Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witaj Szazza :) No, właśnie, właśnie nie zapomnijmy o naszych Mamusiach ! :) Przyłączam się do życzeń ! Wszystkiego naj, najlepszego dla Mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale ale ten moj pali i w przeliczeniu na zł papierosy sa tam drogie. Jesli kto pali duzo to radze kupic na wolnocłowej albo cos wrzucic do waliki. Przy małej ilosci szkoda zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi masz suprise na poczcie. Dziewczyny jak mi sie nie chce pracowac. Najchetniej bym chiała aby juz było koło 10 czerwca wtedy bede miała przewnosc ze mam po wszelakich klopotach. bo zamiast napawac sie zblizajacych wyjazdach siedze i mysle nad kłopotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...im bliżej do urlopu tym większy leń... ;) wiem coś o tym.... Kwiatuszek-->lepiej myśleć o ciepłej Turcji niż o kłopotach.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy,masz rację,mi też właczył się ogromny leń:) w tym roku,mimo kryzysu;),miałam straszny zapiernicz w pracy i już jade na rezerwie,a raczej na kompletnie pustym baku,dlatego nie czekam z wyjazdem,tylko byle jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!:) Kwiatuszku 🌻już przeczytałam:P ale odp po południu... Pariss🌻 Bobo dzisiaj wyjeżdża od siebie ok.północy a lot ma o 4:30 tak jak w stópce:) Szazza lenka1320 wiem,że Bobo pali i jej mąż również,dlatego oni brali z tego co pamiętam ze sobą fajki i z pewnością jest tak i w tym roku,czyli już dziś:D,ale np.w sklepie dostaniesz raczej każde z tego co widziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja nie palę i problemu nie mam :P Bobo miłego wypoczynku i przywieź nam trochę tej atmosfery wakacji :) wracaj cała i zdrowa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm ... ktoś na pierwszej stronie tego wątku napisał, że w Turcji nie ma w wodzie żadnych gryzących stworzonek; bzdura i tyle ... może akurat się nie natknął / -ęła ... mnie poparzyły takie maleństwa, których w wodzie nawet widać nie było - ok 3 mm stułbiopławy; przez tydzień wyglądałam, jakbym miała ostrą ospę :] okolice - wybrzeże Kemer, jakby ktoś był ciekaw; termin - tydzień temu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , witam Was bardzo serdecznie Kończę pakowanie. Wyjeżdżam z domku o północy jak pisała moja psiółeczka Frogi. Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia i Wam również życzę wspaniałych wakacji. Postaram się zajrzeć w Alanyi na naszą kafeje i umówię się z wami na kamerkę i termin. Dziewczynki, gorąco pozdrawiam . Któraś tam pytała o papierosy, W TR są tańsze ale smakowo gorsze. Ja brałam ze sobą z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy-woman skąd wylatujesz??? Ja też lecę 29 lipca z Łodzi do Side, może się spotkamy w samolocie???? :-)) Bo Bo - udanego wypoczynku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My lecoimy z ITAKI i już ponad tydzień temu przysłali nam pismo,że zmianeie uległa godzina wylotu,że wszystkie wyloty z Łodzi są około półtorej godziny później niż było to planowane (zapisane w umowie) :-) Więc wylot mamy o godz 17:45, pisze,że o 21:40 będziemy w Antalyi, więc w hotelu w Side jakpoś w nocy :-) Ciekawe czy catering w samolocie będzie gratis???? Nie wiem, bo to nasz pierwszy lot samolotem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dixi zależy który przewoźnik sky lines ma gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem który, podobno z Łodzi latają 3 linie, ale nie wiem jaką linią my lecimy :-(( Mam adres maila do ITAKi, może wyślę im zapytanie takie..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci to robi jaką różnicę to napisz jakie to linie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf- spakowana i poważona. ja ma 8 kg a mąż 10 bo mu doładowałam swoje buty. Paris - żeby nie było ,majtek nie brałam jak kazałaś!🌻 Kwiatuszek , pisałaś że Ci się nie chciało jechać autobusem na wycieczki ! Powiem Ci że nie jest tak źle , chociaż tureccy kierowcy jeżdżą gorzej jak nasi to za to mają lepsze autokary , albo ja na takiego trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8, 10 kg ????? ja mam pełne 20 kg za każdym razem !