Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość własnie piję

za to zycie za was wszystkich

Polecane posty

Gość własnie piję

piję teraz,wstaję patrzę przez okno wszedzie to samo,więc upijam się do nieprzytomnosci wtedy nic nie czuję nie dusi mnie od środka,wlaczam neta rano i tak jest przez cały dzień czasami coś napisze ,przeczytam ,znieczulam się powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie piję
jasne ,starczy dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo życie, bo w życiu trzeba trochę prowokować, a nie czekać aż coś samo zacznie się dziać, stawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie piję
potem hmm potem zasnę:( rano wstanę nie mam kaca lekkie niesmak potem wyjrzę przez okno i znowu ta sama okropna rzeczywistośc to znowu się zacznę znieczulac ubarwiać,zabijać samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjdź do ludzi! Poznaj nowych przyjaciół. Odśwież dawne przyjaźnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
"piję dziś za miliony co katują swoją duszę za wszystkie marzenia w zarodku zdeptane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi byłoby szkoda tych wszystkich niespodzianek i przyjemności, które czekają i czychają za każdą chwilą :-) Życie to przygoda, a nie droga do śmierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie piję
skoro byłoby Ci szkoda...to dlaczego tu siedzisz na jakimś forum i czytasz takie wypociny tez g...warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytamy co piszesz, bo Ciebie nam żal. :O Jest nam dobrze i chciałybyśmy, żeby wszystkim było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie pije
tak sobie czasami myślę że wpadnę w alkoholizm moż enie byłoby to takie złe miałabym zajęcie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła, z całym szacunkiem, ale niech każdy mówi za siebie :-) Nie jestem w żadnym innym miejscu z konieczności i braku możliwości. Obiektywnie. Po prostu taki chwilowy zastój życiowy. Który frustruje tym bardziej, że zupełnie do mnie nie pasuje. Różnica między nami polega chyba na tym, że ja chcę, a Ty... A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×