Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

:D Dobranoc Dea 😘 ja zawszę śpię grzecznie gdy wiem ,że ktoś o mnie miło mysli:) myślę ,ze u Ciebie powinno równiez nie być problemów..... słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jeszcze jedno małe ale; podczytywaczka przepraszam za podszywaczkę w historii o upadku mojej polszczyzny.... byłem tak zadowolony z mojego odkrycia ,ze samo jakoś tak wyszło:D Dea🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
podczytywaczka nie żywi urazy;) nawet nie zwrociłam wcześniej uwagi ze zostałam 'podszywaczką':D ale pogoda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota, dostawałem kota:P no i ogarnąłem chate a w niedziele miało być łono natury ale wyszło bardzo deszczowo:( więc wyszedł piknik w samochodzie z rodzina i powrót do domu... miałem cichą nadzieję,że moze gdzies błyśniesz na kafeterii bo tak to nie chciało mi się nic tutaj pisać, nawet do wielbicielek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea mówisz o alkocholu?? no ale chyba te 4-5 litrów to przez jakiś krótszy okres czasu, na wyjzdach często się tak zdarza:P czasem mam wrażenie ,że wyjeżdża się w głusze by wypić za cały czas gdy sie nie piło i zrobić z siebie zwierzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslałem:P jesli mam się nawalić to piję w meskim gronie i dzieje się to raz na rok....nie mniej nie wiećej, jak pisałem mam wstręt do większości alkoholi i nigdy mnie to specjalnie nie brało ,żeby pojechać gdzieś i się zresetować:D 4-5 litrów dziennie?? no dwa litry to chyba taka norma dzienna jaką trzeba wypić ale jak jest teraz tak ciepło i parno, człowiek paruje ciągle, poci się to 4 czy 5 jest po prostu ilością według potrzeb.... ja zwierzaka z siebie nie robię...przeważnie jestem ten odprowadzająco cucący, ale mam chwile zapomnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie coś sprawdziełm: wacha sie od 2 litrów np.osoba ważąca 50 kilo i mała aktywność fiz. do 12 np. osoba ważąca około 90kg i wytężona praca fiz. sam byłem ciekaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się z młodszymi dziewczynami jakoś specjalnie nie dogaduję....chyba za stary jestem albo po prostu mnie irytują swoim mysleniem, ja tego nie widzę po prostu, nie przekreślam ale nie widzę:) nie znam ,żadnego związku, w którym zaistniałaby taka różnica wieku i to tak yyy.wczesnie:) mam wrażenie ,że wtedy dziewczyna jest zbyt zapatrzona w swojego partnera a on już wie jak nią manipulować, i nie usprawiedliwia go np. mówienie ,że ona juz jest dojrzała i swój rozum ma....bo nie ma...ciało może i owszem ale umysł chyba jednak jeszcze nie. No facet musiałby być na prawdę w porządku, a dziewczyna nadwyraz świadoma....trudno mi coś więcej napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 ja nie płakałem ale jak mi mieli grzywke przycinać to miałem pełne majty...a jagorsze było ,ze wybuchałem smiechem gdy fryzjerka goliła np. tył głowy maszynką.... miłego \"horroru\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dłuzszego czasu fryzjer ogranicza się do przycięcia końcówek, więc mam mniej powodów do płaczu ,bo po mału zarastam i tak miałem dłuzsze ale bez kucyka i innych takich wynalazków:)dłuzsze kłaki dopiero zacząlem nosić od zeszłego roku i tak jakoś mi dobrze oj dziewczynki nie specjalnie takich lubią więc się nie będę przyznawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
🖐️ post kontrolny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
mam mam tylko mi sie zawieruszył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam snopka na głowie....czekam az im się znów urośnie bo miałem prawie do ramion i kretyński odruch machania grzywką:classic_cool: ale zacząłem linieć więc skróciłem.... a Ty co masz na głwie jak już w tym temacie jestesmy.....wogóle jaki kolor na ten czas??? czy może prenamentnie?? podczytywaczka ohhh teraz będę się musiał hamulować:P trza było siedzieć cicho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Dea:D no przecież mówię ,że mnie samego to denerwowało...nie dazyłem do konkretnego wizerunku...po prostu póki mam włosy to się nimi pobawię...potem będe ukrywał łysinę:P a właśnie a jak dzieciaki??? jakoś poszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem się bedę chwalił łysiną miało być:P inna hehehehe....a to dobre ja na początku pisałem pod nickiem: inny niz wszyscy inni....witaj w klubie, jaka jest twoja nadprzyrodzona umiejętność , bo ja macham grzywką:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
czarny nick teraz nie jest istoty bo na tamym udzielałam sie na zupelnie innych tematach;) tez rzadko nie umiem byc systematyczna:O :D a Wy to tak przypadkiem mnie wciagneliscie:classic_cool: jak telenowela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam organ , który się powiększa 100 razy....jak oglądałas pewnien film to wiesz o co chodzi:P troszkę mnie teraz nie bedzie ..więc może wieczorem:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
jak widać mozna sie wciągnąć;) i jako wierny 'odbiorca' apeluje!!!! mam byc co najmniej 5390 odcinków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
tempem juz i tak przebijacie Mode.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
no i nie ma tego 'kazdy z kazdym' 😭 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie:) i kto kogo ma nawracać..hmm??? chodziło o źrenicę moja droga:P każdy z każdym, oh Rysio to taki obrotny chłopak, coś się wymysli:P przyleciałem tu po szybkiej obiadokolacji i się ładniej pozegnam:) Do napisania drogie Panie..... w 6000 odcinku będzie seks😭 musi być😭...byle nie znów sam ze sobą:P Dea🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie żadnych nowych meskich bohaterów, ewentualnie mogę obracać dwoma nickami na raz....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
w 6000 odcinku to juz dawno ma byc po sexie!!!!;) wtedy to juz powinno byc conajmniej 3 dzieci w tym 2 niewiadomego pochodzenia:D 🖐️ design

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
🖐️ dea;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciemnościach:P Dobrywieczór:) No nie taka sama:) Musimy dojść do 6000odcinka będzie okazja przynajmniej....no i się okarze ,e jestś moją siostrą o, o której nie miałem pojęcia ale z innego tatusia więc będziemy mogli się........teges:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze nie wiem na co ty się zgodzisz jesli byłbym ewentualnie tym kuzynem. Bo to My jesteśmy tutaj scenarzystami, reżyserami i aktorami w jednym. Pmiętaj ,że ja też będe grał ogrodnika.Zapuszczę brodę i mnie rzucisz bo będe Ciebie za mocno nią smyrał:P Prawda ,że wiarygodny powód.....to z podczytywaczką zabijemy Twoją złą siostre bliźniaczke, która przez łózko chciała wkraść się w moje łaski.....dobra była ale nie to co orygiał:D ale bredzę:P no ale za jednen odcniek Klanu dostaję 100zeta i talerz grochówki więc nie ma sie co dziwić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo to dziś straszne literówki sadzę.....przepraszam za błędy w druku.Zecer u mnie wziął wakacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×