Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość ajajajajaja
a ktoś mi powie jak rowerek zrobić? Mogę się o coś oprzeć, brzeg łóżka czy ścianę? bo nie mogę podnieść szynki tak, aby mieć nogi nad głową, maksymalnie 30cm nad podłogą mam łydki... ;/ ;/ ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoLoLoWa
Rowerek w powietrzu wykonujesz leżąc na czymś twardym. Już pisałam, że ja mam bardziej problem z udami, czy przysiady wystarczą? Proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesska_22_88
Na uda bardzo dobry jest pilates. Wogole na wyszczuplenie dolnych partii ciala jest rewelacyjny pilates. Jest bardzo duzo filmikow na youtubie prowadzonych przez mari winsor. I musze powiedziec, ze te cwiczonka daja efekty, ja robie je codziennie chociaz ta babeczka mowi ze wystarczy jak sie bedzie je robilo 3 razy w tygodniu. Na youtubie sa wlasnie cwiczonka na uda i posladki z serii pilates, trwaja lacznie 20 minut,i cwiczenia to sama przyjemnosc. Wiem ze duzo dziewczyn chwali sobie 8 min buns, 8 min legs ale bardzo ciezkie sa to cwiczonka;/ Legs jeszce jakims cudem zrobie ale buns to masakra;/ Od dzisiaj przylanczam sie do was i bede robila ten rowerek w powietrzu. Mysle, ze w polaczeniu z pilatesem i aerobikami beda dobre efekty. Ja moge wam powiedziec ze w ciagu tygodnia stracilam 3 kg, zmienialm swoje nawyki zywieniowe, jem w mniejszych ilosciach za to czesciej , mniej wiecej co 3 godzinki. Ograniczylam spozywanie napojow gazowanych , slodyczy, fast foodow. No i codziennie cwiczylam ten pilates i robilam areobik. Jak mnie zobaczyl po kilku dniach moj chlopak to nie wierzyl wlasnym oczom, ze tak szybko bylo widac efekty. wiec dziewczyny do roboty, laczmy sie i cwiczmy razem:):) Jak bedzie nas wiecej to bedzie wieksza motywacja do cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkamarecka
Ja mam inny sposób na piękne nogi, patrz szczupłe uda i umięśnione łydki. To sport karate i fitness oparty na nim. Od jakiegoś czasu uczęszczam już na takie zajęcia. Polecam wszystkim. Teraz nawet możecie złapac rabat, więc warto. Jeżeli jesteście z Rzeszowa, to zajrzyjcie na stronę fastdeal.pl. Naprawde polecam. Świetna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszczu nie da się pozbyć z konkretnej części ciała, gdyż spalamy go z całego ciała "na raz" - gdy mamy deficyt kaloryczny, tzn więcej kalorii spalamy, niż dostarczamy. tzn trzeba stosować dobrą dietę, i zdecydowanie pomagają ćwiczenia fizyczne. Ja np znam ofertę klubu Fitness Park w Warszawie, gdzie dla kobiet jest bardzo duży wybór ćwiczeń na poprawę całego ciała :) z tego co pamiętam, to mają 3 kluby w Wwa, a z tego jeden z nich oferuje ćwiczenia fitness non stop od 7-22 :P tak więc jeśli ktoś pracuje, to i tak ma możliwość poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopolsky
Ja tez sie dolaczam, choc jestem strasznym leniem! zaczelam dzisiaj w przerwach na reklame :-) chyba najwazniejsze to zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze efekty sa na basenie - rowerek pod woda robi się o wiele lżej, bo nie obciąża kregosłupa....ale trzeba zanurzyc sie po glowe....polecam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście może masaż próżniowy Starvac SP 2? Słyszałam, że pomaga w otrzymaniu bardzo dobrej sylwetki i działa antycellulitowia. Z tego co wiem to w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze mają odpowiedni sprzęt do jego wykonywania. Również działa n a tzw " ciężkie nogi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa -66% ceny
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Warszawa:299 zł za bon warty nawet 900 zł na Jeden z Pięciu Kompleksowych Pakietów Zabiegów obejmujących m.in. Peeling Ciała, Zabiegi Na Twarz (m.in. Mezoterapia Bezigłowa, Mikrodermabrazja, Maska Anti-Aging, Fotoodmładzanie) plus Basen i Sauna w LiqRise Day Spa w Kobyłce http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,106440?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dopiero do Was dołaczylam i widzę że macie sprawdzony sposób na szczupłe uda i nogi. Tylko czy to robienie rowerków nie pogrubia ud przez mieśnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te ćwiczenia pomagają??? jestem załamana więc proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona;*
Hej;) Ja ćwiczę ten "rowerek w powietrzu" codziennie przez 15 min. Muszę przyznać, że jest to naprawdę spory wysiłek, no ale jak narazie pomimo rowerka i różnych ćwiczeń rozciągających + ćwiczenia z modelingu niestety nie widzę efektów. Czy mając 14 lat może się tak zdarzyć że moje nogi wyszczupleją? Czy zmieni mi się ich kształt jeszcze? Proszę o odp! Jestem załamana:( Aha i czy pomoże tu jakaś specjalna dietka? Jeśli tak to jaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darujsobie
też spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofraaaaa
ma ktoras z was efekty po tym rowerku ? w powietrzu ,. ? bo ja np robie nozyce i nie mam efektu . ile musze cwiczyc przy tym rowerku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobic coś z nogami !
