Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość Loysia
Ty skakałaś??? wogóle po jakim czasie schudłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakałam... :)) Mi tam się z chudnięciem nie śpieszy i tak jakoś... Ale jak skakałam na skakance i inne robiłam ćwiczenia to tak przez dwa miesiące ponad 5kg zniknęło.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loysia, spróbuj tej skakanki. Nie każdemu rozbudowuje ona mięśnie łydek, może na ciebie akurat zadziała ona wyszczuplająco. Nie ma co się sugerować opiniami większości, bo każdy ma inny metabolim i każdy chudnie inaczej. Zawsze możesz przestać:) A rozciąganie to podstawa, i zawsze PO ćwiczeniach. Przed ćwiczeniami obowiązkowo rozgrzewka, od 5 do 15 minut. Na wysmuklenie łydek polecam ćwiczenie: stajemy w rozkroku przodem, jedna noga prosta wyciągnieta w tył, opiera się na palcach, noga ta która jest z przodu, ma być ugięta w kolanie. Dociskamy do podłogi stopę tylnej nogi, tak aby czuć że się rozciągają mięśnie łydki z tyłu. Proste ćwiczenie i łatwe w wykonaniu, a działa cuda. Pomaga też na ból nóg po łażeniu na szpilkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i fajnie jest
a można stepper zastąpić? np. ćwiczyć jak na steperze ale bez niego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Ok dzięki WIELKIE ;] Mam nadzieje że nie bede mieć łydek jak Pudzian ;P trzeba wziąc się za siebie ;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Nie wiem czy dobrze słyszałam ale podobno skakanka i rower działa też na celulit. To prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, każdy ruch... :) A to szczególnie, bo rozbija tkanke tłuszczową... a cellulit to ubita tkanka tłuszczowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
to dobrze bo troszke niestety go mam... Ok spadam już do zobaczenie;PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze stepper dalam 120 zl na allegro.W sumie nie taki majątek:) A wczesniej za stepper służył mi mały podeścik(imitacja schodka) wchodziłam i z niego.Też dobre ćwiczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
yoyo;P Co się tak nie oddzywacie?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Wszyscy powyjeżdzali, a jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
LOYSIA: z reguły tak jest, że wszyscy chcą lepiej wyglądać na wakacje, a nie na powrót do szkoły xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Tak??? Wow! aleś mnie oświeciła;p tylko jak chca wyglądać lepiej na wakacje to trosze za późno sie wzięli;P;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Lepiej późno niż wcale. Chociaż można nogi pokazywać, a nie we wrześniu w deszczu zapier.dalać do szkoły w długich spodniorach i kaloszach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajuśkaaa
heeeeej.. chaciałam się przyłączyć do waszej dyskusjii.. od jakiegos czasu czytam to co piszecie.. i zastanawia nie to wszystko.. każda z was ma inne rozwiązanie na grube nogi i łydki.. i nie wiemm.. jush co mam robić.. ale to moze dziwne.. ja zaczęłam ostatnio jedździć na rolkach.. zanzczy nie ostatnio bo jeżdż od dawna.. ale ostatnoi systematycznie.. i czuje ze to moze być dobre.. a przede wszystkim naj ważniejsze jeeeeeest.! nie zrec.. i to jest podstawa..xDD czekam na nowe ciekawe rady.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Lepiej jescze razprzeczytaj i pomyśl co napisałas bo do mojego wpisu to jest nielogiczne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amciaa
a kto tam naisał ze to ma być do twojego opisu..? to jeest o gólnie to tego profilu.. więc sama lepiej pomyśl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Żeby być szczupłym nie trzeba rezygnować ze słodyczy. Wystarczy, że w ciągu dnia nie będziesz jeść nic oprócz tabliczki czekolady i chipsów. W ten sposób nie dostarczysz przecież organizmowi kalorii na cały dzień, więc będziesz chudnąć. Wprawdzie to niezdrowe dla organizmu, ale jakaś metoda to jest :P Moja koleżanka oprócz słodyczy nic nie je, a jest cholernie szczupła. No i nogi ma jak modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
''SŁODYCZE JAKO DIETA'' pffffffffff... jasne każda z nas chciałaby taka dIete ale niestety, od slodyczy nie chudniemy a wręcz przeciwnie, no chyba że ktoś jest szczupły i ma dobra przemiane materii. Sama nawet czytałam w gazecie że nigdy nie powinno się jeść słodyczy gdy jesteśmy głodni bo od tego jeszcze bardziej się grubnie. WIĘC BEZ PRZESADY TO JEST JAKIES GŁUPIE NIEPRZEMYSLANE GADANIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfach
hm... chcecie mieć szczupłe nogi? No to ja nie radzę rowerka w powietrzu, bo takie ćwiczenia robi się krótko i dają niezły wycisk więc? no właśnie, więc rozbudowuje się mięśnie. Jeżeli chcecie schudnąć z nóg, albo jakiejkolwiek innej części ciała to robicie na tę partię ciała ćwiczenia aerobowe, czyli ćwiczycie długo mając przy tym lekką zadyszkę, bo o to chodzi a nie o to żeby bolało i mieć zakwasy. Polecam bieganie (wolne), rower, basen. I pamiętajcie, spalacie po 20 minutach rozgrzewki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut to nie rozgrzewka, rozgrzewka ma trwać od 5 do góra 15 minut;) kalorie spala się od pierwszej do ostatniej minuty ćwiczeń, nie wiem skąd te bajki o 20 minutach. Same aeroby nie wystarczą na zgrabne nogi, sa konieczne, ale oprócz nich polecam wykonywać jeszcze ćwiczenia rzeźbiące i kształtujące mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Ja już troche skacze na skakance i wdze efekty, wiem że podobno łydki się rozbudouja ale u mnie jeszcze jakoś tego nie wdać, może też zależy u kogo... nie wiem. zalazłam ćwczenia i i pisało mn. in że nie poinno sie skakać na skakance ale ja narazie skakać będe aaa i podali jeszcze ćwiczenia na umięśnione łydki także spoko;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Loysia : rozumiem twoje oburzenie. W końcu masz ze mną na pieńku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
JA z Tobą??? śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Ale nie chce się kłócić, bo tutaj to raczej nie miejsce na kłótnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Śmieszne, ale prawdziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny zrozumcie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×