Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość M@łgośś
No na zakupy to też się nie nastawiam ale chcemy zwiedzić Kapadocję i Pamukkale chyba ,że jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Na 9 dni zabieram 250 euro. Kapadocja musi być:) Zastanawia się też nad rejsem do zielonego kanionu. W środę wylot,hehehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riwiera_turecka_okurcalar
ja brałam 300 e i bylo ok, tak naprawde na wakacjach ile wezmiesz, tyle mozesz wydac... turcja - fajny odpoczynek i sporo mozliwosci zabawy;) miejsciwisc okurcalar na riwierze godna polecenia, super jakosc hotel 5*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinka101
Ja jutro też już wylatuje i znowu zmieniona godzina wylotu .Tym razem z 8 na 7 rano:) Już niemogę sie doczekać..chociaż nadal nie jestem spakowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Również nie spakowana, wylot bez zmian,o 15.00. Miłego wypoczynku,pięknej pogody,dla wszystkich wylatujących w najbliższych dniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72ja jakia mijescowosc masz? i ja lece jutroo o 15 i ceikawa jestem czy bede miala Polaków blisko,ja do Kemer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu czytam i zazdroszczę. Powinnam skasować ten topik z ulubionych i nie kuc oczu tymi wyjazdami :( Ja sobie obiecuję, że w przyszłym roku już na pewno jadę do Alanii i już! ! :D no, chyba, że jakaś Hiszpania :p Pozdrówcie Kale od Pariss - do tych co jadą do Alanii, a do tych co do Kemer - to górę Tahtali i park Moonlight ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, na razie chmura nam przeszkadza, nie wiadomo czy w ogólle wylecimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje wakacje!!!!!!!
ja ywlatuje z poznania prawie dwa tyg nie moge sie doczekac tez do alani mam andzieje ze bedzie super hotel gold byl ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2308
Witam, czy potrzebne są w Turcji buty do pływania, jak wyglada plaża jest kamienista? Wylatujemy z Gdańska 08/06 dl Alanya hotel Blue Star- może w tym terminie też ktoś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo mój ukochany blue star :) nie trzeba butów, plaża jest piaszczysta. będziecie zadowoleni na pewno z hotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2308
Fannky, Dziękuję za odpowiedź :) jestesmy po plażach w Egipcie dlatego pytam :) Powiedz mi jeszcze tylko Fannky jakie lokalne biuro podróży jest godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@łgośś
A może któraś z Was zna hotel Sea Sight 4* i okolice.Hotel mieści sie w Alani ale nie w centrum.Lecimy 17.08-katowice chyba o 16.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z Leną, gdzieś tu na topiku sama Lena się reklamowała, musiałabyś poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja niedawno zaglądałam na allinclusive.com.pl ponieważ wiem,że często pojawiają się tam bardzo atrakcyjne oferty wyjazdów. Ja do Turcji wybierałam się już kilkakrotnie, ale jeszcze mi się nie udało dotrzeć. Liczę, że w tym roku mi się powiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Wróciłam :) Jestem mega zadowolona z całego pobytu. Hotel Gunes Sun Time 3 *,dla niewymagających,ale.... jedzonko rewelacja,czysty,pachnący,panuje w nim ciepła,rodzinna atmosfera,świetna lokalizacje,żabi skok do morza:) Ponoć jeden z najlepszych trójek. Pamukkale z Wezyra,drożej niż u Leny,ale z polskim przewodnikiem,cała reszta,czyli jeep safari,łaźnia,green kanion od Leny,polecam! Kale,niewyobrażalnie pięknie. Dodam tylko tyle,że kocham Alanyę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@łgośś
Jak możesz to napisz ile kosztowały wycieczki-pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momos
czy ktos był ostatnio w hotelu golden beach w bodrum?lub sie wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica21
Hej, lecę ponownie już za tydzien 29 czerwca tym razem hotel Kleopatra Ada suit, byłyście? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę do Alanyi 😭 rok temu o tej porze o tej porze wygrzewałyśmy się z Pariss w egipskim słońcu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo patrze na datę dokładnie rok temu bawiłyśmy się w najlepsze w towarzystwie polskiej żubrówki :)))))))))) ahh to były czasy :D:D:D : 22:43 Pariss i Fannky z Sharm Salam Alejkum! POzdrawiamy z Egiptu!!!! Jest zaj**iescie goraco i wlasnie siedzimy palimy szisze, jemy arbuza, pijemy sok z mango i czekamy na zubrowke az sie schlodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
dziewczyny , nie mam z kim jechac na wakacje..................................................strasznie mi smutnoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Pariss i Fannky z Sharm... wspaniałego wypoczynku:) ale z tego co czytam,właśnie taki macie,hehehe,super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim za Wami Fannky :) ...ale też za miejscami,widokami,przeżyciami i miłością(nie tą co myślisz) selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Dziewczęta, przepraszam, że tak późno, ale przekazuję gorace pozdrowienia od Bobo z.....Majorki!!! Ja też tęsknię za Turkiye, ale za Chicago też coraz bardziej i nie mogę się doczekać 26 sierpnia. Lepiej zaplanujcie coś na nastepny sezon :) Iyi gunler Arkadaszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×