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Bobo jeszcze zaglądnęłaś,ale fajowskooooooooo:D 😘 ja tu chyba kota dostane bez Twoich emaila i w ogóle...ale leć leć i wypoczywaj, hulaj i baw się do woli:) ale już tęsknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Frogi - jestem jeszcze chociaż mam ogromną chęć pospać z 1/2h Ale będzie co opowiadać po powrocie, na sama myśl się cieszę . Może obmyślisz jakieś spotkanie? Fannki , wybacz mi ale ja biorę same letnie ciuszki , majtek nie wiec ile może ważyć 15 koszulek na ramiączkach i koreczki? W tamtym roku samie mnie tak nastawiłyście że jak czegoś zabraknie to można nawet nocą dokupić i tak właśnie postępuje. 👄 gorąco papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zaglądam na plażę Kleopatry i dziwią mnie te pustki. Jak myślicie to jeszcze nie sezon? Ja go mam zainicjować? To chyba za to to mi muszą słono zapłacić . Już tęsknię za naszym topikiem. Pozdrowionka dla wszystkich i trzmajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo -szerokiej drogi (powietrznej),z niecierpliwością czekam na relację.....no i słonca,słońca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo odpisałam,ale mam nadzieję,że jednak poszłaś się zdrzemnąć:) Ja też jak patrze na kamere nr 2 to tak dziwnie,ale słuchaj juz jutro sama zobaczysz:D ahhhhhhhhh jak Ci fajnieeee,ja tez chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo baw się dobrze 👄 👄 🌼 Pomachaj nam tam, tylko pamietaj, ze ja pracuje i do 16 nie moge machac. Najlepiej w sobote albo w niedziele. No nie moge uwierzyc ze Ty juz lecisz! I zaraz bedziesz na plazy Kleopatry i bedziesz sluchac wszedzie Tarkana i bedziesz pic piwko Efes i sluchac \"hello my friend\" where r you come from? Aaaaa Poland? jak sie masz kochanie? :D :D :D I zdjecia rob wszedzie, kazdej dziurze i wszystkim i wogóle. I baw sie i opalaj i pij i tancz :) ech! Szczęściara! Udanego lotu! I jak bedziesz jechac przez Antalie to ją pozdrów od Pariss i Alanię też, puśc im oczko ode mnie. JAK JA TOBIE ZAZDROSZCZĘ!!!! Bobo masz super. .....i jestes mistrzem pakowania! Pamietaj, ze teraz przepisy sie zmienily w Turcji i wracając obowiazują takie same zasady jak przy wyjezdzie z Unii. żadnych napojów i płynow powyzej 100 ml. Paaa Buziaki Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku odpisałam...ale nie musisz obawiać sie długości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panie moje. Nici z drzemki , może 5 minut mi się udało dżemnąć. Jakoś nie mogę poskładać myśli i przez to mnie nosi i spać się nie da Dziewczęta nie zazdrośćcie mi bo ja będę zaraz z powrotem a wtedy Wy polecicie i ja będę Wam zazdrościć i płakać za Alanyą. A co do pakowania to na prawdę nie wiem ? Czy Wy pakujecie całe szafy? Zostało mi 3 godz. do wyjazdu. Najchętniej już bym leciała. Pariss- wiesz że piwa nie trawie , natomiast Raki owszem tak. Co do moich publicznych występów w Turkomaniackiej kamerze to będzie to na pewno niedziela po południu , ale powiadomię Was o tym na kafejce. Co do fotek to wiesz że przywieziemy znowu ok.3000.Będzie co oglądać. Ach mi już Was brakuje . Nie wiem jak ja wytrzymam 14 dni bez Was. Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję za wszelkie życzenia i samych przyjemności i słonecznych dni w Polsce życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przeczytała Bobo moja ahhh weź może juz tam lec:P i będzie nam obu lepiej:D 😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo,jak będziesz w wolnocłówce na lotnisku w TR,sprawdź dla Lenki czy mają perfumy Choparda(Wish) a właściwie wystarczy Chopard:)i za ile...proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo jak Ty masz spać jak Ty nie mozesz usiedzieć? a co dopiero leżeć 🌼 Lenka Chopard to wszedzie jest drogi, ale chyba są dwa - niebieski i różowy. Ja miałam niebieski kiedyś dwa razy. Zwijam się już. Jutro po południu bede obserwować na drugiej kamerce jak Bobo lata na plażę w pareo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×