Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

aha jak będę chciała komukolwiek wysłać "dularka" to będą moje "dularki" więc tobie też h.....j do tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F ! no wiesz co ?? jestem szokniety tymi wypowiedziami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. no co Ty :))))))) chcesz mi powiedzieć że jednak nie znasz mnie tak dobrze :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Witam w słoneczny acz zasmarkany dzionek :) Chciałam Wam tylko napisać jakie miałam szczęście i tchnienie, ze kupiłam w poprzednią niedzielę bilet. W piątek patrzę a tam 450 zł drożej. Nieźle co? to jest 150 dolców w plecy (bym była). Oglądał ktoś może wczoraj Ojca Chrzestnego? Padłam na którejś reklamie i nie widziałam końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Tobie to dobrze, plany wakacyjne nie dość że dokładnie sprecyzowane to jeszcze wcielasz je w życie :D ja co najwyżej mogę dostać stamtąd pocztówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jak bedziesz grzeczna to nawet dwie dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weretka
Witam, czytam ten temat chyba z godzinę, poniewaz mam zamiar z rodzinką wyruszyć do Turcji 27 kwietnia. Obawiam się troszkę pogody, niewiem czy w tym czasie jest tam ciepełko. Dlatego mam pytanko właśnie o pogodę do kogoś kto był tam w tym czasie. Lecimy z Wezyrem, też nie wiem czy to wiarygodne biuro. Wybrałam hotel Stella Beach 35 km od Alanyi w Alara. Opinie są o nim świetne. Dla dzieciaków dużo atrakcji. dlatego czekam na opinie i z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego hotelu, ale pewnie sobie poczytałas i pooglądałaś zdjęcia wiec sie nie martw. Pogoda w kwietniu moze byc rozna. Moze nieco pokropić jeszcze, dopiero zacznie na dobre sie rozkrecac. Skoro jednak w hotelu jest pełno atrakcji to sie nudzic nie bedziecie. Woda w morzu na pewno bedzie zimna i lepiej Wam bedzie korzystac z basenu. Na pewno bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weretka
Dzięki Paris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie, jak co jakiś czas, znowu padła propozycja blue stara :) chyba trzeba rozejrzeć się za jakąś ofertą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F. .... bede niedlugo w okolicy .... mam zapytanie z niedobczyckiej ;-) :D gdyby byla mozliwosc moze by tak na mala kaffke sie spotkac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, kiedy będziesz ??? niedobczycka to jakies 10-2o min od centrum autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niewiem , postaram sie ustawic na poniedzialek okolo poludnia moze troche pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. jak się już określisz kiedy i o której daj znać :) i napisz mi na maila nr tel bo nie mam pl. zgadamy się dokładnie co do miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilem do ludzi i.... wylaczaja mnie... dziwne zachowanie :o ale moze jest na to jakies logiczne wytlumaczenie ? :-( niewiem czekam na tel od ludzi ajak nie to niech spadaja 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. czy ja mam rozumieć że póki co nasze spotkanie odwołane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak.... narazie nici z kawki :-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Jakiś czas temu podawałyście link do kamerek, chodzi mi głównie o tą przy porcie,czy ona nadal działa,bo nie mogę tego poszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F. jutro 16.00 -> 17.00 tak okolo masz czas ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo. super wiadomość, jak na pewno wiadomo stałym czytelnikom tur-tur bloga Skylar nie jest już rezydentką a dziś w końcu zdradziła co będzie