Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ojj Kwiatuszek ale Ty się masz dobrze :) Pariss oglądasz podwójne ryzyko ?? ja go oglądam kolejny raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek naprawde masz super :) Pakuj sie pakuj powoli ;) Tak, fannky oglądam Podwójne ryzyko, tez juz kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku , przestań się kłócić i pakuj manatki. Zazdroszczę Ci tego ciepełka. Pariss -- rodzice na zachodzie , - gdzie ??? nie w Gorzowie ?? A czy Triada ma też Alanyę ??? Jeśli tak to co mają i w jakiej gazetce to wypatrzyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Triada ma Alanię oczywiście. Gazetka jest jednak zawsze bardzo "uboga" , są tylko ceny "od" i podane ile gwiazdek, ale bez nazwy hotelu. Trzeba bedzie moze isc do biura Triady dzień przed i wtedy dopiero w gazetce podadzą nazwy hoteli z promocyjnej ceny i terminy. Oferta bedzie wazna do 5.12 i wtedy dadzą nie 40% mniej a np. 38% i td. Gazetka jest zawsze w Gazecie Wyborczej. Co sobotę zresztą jest do niej dodatek Turystyka i tam są oferty wszystkich biur. Pamiętajcie też ze w poniedziałek Ecco startuje, zobaczymy jakie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. W Triadzie nie podają cen ostatecznych w gazetkach. Zawsze doliczamy opłaty lotniskowe, ubezpieczenie itd. Na stronie bedzie mozna tylko sobie wyliczyc wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
witam, mam pytanie do jakiego miasta najlepiej jechać na zakupy, chodzi oczywiście o odzież markowa- nie markową, podróbkową ale takiej lepszej jakości, chce polecieć tylko na dwa trzy dni na same zakupy, czy sa jakeis tajemne miejsca tak jak kiedyś u nas w wawie na stadionie, czy po prostu kupuje sie to w sklepach, czy może są gdzies jakies specjalne targowiska,prosze o jakąs pomoc. z góry dziekuję. no i gdzie kupie najkorzystniej przelot do turcji dwa trzy dni. sodit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Pariss a Itaka chyba też 3.11 startuje ze swoją ofertą. A czy ty latałaś z Ecco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę spać, jutro bede leżec chyba do południa :) nareszcie weekend. Bobo, nie w Gorzowie tylko za Koszalinem ;) a na wschodzie pod Łomżą - tak mam rodzinkę rozrzuconą, my tutaj sami "na wygnaniu" hi..hi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sodit, mogę Ci tylko powiedzieć że w Istambule produkuje się dwa różne jakościowo ciuszki wszystkich marek .Te które trafiają na Turcję kosztują tam 4 zł za 1 kg ciuszków tj ok 11 tishertów. Tak 4 zł nie pomyliłam się , wiem to od znajomego turka. Pozdrawiam i udanych zakupów. Bobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodit wszystkie podróbki masz w całej Turcji gdzie nie pojedziesz. Teraz jednak nie dostaniesz sie do miejscowości turystycznych bo czartery juz nie latają. Zostaje Tobie Stambuł, a tam jak bedziesz miec szczescie i nie jestes ograniczony terminami to znajdziesz bilet za 800-1000 zł. W Stambule masz same duże sklepy-hurtownie i Grand Bazar. Powiem Tobie, ze jak chcesz miec fajne ciuchy do sklepu (bo pewnie o to chodzi) to lepiej jedz do Niemiec do outletów w Metzingen, 50 km od Stuttgartu. Masz markowe oryginalne a u nas i tak sprzedasz taniej niz w sklepie, ale ORYGINAŁ! Jak jestes z południa Polski to na pewno masz loty Ryanairem do Frankfurtu i Germanwings do Stuttgartu. Bobo ja z ecco nie byłam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
dzieki bobo63, troszku nie kumam, chodzi ci o to że podróbki są lepsze i gorsze? i co do istambulu najlepiej lecie po podróby? a jesli chodzi o dżinsy,kurtki i inne pierdoły to tez są lepsze i gorsze?jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sodit, podróbki są lepsze i gorsze, ale to sama zauważysz- materiał, wykończenie, metki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sodit--- robią tam Oryginały które trafiają na rynek zachodni np do Niemiec jak pisze Ci Pariss-- i robi się w tej samej fabryce ale z innych materiałów ala markowe ciuszki z przeznaczeniem na sklepy w Turcji. Ma się rozumiec że dla turystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
dzieki paris, cenna uwaga natomiast interesuje mnie glównie ceny czy te w niemczech są dużo drozsze? chodzi też o jakość, jesli leciałbym do turków to po podróby ale takie lepsze gatunkowo, i nie na sklep tylko dla rodziny u nas w kraju jest taka nedza że umrzeć mozna, zastanawia mnie jeszcze jedn rzecz jesli zrobiłbym wieksze zakupt u turków a sa ograniczenia w bagazu to troche lipa...wieksze tzn 20-30 kg. chodzi mi tez o jakosc podrobek w tych sklepach co piszesz to sa takie lepsze podróby czy moze takie ordynarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli myślisz o dalszej sprzedaży nabytych w Turcji ciuchów "markowych" to się głęboko zastanów żeby Ci kupujący ząbków nie powybijali bo te ciuchy nawet najlepiej wykonane znacznie różnią się od oryginałów , a materiały użyte do ich produkcji wytrzymują do pierwszego prania. Później są dobre na szmaty do podłogi. 'pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Turcji możesz przywieść 25 kg bagażu głównego i ok 10 kg podręcznego bo nikt podręcznego nie waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