Czesc dziewczyny ja tez zaczynam , ostatnio w sklepie jak przymierzalam spodnie zobaczylam ze nie mieszcze sie poniewaz mam tak grube i brzydkie uda zaczynam od rowerka i rosciagania moze nawet bieganie? trzeba o tym pomysleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia03
Tak to wszystko czytając, postanowiłam zwalczyć mojego lenia i słomiany zamiar, i dzisiaj do Was dołączam! ; ) Jutro podzielę się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia03
Tak więc wczoraj ćwiczyłam nasz rowerek. Wysiadłam po siedmiu minutach, nogi miałam jak z waty. Ale rano miałam o wiele więcej energii! Dzisiaj kolejne minuty na rowerku. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam coś takiego: "Wysmuklenie łydek nadmiernie umięśnionych W przypadku, gdy nasze łydki są nadmiernie rozbudowane, powinniśmy uczynić rozciąganie najważniejszym elementem treningu. Jest to jeden z niewielu sposobów, za pomocą którego możemy wpłynąć na wysmuklenie mięśni i zmniejszenie obwodu łydki. Poza tym możemy zastosować trening cardio, jednak powinien on trwać stosunkowo długo 30 60 minut. Stretching łydek: 1. W staniu na podwyższeniu (np. na niewysokim schodku), pięta jednej nogi powinna wystawać poza kant schodka, wykonaj obniżenie pięty do podłoża pod wpływem ciężaru ciała, do momentu aż mocno poczujesz rozciąganie ścięgna Achillesa. W pozycji mocnego uczucia rozciągania ścięgna, wstrzymaj ruch na kilka sekund. 2. W oparciu dłońmi o ścianę w odległości na wyciągnięcie prostych ramion, jedną nogą wykonaj krok do przodu i ugnij ją w kolanie. Oprzyj dłonie o ścianę, a następnie bez odrywania od podłoża tylnej nogi, uginaj mocniej nogę z przodu, aż poczujesz mocne rozciąganie mięśni. To samo powtórz dla drugiej kończyny. Jeśli chodzi o trening cardio, to przede wszystkim powinniśmy eliminować dyscypliny intensywnie angażujące mięśnie łydek. Są to przede wszystkim skoki przez skakankę, trening na stepperze oraz bieg na palcach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam idzie z tymi nogami? mi udało się w 2 tygodnie stracić 2 cm w udach i 1 cm w łydkach :D Bez diety same ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa10201
Hej ja jeżdze na rowerku stacjonarnym od 2 tygodni i sama w to nie wierze, ALE STRACIŁAM 2 CM W UDACH!!! pierwszy tydzien jezdzialam codziennnie ale drugi juz jezdze co drugi dzien bo kolano mnie troche zaczelo bolec. Staram sie jezdzic z rana na czczo. slodycze tez staram sie ograniczac i jem troche mniej niz na codzien :) kilka czekoladek albo z dwa kawalki ciasta :) to i tak sukces:) takze dziewczyny naprawde polecam rowerek. Jezdze 1 godzine na najmniejszym obciazeniu. A czy ktoras z was uzywala bieliszny odchudzajacej dodadtkowo do cwiczen?? daje co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria2011
Dobre są biegi, i uwaga: chodzenie po schodach. Poza tym polecam odpowiednie buty, które wspomagają pracę nóg. Mają odpowiednią podeszwę, które zaburzają pion, zmuszając nogi i pupę do ciągłej pracy (robi je np. reebok). Poszukaj sobie butów w necie (np. na tanisport.pl) znajdziesz z pewnością coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicze codziennie 25 minut
ja się przyłączam ale ja mam swój zestaw ćwiczeń na udka i pośladki jednak efekt ten sam coraz szczuplejsze nóżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa.
ile minut na jedną rundę trzeba robić? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BitchinGirl
Dziewczyny :) czytając te komentarze... uznałam, że jednak nic nie przebije biegów!!! ja biegam od ponad 2 miesięcy i schudłam szybko ... nawet nie sadziłam, że jest to możliwe w tak krótkim czasie!? ;p Naprawdę polecam ... codziennie po 20 min... lub określony odcinek drogi :) efekty widoczne od zaraz... :D Moje nogi są są cudowne ! Zgrabne... można tylko pozazdrościć... :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegam!!
Na uda i nogi ogólnie tpo tylko bieganie ok godzinke dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jazda na rowerze n ormalnym?? myślicie , że da coś czy tylko moje uda się staną jak balerony?? jeżdze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
W moim przypadku to nie jest takie proste, nie wystarczą ćwiczenia by nogi stały się szczupłe. Byłam raz na konsultacji w salonie i okazało się że najlepszym wyjściem będzie dobranie jakiegoś specjalnego zabiegu by wymodelować moje nogi. Słyszałam dość dobre opinie o Vibrolipo, widziałam, że wykonują w tym waraszawskim salonie Iqmedica. Czy ktoś kiedyś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
Każda z nas marzy o szczupłych nogach , oczywiście wiadomo - efekt pięknych, zgrabnych nóg nie jest tak prosty. Ja staram się biegać i jeździć na rowerze jak najczęściej - kupiłam sobie ostatnio jeszcze piękny koszyk do mojego roweru miejskiego Mio Gianta i chętnie nim jeżdżę na zakupy, bo jest szybciej i wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×