robić :)))) a mianowicie otwiera lokalne, miejscowe biuro podróży na Obagolu :)) yeah :)) świetny pomysł, jako zapalona podróżniczka jest jak dla mnie 100 % wiarygodna także na pewno będzie to biuro godne polecenia, aż się zachciało pojechać do alanyi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , w ubieglym roku bylam w Turcji dokladnie w Alanyi i wraz z moim chlopakiem jestesmy zafascynowani tym krajem. Probuje go w tym roku namowic na Egipt :) I mysle ze tutaj napewno pomogą mi Paris i Fannky :) Powiedzcie mi po pierwsze czy warto ? Mysle nad Sharm , tylko nie wiem jaka dzielnice wybrac, zalezy mi na rozrywce. Niektorzy piszą , ze Egipt jest brzydki , a niektorzy są nim zafascynowani.Ale tak jak juz pisalam czy warto na 2 tygodnie leciec i stracic kase, jezeli pozniej mam zalowac ze nie polecialam do Turcji :) A jesli Turcja , to moze juz inne miasto ? Tylko tez nie wiem czy warto. Slyszalam , ze MArmaris jest piekne, ale ogladalam zdjecia i szczerze mowiac plaza niezbyt mi się podoba. Pozdrawiam dziewczyny i proszę o doradzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to do egpitu można lecieć raz dla porównania, ja byłam i nie żałuję ale to nie znaczy że szybko tam wrócę :). jak mam wybierać turcja czy egipt to bez mrugnięcia okiem wybieram turcję :))) w Turcji jest jednak więcej ciekawych miejsc do zwiedzania. Sharm dla mnie to taka złota klatka na pustyni poza hotelami i centrum nic tam nie ma. jak Turcja a inny region to duże pole do popisu :) myślę, że jak nie alanya to może marmaris, kemer, side ? ewentualnie bodrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkiye201111
uwielbiam ta piosenke http://www.youtube.com/watch?v=emlHf_yhT2w pozdrawiam wszystkich zagorzałych fanów Turcji :). Kraj to niezwykły i zawsze czymś zaskoczy :D A najlepsze to są i tak bazary! Haydi bay bay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondii, to zalezy co Cię interesuje, co zamierzasz robić i czego oczekujesz. Jeśli chcesz poznać starożytną kulturę, zobaczyć piramidy, świątynię Hatszepsut czy świątynię w Karnaku to jedz i sie nie wahaj. Jesli nie zabytki to sporty wodne, nurkowanie, rafy koralowe, rejsiki itp. Wieczorem kluby i kanjpy z sziszą i piwkiem. Mnie w Egipcie bardzo irytują niesamowicie nahalni sprzedawcy, do tego czesto oszuści. W Turcji tego nie ma az na taką skalę. uwazam jednak, ze warto zobaczyc i porownac sobie. Nie ograniczaj sie do jednej Turcji bo wiele jest do zobaczenia na swiecie. Jak Egipt sie Tobie nie spodoba to wrocisz do Turcji, a moze akurat bedzie zupełnie odwrotnie? Nie bedziesz wiedziec jesli sama nie przekonasz. W Sharm wybieraj hotele niedaleko Naama Bay to najwieksze centrum rozrywki chociaz jesli to ma byc spokojny pobyt to rownie dobrze moze to byc kazda inna dzielnica i dojedziesz sobie do Naama zobaczyc. Nie wiem tylko jak teraz jest z wyjazdami i wycieczkami na miejscu, i czy to sie nie zmieni? Mozesz tez rozwazyc rejs po Nilu. Poczatek maja to dobra pora na taka podroz. Turcja, gdzie bys nie pojechala to znajdziesz cos do zobaczenia i do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Dzieewczynki ;) wioooosna :) nnananana :) jak tam u Was?nadrobiłam zaległości i widze,że wciąż mamy chętne :) cudownie,że możecie dokonywać już rezerwacji więc bawcie się!!! Fannky ja nie dam rady z tym Dubajem :( Pariss myślałaś coś? iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Dzieewczynki ;) wioooosna :) nnananana :) jak tam u Was?nadrobiłam zaległości i widze,że wciąż mamy chętne :) cudownie,że możecie dokonywać już rezerwacji więc bawcie się!!! Fannky ja nie dam rady z tym Dubajem :( Pariss myślałaś coś? iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×