisz jaka byla pogoda Zycze Tobie udanego urlopu i sloneczka,sloneczka,sloneczka🌼 Ładuj akumulatorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w czerwcu i na urlopik!?!?!?!?! Wam to dobrze !!!!!!!!! Mnie tam Egipt nie zachwycił, ale warto zobaczyć, no i przede wszystkim się wygrzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaa pakuj sie powoli :) Bobo współczuję, ja tez to kiedys mialam ale rzeczywiscie tabletki szybko mi pomogly. Zdrowiej!!!! Widzicie jak Egipt króluje w tym roku? ;) Frogi pakuj sie i do walizki. Mozesz jako nasz nadbagaz, wystarczy Tobie strój kapielowy a galabije kupisz na miejscu :) Dzunia mnie Egipt tez jakos baardzo nie powalil, ale warto zobaczyc, mnie zawsze jeszcze ciagnelo zobaczyc tylko Sharm i teraz sie pewnie spelni - chociaz nie bedzie to pewnie to co Pariss lubi najbardziej ;) Ta powodz to masakra jakas :( co sie dzieje na swiecie i kolo nas ostatnio, straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! Właśnie godzinę temu wróciłam z działki.Nie potrafię siedzieć w domu jak jest ładna pogoda. Pariss-czuję się znacznie lepiej jak wczoraj , a do czwartku będę zdrowa. Nataliaaaaa- życzę udanego wypoczynku i wracaj zadowolona! Resztę Pań gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo super ,ze sie lepiej czujesz ale troche oszczedzaj swoje sily:) Pozdrawiam i sciskam Cie goraco:) kobietki Was rowniez pozdrawiam:) Aha u mnie 2 dzien sloneczko huuuuuura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grilka ja tez nie bylam ale mnie kobiety przekonaly:)Napisze jak wroce:)W razie co zloze reklamacje i zazalenie na topicu;) Jestem tak oslabiona tymi antybiotykami:OI nadal kaszle:O dziewczyny w bagazu podrecznym raczej chyba nie mozna miec lekow np inhalatorkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaa
Dziekowac dziekowac:) no wlasnie musze sie zaczac pakowac po malu:)moze jutro zaczne tylko mysle jak by tu sie w mala torbe zmiescic:)a co do inhalatorow czy lekarstw to chyba nie mozna miec.ja slyszalam ze trzeba miec papier od lekarza ale nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Witam w piekny sloneczny lekko wietrzny dzien. Bobo i Brzydula kurujcie sie, jest lato trzeba byc zdrowym, poza tym wakacje za pasem :) Co do leków to tego nikt nie sprawdza, ja mam zawsze tabletki przeciwbólowe i nikt nie pyta co to jest. Inhalator mozesz pewnie miec bez problemow. Najlepiej wziasc tylko taka ilosc jaka jest potrzebna na te kilka godzin a pozniej i tak wyciagniesz na lotnisku na miejscu. Ja sprawdzam oferty na Egipt i mam dwa fajne hotele na oku, ale czekamy Fannky czekamy, az ceny spadna moze. Jak nie to w pt akcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Brzydula ja się kuruję cały czas i oszczędzam ale jak tu nie wyjść na działkę kiedy słoneczko świeci. U mnie pięknie dzisiaj i słonecznie. Lecę do Egiptu ale jakoś nie jestem przekonana , że tam będzie lepiej jak w mojej ukochanej Turcji. Pariss- posłucham się ciebie i postaram się być zdrowa na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio słyszałam, jakie są na topie powitania: "Jak Ci się powodzi? - u mnie się nie przelewa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaa
A ja juz pol torby spakowalam i jutro ostatnie dopakowywanie:) juz nie moge sie doeczekac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my z Pariss też jesteśmy coraz bliżej rezerwacji ale żeby nie zapeszać pochwalimy się jak już pozałatwiamy :) póki co trzymajcie kciuki żeby poszło po naszej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fannky i pariss trzymam kciuki:)Pochwalcie sie koniecznie:) natalia strasznie tobie zazdroszcze:) Bobo jak sie masz?Jestem Twoja towarzyszka niedoli.Eczoraj skrecilam kostke😭 nie uwierzycie ale we wlasnym domu na prostej podlodze:O Ale pech:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaaaa baw sie dobrze!!!! Pozdrów ode mnie Turcję. Fannky ja trzymam kciuki dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ! Pariss i Fannky-trzymam mocno kciuki ,ma się udać i już!!!! Brzydula- ja już mam się dobrze, chyba dlatego, że trzeba pakować walizki. Współczuję tobie z tą kostką ,chyba za szybko chodzisz po domu. Proszę uważaj już na siebie. Nataliaaaaa- powodzonka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×