Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hejj!! aaaaaaaa zarezerowalismy wycieczkę, nareszciee ufff. Zdecydowalysmy sie ostatecznie na tego Trafa, przy czym pani w biurze w uwagach na formularzu zaznaczyła, że preferowalibysmy zakwaterowanie w Alanyi. Zobaczymy, co z tego wyjdzie... Jestem przeszczęśliwa:):) Miłego dnia wszystkim forumowiczkom! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica to super. Dobrze, ze Wam zaznaczyła. raczej biorą to pod uwagę. Dwie osoby zawsze znajdą miejsce. A jak ktoś nie ma zaznaczone to dzadzą do do Side i juz. Czyli 15 lipca wylot? Świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 15 lipca. Było ostatnich 5 miejsc ponoc... Ale się cieszę. W dodatku pani w biurze powiedziala, ze busik, który zawiezie nad na lotnisko, przyjedzie po nas pod sam domek :) Pierwsze slyszę o takim fajnym spsoobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, no proszę, ale jestem z tego samego miasta co lotnisko czy dojeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Chorzowie, lotnisko w Katowicach . ciekawe, czy gdyby wylot był z Warszawy, też by się pofatygowali na Śląsk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Nareszcie po świętach,teraz mogę być z Wami i dychnąć przy komputerze. Angelica,czy wiesz o ktorej masz wylot z Pyrzowic ?Bo jak dobrze przeczytałam to lecisz 15 lipca ? Pozdrowionka P.S a gdzie się podziała reszta towarzystwa ?np Bobo,Kari,Vanili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menamich
Na pewno ktoś z was jechał z lotniska z Antali do Kemer - proszę powiedzcie jaka tam jest droga, czy bezpieczna, bo słyszałam że jest tam bardzo stromo i kręto. Jestem tym trochę przerażona. Odpiszcie, proszę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga do Kemer jest dość kręta ale na pewno nie jest niebezpieczna. Piękne widoki, po lewej morze a po prawej góry. Moze na google earth widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam sobie na google earth i nie jest źle. Jechałam tamtędy kilka razy i dorga jest bezpieczna. Kręta jest dopiero kawałek za Antalią a pozniej juz oK. Z kolei za Kemer znowu serpentynki sie zaczynają. Jakoś tą drogę musieli wybudować w górach. Kiedyś do Kemer jak była wioską się płynęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menamich
Pariss, wielkie dzięki za info. A ile mniej więcej czasu jedzie się do Kemer z lotniska ? Ja najbardziej boję się tych stromych serpentyn, przez ile mniej więcej kilometrów za Antalią ciągnie się ta serpentyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uff już po świętach a ja dziś zalatana bo jutro jadę do tego Zamościa więc dziś fryzjer i towar musiałam pozwozić. jeszcze wieczorem basen :) dziś w biegu wszystko co do dróg w Turcji to spokojna głowa mają 100 razy lepsze niż w Polsce :) szerokie, równiutkie także bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa2
witam mam pytanko o ceny w alani bede w maju,prosze mniej wiecej jakie sa ceny kebabow obiadow drinkow piwa kawy w porcie lub wogole alani bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Chyba mam dobrą wiadomość dla Ciebie -dolar na Śląsku 3,14 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale rachunek dostałam za telefon. Okazało sie, że abonament promocyjny mi sie skończył :O musiałam dzwonić i zmieniać, ale strachu sie najadłam ;) Shazza super cena, u mnie w kupnie najmniej 3,22 ale w sprzedaży juz 3,38 wiec nie jest źle. Moj bilet wciąż po 252 dolary a jesli dolar spada to cena też. Podobno ten tydzień ma być decydujący i jesli sie utrzyma ten spadek to bedzie dobrze, a jak nie utrzyma sie to sprawdzą sie czarne scenariusze 5 zł za 1 E. Angelica a Ty wzięłas opcje z dojazdem na lotnisko czy oni tak sami od siebie? Menamich, z lotniska do Kemer jedziesz jakąś niecałą godzinkę samochodem wiec autokarem o ile nie bedzie zatrzymywał sie w hotelach po drodze bedzie koło 1,5 godziny góra. W tamte rejony nie ma wielu turystów z Polski wiec moze bedziecie sami jechac i szybko pojdzie. DO Kemer jest jakies 45 km z Antalii tylko, ze lotnisko jest po drugiej stronie miasta i do Kemer trzeba przejechać całą Antalię i dopiero dalej do Kemer. A Antalia jest spora. Jesli to bedzie w nocy to jest mniejszy ruch, ale w dzien mogą byc korki i swiatla wiec pewnie nieco dłuzej. Zobacz sobie tutaj na tej stronie: http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Kemer+Hotel-hid_158092.html po prawej stronie masz taką literkę H wejdziesz tam i masz mapę z satelity. to jest samo centrum Kemer z mariną. Jedz do góry wzdłuż morza na lewo, tam jest ulica Ataturk BLV, pozniej za miastem zaczyna sie D400 to droga do Antalii. Pozniej D400 zamienia sie na Sabanci Cd i znowu na D400, jedz cały czas myszką tą zółtą trasą i zobaczysz ze prawie tych serpentyn nie ma. Pozniej jest droga Kemer Yolu, Akdeniz i dojezdzasz do Antalii dopiero i jest Beach Park to jest dzielnica Antalii Konyalyti i do lotniska musisz przejechac całą Antalię. Zobacz sobie :) To nie jest tak, ze cały czas są serpentyny, po prostu czasem ostrzejsze zakręty itp. Usiadz w autokarze po prawej stronie i bedziesz