Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Tak sobie patrzę na kafe i patrzę a tu? hi hi muszę dodać do ulubionych ten temat bo mam nowego kompa i nie mam wszystkich moich stron niestety. Pozdrówka 🖐️ Jak tam plany wakacyjne? Fannky kupiłaś coś? Ja spojrzałam na ceny i spadłam z krzesła. Nie stać mnie na nic a o Hiszpanii dalej bede marzyc. Za to ide w kwietniu na koncert M. Buble a w lipcu czekam na Madonne?Ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si si ja wybywam na kretę w czerwcu a co do cen to nawet nie mów :O:O:O miałam plan na podwójne wakacje czerwiec, wrzesień w tym portugalia. jak zobaczyłam ceny to nawet nad kretą się zastanawiałam tydz za 2039 zl :O:O:O masakra i to w first !! ale ciągle się łudzę że jeszcze ten wrzesień wypali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Fannky to juz zaszalałas, fajnie. Ja moze we wrzesniu chociaz pojade do Turkiye bo marzy mi się kurtka skórzana i 2 tyg leżenia i nicnierobienia. Jak beda dobre lasty to się skuszę. Minerwa a Ty gdzie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wyglądało na to, że topik padł! szkoda byłoby, bo tu masa porad ale ..🖐️ jest oky? tak? PARIS, jeszcze nie wiem, raczej mam zaległości w planach... ten rok -W. Kanaryjskie, cudowne krajobrazy jak z gwiezdnych wojen, rajskie plaże... poczekam na lasty... na razie nigdzie się nie ruszę, bo mam 2 kotki i co z nimi zrobię w zimie? Życzę Wam w 2012, spełnienia marzeń podróżniczych, realizacji planów i ...wszystkiego dobrego! ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! :) co tam słychać u tutejszych Dziewczynek?plany wakacyjne itd? Paris 😘 ciągle sie nie mogę z Tobą zgadać :( a w ogóle to może jakieś spotkanie w lutym?hmmm :)))) Frogi nie ma żadnych planów jak narazie :( jest zagoniona, a tematem głównym aktualnie jest poszukiwanie osób do mega badania i ... Uprzejmie bardzo wszystkich proszę o wypełnianie tej oto ankiety do mojej pracy mgr, z góry dziękuje :) https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEJtbjdOakQ3MlRpR0IyakxKRDJNbUE6MQ Jeśli to możliwe to proszę o rozesłanie/ wypełnianie przez domowników :) a z forum trzeba coś ruszyć :) iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! Fannky widzę, że Grecja Cię pochłonęła :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Frogi no jakoś szczególnie Grecja sama w sobie nie zachwyciła mnie jak Turcja, po prostu raczej z braku laku tak wszyło :) ankietę już wcześniej zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky hehe bo Turcje ciężko przebić :P a za ankiete dziękuje :) ale dalej mi brakuje ludzi w wieku 33-55...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukijak
Ja mam plany tam się wybrać. Koleżanka poleciła mi fajną stronkę gdzie mogę sobie wyszukać zarówno taniego lotu jak i hotelu, więc czas ogarnąć temat. Btw polecam: https://www.expressbooking.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyul
Z Turcją ogólnie jest tak jak z każdym krajem, albo się zakochasz albo znienawidzisz. Byłem tam na samym początku lata gdzie jeszcze temperatura aż tak mi nie doskwierała. Kraj jest super! bardzo odmienny kulturowo ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saang
Co do tematu to byłem, w Ankarze i Istambule. Bardzo fajne miejsca z przepiękną i bogatą historią. Co prawda podejście Turków do zabytków nie bardzo mi się podobało, ale wszystko było przepiękne i świetne, choć czasem dziwne jedzenie Polecam. Szczególnie ten hotel: https://www.expressbooking.com/hotels/offer.do?criteriaId=253900&sessionId=343601&sourceId=1&hotelId=TRHQQF&offerId=HH-41069706&arrival=30%2F01%2F2012&departure=31%2F01%2F2012&cacheHotelId=3072470&hotel=Hippodrome+Hotel&miasto=Istanbul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śmietnik, za przeproszeniem.. Ja idioto nie byłam w Turcji, choć słyszałam, że to piękny kraj. A piosenka owszem, podoba mi się. a Tobie łaskawie ch*j do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FreqFlyer
Kraj jest piękny, ludzie wbrew powszechnym opiniom też są bardzo fajni i mili. Kultura i sztuka też jest bardzo rozwinięta i jest co zwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notbia
Tak w ogóle czy sądzicie że ten temat miałby tyle stron gdyby nie to że ludzie w Polsce kochają ten kraj. A teraz jeszcze łatwiej można znaleźć wycieczki do Turcji albo loty. Jest coraz więcej wyszukiwarek takich rzeczy jak np ta: expressbooking.com i flycośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqrew
Ktokolwiek nie był powinien żałować, w końcu jest to kolebka kultury. I polecam wszystkie podróże do tego miejsca. Nie ważne czy Ankara czy Istambuł, będziecie na pewno oczarowani całokształtem wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcio
Czy ktoś z was, będąc na Riwierze Tureckiej (Alanya, Side) był na wycieczce fakultatywnej Perge-Apendos-wodospady Kursunlu względnie bez wodospadów? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta Miciak
Eftalia Resort - kto nie był, niech jedzie! zwykle omijam szerokim łukiem fora internetowe, ale tak mi sie spodobal ten hotel,ze az musze sie tym podzielic!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta Miciak
Eftalia Resort - kto nie byl, temn musi się wybrac! Zwykle omijam szerokim łukiem fora internetowe, ale ten hotel tak mnie zachwycił, że aż musiała się tym niusem z Wami podzielic! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdziałam go, sam hotel może i jest ok dla mnie jednak leży za daleko centrum alanyi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-4
Witam dziewczyny. Moje pytanie, wybieram się w 2-ej połowie maja do Side. to mój pierwszy wyjazd do Turcji.Czego mogę się spodziewać o tej porze? będzie ciepło do opalania i można się kąpać w morzu? Hotel jest ok2km od Side ,co mogę sama zwiedzić poruszając się np dolmuszem?, lubię też piesze wędrówki.Jadę sama, czy to hmmm, bezpieczne? Jakie pieniądze. euro czy lepiej na miejscu wymienić na liry tureckie? Dziękuję za każdą poradę i wskazówkę.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagsa
Lecę do Turcji (okolice Side) 25.04 na tydzień, jestem ciekawa jaka będzie pogoda, czy można się będzie już opalić? Wiem ze z pogodą jest różnie, ale może ktoś był w tym czasie. I mam pytanie gdzie warto pojechać, jakie wycieczki fakultatywne wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa2001
Lecę we wrześniu w okolice Side, ale chcę skoczyć na bazar do Konakly i za chiny nie pamiętam w jakim dniu odbywał się tam ten duży bazar, coś mi się kojarzy środa, ale znalazłam na necie, że w piątek ktoś był. I teraz prośba, gdyby ktoś z Was pamietał, albo jechał w okolice Alanyi, Incekum to może by się dowiedział w jaki dzień w tym roku jest bazar w Konaklyi.Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w Ayvalik z funclubem, to jest czesc egejska nie riwiera, a tej drugiej tez bylam kiedys i musze przyznac, ze nie ma porownania. Egejska jest mniej zatloczona, bardziej oryginalna i chyba troche tansza:p sprawdz sobie funclub chyba jeszcze ma wyjazdy do Ayvalik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×