Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

no i kurwa szklanke zgubiłem......poczekaj poszukam....ooooo...coś mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz klapsa z niespodzianką na pupe i marsz do łózka, wyśpij się choć troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam puszczę się z inną:classic_cool: oj...no na pewno bedzie mi czegoś brakowało:P poprawiam klapsa oczekuje jeku rozkoszy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jęk rozkoszy?? domagam się satysfakcji:P :classic_cool: udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, całkiem miło, kawiarenka , piwo na mieście, potem kawa ze znajomą i do swojego łożeczka:P myślałem ,że dasz odpocząć kafeterii ale chyba nawet temat załozyłaś, tak tak............śledziłem Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no daj spokój:P o 2 w nocy z niedziele chyba Ciebie tutaj nie było?? a ja sobie zajrzałem, upewnić się ,że mój rozmiar członka czyli 9cm. jest w normie i poszedłem grzecznie spać:P w końcu po coś jest to forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Tobie też:P czemu tutaj będziesz siedzieć?? nic poza tym się nie liczy czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no to miło a z kim ja będę rozmawiał:( masz jakies wolne koleżanki czy coś??:classic_cool: poradzę sobie, jak zwykle:P bicepsowi znów się urośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w stosownych proporcjach.... Dea jestes dla mnie za dobra, patrz ja tak sobie tylko pomyslałem a Ty już mi kogoś znalazłaś , no ja normalnie bym tak nie potrafił:classic_cool: ja dopiero się uczę \"jeździć\" na \"manualnej\":P po wyłączeniu kompa??? o matko a co to jest to \"wyłączenie kompa\"...jeszcze tego nie robiłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie wolałbym ograniczyć się do Ciebie:D aaa zapomniałem , że masz pewne marzenia ale ja tu nie chcę 2iego:P powiedziałem tak jakbym miał wpływ na to co zrobisz:P a pewnie zrobisz mi na złość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam ale obawy przed tym całym \"wyłączaniem kompa\" no normalnie panike zasiałaś w moim życiu:) czy to boli?? :classic_cool: ah te nasze klimaty, bryza z nad morza i powiew kontynentalnych mas powietrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chcesz dac mi delikatnie do zrozumienia ,że mam juz to zrobić?? ja potrzebuję pomocnej dłoni i całej reszty , która się z nią wiąże:) mozliwe ,że nawet druga dłon by była potrzebna:P Czuję jakiś opór?? Dzięki ,że ze mną jesteś🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubiłem się:P no ja macam guziczek a on stawia opór, myślałem ,że jak pokęcę czy coś to on się wciśnie bo ja siły nie chcę za dużo używać, prawa ręka więc sama rozumiesz.... no ten opór to on ze strony \"pudła\" jest no:P nie wiem jak to wytłumaczyć ale to pewnie moje wewnętrzne obawy... chyba nie sugerujesz ,że jestem łatwy, tak szybko mnie rozpracowałaś?? a ja tu zgrywam niedostępnego, trzeba było tak od razu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o guziczku:) ohh na pewno bys się nie zanudziła:P z resztą dochodzi mnie zapach wysypywanej karmy więc za chwilkę polecę na popas i na troszkę Ciebie zostawię.....guziczka jak na razie zostawię w spokoju choć zaczyna mnie on kusić:) mierz siły na zamiary a nie zamiary podług sił no se zmierzyłem i 9cm. wyszło:D uuu jelito ciągnie mnie z fotela w stronę kuchnii....jeszcze tu wrócę:D to była groźba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będziesz musiała mi pokazac o co chodziło:P będę miał niestety stosunek przerywany z kafeterią, rodzina się zjechała i muszę pokazać ,że jeszcze nie mam zaburzonych relacji miedzyludzkich... a narzeczony co chce ogladac?? tylko nie znów Shreka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 my to już od najmłodszych lat wybieramy młodszy model:P ale jeszcze kiedyś zrozumie swój błąd:D Mi chodziło o guziczek \"Ł\" jak \"łoperejting system szatdałn\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ło co chodziło z tym \"G\"uziczkiem.... wiem wiem ,ze wolicie starszych....oczywiście szanuję to:P w takim razie troszkę trzeba będzie poczkać i tyle:D ja Ciebie odwiedzę w domu starców z moją prawie 18 letnią narzeczoną:P o ile mnie pompka nie stanie kurde no jak dorosnę to też sobie w takim razie zacznę pluć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka urodę ,że chyba do 50tki z twarzy będzie to samo:P a kobieta z wiekiem nabiera większej ochoty chyba??? spoko za dzieci się nie wezmę, ja się nawet z nimi nie potrafie dogadać co potwierdzają moi znajomi posiadający takowe rodzeństwo:) no ale jest język uniwersalny $$$ 😭 ja chcę mieć dobry timing 😭 ale takie rzeczy to razem z wiekiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj z tymi gwałtami na mnie:P najprzystoniejszy śmieciarz to będe Ja:D oh Dea nie wiem co w Tobie trudniej zaspokoić, ciekwość czy \"to drugie\"??? no ja jeszcze jestem reformowalny i fleksyjny no i chętnie się uczę:D chciałabyś mieć 3 dziecko do wychowania, ja bym chyba nie narzekał na kolana:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałem ,że to opiekunki zajmują się dziecmi, no ale okej.... wszystko cacy ale bajki to ja będe oglądał i basta... najwyżej dasz mi klapsa ja oddam ale w subtelniejszy sposób:classic_cool: ja się do gwałtu nie będę nadstawiał, co najwyżej wystawię to co mam do wystawienia i poczekam ułamek sekundy na Twoją reakcję bo chyba dłużej nie będę musiał czekać..... każdy pożar mozna ugasić tylko trzeba wiedzieć czym i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aż tyle musi być warunków ,zeby się gwałt odbył???? w dodatku kobiety na mężczyźnie, sorki królewny na shreku:P w takim razie biorę siekierkę i lecę po drwa, a ty mi tu nie zgaśnij, bo potem będę musiał wiercić kijem aż znów się zapali bo zapałek nie wziąłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzechem to by było takie bierne patrzenie na Twoje \"męki\":classic_cool: no niestety ja w dzień i w nocy wyglądam tak samo..... czym sa 2 tygodnie przy mojej wieczności:P chyba faktycznie pójdę na księdza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czyste mysli np. jak chcę wziąść przysznic albo umyć zęby to mam \"czyste\" myśli:P oj tam pójdę pójdę, zrobię wszystkim kobietom na złość i pójdę....HAHAHAHAHAH.....to by było żałosne, w moim wykonaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie,są tutaj jeszcze działy forum zupełnie nie zbadane....będę pocieszał zdradzone, gratulował zdradzającym, mówił gdzie najtańszy postinor, jak usunąć historię w komunikatorach bądź jak śledźić partnera......niczym dobry pasterz zajmę się owcami mego Pana nad ,którymi jeszcze nikt nie objął pieczy:D jedynie z tobą musiałbym zerwać kontakt, no ale cóż czego się nie robi dla wyższych celów:D wzajemnie ale jeśli masz za mnie wypić o jeden za dużo to poczekaj do następnej imprezy:P 😘 za miłe popołudnie i do jutra o ile wrócę z jazdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
dea , gdzie ty widzialas ten artykul "jak rozpoznac paszteta na gg" bo ja nie moge znalezc , podaj linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
dzieki , eee myslalm ze wymysli cos lepszego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie nie pojeżdziłem😭 Punto się rozpuciało:P Dea widzę ,że \"choroba\" postępuje... masz 🌻ka....ktoś musi napisać jak poznać paszteta na kafeterii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×