czym najlepiej leciec no i oczywiscie najtaniej, chodzi mi tez o rezerwcje jakiegos niedrogiego noclegu?moze prze internet? wylot może byc z poznania lub gdanska... znalazłam tylko lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodit, podróby są lepsze i gorsze. Różnią się oczywiście ceną. Można kupić 10 t-shirtów po 5 E, ale rzeczywiście po 1 praniu nic z tego nie bedzie oprócz szmaty do podłogi. To jest taka bawełna jak u nas od wszystkich Wietnamczyków, coś a la 10 par skarpetek za 10 zł. Po jednym założeniu jedna nie przypomina drugiej. Są za to rzeczy, które są dobrej jakości. Bluzy z kapturem Pumy cieńkie z dodatkiem lycry i takie na polarku grubsze kupisz za ok. 15 E. Można też kupić dobre podróbki polówek Tommiego Hilfigera czy Lacosty po 15 E. Tylko, że czasem za tymi dobrymi można się dlugo nachodzić bo nie sposób kupić tylko tanio. Ma byc tanio i dobrze. Mają też fajne modele skórzanych torebek, ale potrafią się za nie czasem dobrze cenić. DObra cena to ok. 50 dolarów , ale może byc taki model ze nie zejdzie nizej niz 50E. Za to dżinsy polecam bardzo. Wszelkie D&G, Roberto Cavalli (droższe często), Miss Sixty, Versace, Victoria Beckham itd. Róznie można trafić. Mogą być po 40 E i mogą być po 20 E, zależnie od modelu. Starsze zazwyczaj są tańsze. Powiem Tobie, ze zdecydowanie wolałabym mieć oryginały z Esprit niż podróbkę z D&G. Tu masz stronki do oultetów: http://www.metzingen-best.de/en/ tak wygląda miasteczko outletów: http://www.youtube.com/watch?v=K9IeYMcyDbI Koszulki Esprit za 5-10 E, marynarki S.Oliver, które u nas są za 299 zł tam za 24 E! Kurtki połowa taniej niż w sklepie, puchowa krótka nie za 100 E a za 55E. Dżinsy S. Oliver 20-30 E, to samo Esprit. Buty dla dzieci z Pumy, zimowe za kostkę 20 E. Nie wiem czy warto kupować podróby. Jeszcze co do lotów do Stambułu. Z lotniska lokalnego nie dostaniesz nic w dobrej cenie. Lepiej jest z Warszawy. Lufthansa ma teraz dobre promocje. Skontaktuj się z dziewczyną z tego forum: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35082&w=86441712&v=2&s=0 o niku gonia1502 moze ona cos fajnego Tobie wyszuka. Popatrz na te ceny co podała. A fajny hotel w Stambule, który odbiera z lotniska Ataturka za darmo i jest super położony bo koło bazaru jest tutaj: http://www.hotelinteristanbul.com/photo.htm Co mi jest, ze siedzę i piszę i w głowie mi się kręci? Na siedząco? cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, 114/69 po kawie to niezbyt wysokie ciśnienie ;) W programie wylukałam własnie jakiś film pt"Stambuł" stary jakiś i nie wiem co to bedzie, ale zobaczę na TVP2 bedzie o 11.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie Pariss zaraz sobie włacze tez ten film i zobacze. Może ciekawy. Nic mi sie nie chce a o 1 musze wyjsc. Pranie przeniose na jutro bo musze zobaczyc co wezme ze soba. Niestety w Nizip az takich upałów nie ma a po zatym mam jechac tez w wysokie góry wiec nie wiem jaka tam bedzie pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek myślę, że w górach to bedzie zimno. Weź ciepłe rzeczy. Film może być, zobaczyłam troszkę Stambułu, Bosfor... Ciśnienie mi spadło do 98/63 czy ja umieram? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiatuszek
własnie sie dowiedziałam ze za tydzien ide na wesele kolegi. Fajnie zobacze jak wyglada wiejskie tureckie wesele tylko w co sie ubrac heh:( a teraz lece do rodziców na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaituszek ubierz sie elegancko ale skromnie. Mała czarna, wysoki obcas, nieco biżuterii. I zrób dużo zdjęć żebyśmy sobie pooglądały pannę młodą. Myślę, ze taki słub na wsi rózni sie od tego w miescie. Szczególnie tam daleko na wschodzie są pewnie jakies inne zwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to za dzień, ale musiałam się położyc bo jak zaczęłam czytać książkę to normalnie mnie sen dopadł. Nie pamiętam kiedy spałam po południu. Cały czas chodzi mi po głowie to Bodrum. Triada i Jet pewnie beda latac z GD i to super. Nie znam tam zupełnie hoteli o mapki w necie cięzko. Dzunia podpowiedz trochę jak tam jest, jakie plaże i gdzie wybrać najlepiej hotel. Wolałabym coś w centrum, ale może w tym Gumbet albo Bitez jest ładniej? Ty byłaś w Club Onura chyba, ile ma gwiazdek? i jak warunki? czysto? I napisz proszę coś o wycieczkach. Ile kosztuje np. Kos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodrum to jakieś większe miasto jak alanya czy raczej mała wiocha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...się rozmarzyłam, po filmie.... Fannky Bodrum to nie taka wiocha, oglądałam zdjęcia i wygląda mi na mniej wiecej miasto wielkości Marmaris. Można jechać stamtąd na grecką wyspę Kos. Wolałabym Marmaris bo czuję niedosyt po ostatnim razie, ale narazie i tak tylko marzę i palcem po mapie chodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Obejrzałam ceny!!! ecco holidey...powaliło mnie...załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa Star ma dzisiaj ofertę na lato 2009 ale ceny do Oludeniz jak zwykle zwalają z nóg, i same HB w wiekszosci. Bobo i Frogi jest Wasza Kleopatra Celine w Alfie. Sprawdzcie sobie terminy jakie chcecie. Vanili, ecco jak zwykle i te ich ukryte opłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×