miała po lewej morze a po swojej prawej góry i juz. Fannky to baw sie dobrze. malaaa ja z cenami Tobie nie pomogę za bardzo bo nie kupuję nic z tych rzeczy ;) a jak juz to nie przywiązuje wagi akurat do tego ;) Piwo chyba z 5 lira, kebaby to zalezy jakie. Jak w restauracji to ok. 15-17 lirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff nareszcie w domku:):) Pariss niczego nie brałam dodatkowo, takie są podobno świadczenia w cenie ponoc :) Szazza - niestety godizny wylotu jeszcze nie znam, maja dzwonić w tej sprawie :) A też jedziesz? Kwiatuszek, a z jakiego biura jedziesz i w jakim hotelu?:) PS: Pariss tak bym chciala sie nauczyć obsługiwac Google Earth ahhhhhhhhhh : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica ja myślałam o google map a nie earth. Kiedyś zainstalowałam sobie google earth i coś mi komputer mulił i do tego dostawałam niezliczone spamy na każdą pocztę. Pozniej zaczełam czytać o tym programie i rzeczywiście to nic dobrego dla kompów. Teraz tylko zwykłe google map. A wlasnie gdzie Bobo, Dżunia, Vanili, Tarlusia, Manuela, i inne Panie które zaraz wyjeżdżają??? ;) Frogi pewnie dalej z zepsutym kompem walczy :O Kari a co u Ciebie jak wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak? Mi właśnie też komputer zamula. Może to przez to :O:O:O No nic, ja idę do książek , bo ostatnio je zaniedbałam , a jutro na studia czas :( to papapa i dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety :O Angelica pewnie nie bedziesz miec natchnienia do nauki i bedziesz myslec o Turcji i Syrii. Juz jestem ciekawa jakie beda Twoje wrazenia. Dobranoc 🌼 ja tez sie zmywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja jestem i żyje ale mam tyle pracy i spraw do załatwienia że dopiero wieczorem znajduję troszkę czasu na poczytanie wątku. Dziękuje Wam bardzo że mnie wspominacie i pozdrawiam gorąco . Pariss-- nie tak zaraz jeszcze miesiąc i 13 dni do mojego wylotu, ale powiem że jak słoneczko dzisiaj przyświeciło to już bym chciał tam być. Może jutro znajdę więcej czasu na pisanie to posiedzę z Wami po południu. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Angelica,ja też lecę 15 lipca z Pyrzowic.Ja jeszce nie wiem o ktorej wylot,natomiast koleżanka też leci piętnastego z Itaki i już ma podaną godzinę.Podobno mają byc tylko dwa loty dziennie do Antalii. Życzę milego dnia wszystkim Turkomaniaczkom i Meksykomaniaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Dolar dalej spada, a euro po 4,40 ! Super! POczytajcie sobie http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Biura-turystyczne-obnizaja-ceny-wycieczek-zagranicznych,wid,11036346,wiadomosc.html moze te wakacje nie beda jednak takie złe i uda mi sie na lasta wyskoczyc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
a co kupujecie dolary, czy euro? ja mialam euro i wymienialam na liry (zazwyczaj). a w tym roku nie wiem jak mam robic, bo sie jakos szcegolnie nie interesuje, oby kasa byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka Ja już mam liry tureckie ,ale córka ma swoje kieszonkowe i chce wymienić na dolary na prezenty dla koleżanek.Dziewczyny mówiły że to wszystko jedno jaką walutę zabierzemy,byle było jak najwięcej.Jak szaleć to szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
na pewno nie wszystko jedno, bo roznice sa, tyle tylko, ze nie kazdy mysli ekonimicznie na urlopie, bo i nie po to jest urlop;) ja w tamtym roku wydawalam najczesciej w euro, a najkorzystniej jest chyba w lirach. Slyszalam tez czasami, ze mozna u niektorych kupic za ta sama ilosc dolarow i euro, chociaz przelicznik jest inny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola Turkomaniaczki :D :D widzę, tzn. czytam, że sezon wyjazdowy w pełni i super ;) Ja to oczywiscie \"pomaludzę\", ale dopiero się mam nadzieję wyrwać we wrześniu :D Tak jak Bobo.....zagoniona jestem, no i oczywizda w dalszym ciągu zaświergolona ;) niekończaca sie Wiosna :D , ale zaglądam tu od czasu do czasu, czego np. o Kari powiedzieć nie mogę ;) Pewnie weselicho szykuje !!!! pozdrawiam jakżesz wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jak ja sie cieszę z tego dolca. Pewnie Wy też bo euro też tanieje. Waluta do Turcji jest naprawdę obojętna. CO kto ma i komu pasuje. Ja mam zawsze dolary, euro, i wymieniam tez na liry. Dżunia Ty jesteś usprawiedliwiona przez tą swoją wiosnę, ale chociaż czasami sie pokazuj powiedzieć merhaba ;) 👄 Dzisiaj byłam w Tchibo i wypatrzyłam fajny tzw. money belt, na pieniadze. Ostatnio czytałam o takim czymś żeby sobie kupić do Meksyku i dzisiaj jak znalazł. Zobaczę jeszcze w sportowych czy są takie a jak nie to kupuję. Bede miała kasę zawsze przy sobie. Nawet spać z nią mogę :D :D http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlDisplayProductInformation-Start;sid=LLR1KNDhRm11KZkHN6B_TNN-52z9k_ylUfo=?ProductSKU=0017638 są też skorzane ale takiego do spodnicy juz nie zalożę przecież: http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlDisplayProductInformation-Start;sid=LLR1KNDhRm11KZkHN6B_TNN-52z9k_ylUfo=?ProductSKU=0017045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×