Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madry facet

Dziewczyny maja tysiace kompleksow...

Polecane posty

Gość madry facet

...a tak naprawde w milosci nie liczy sie ani cellulit ani maly biust. Nie jest sie z manekinem tylko z czlowiekiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakezer
to oczywiste.... TE kompleksy mamy leczyc u nich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whyhw
to dlaczego wciaz jestem sama? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry facet
Nie, kompleksy same sobie musicie wyleczyc, my na to niestety nie mamy za duzego wplywu (wbrew pozorom). Nawet jak mowimy, ze nam sie podoba to nie wierzycie. A czy naprawde ten Wasz biust/nos/brzuch i cos tam jeszcze sa takie wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prezydenta go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry facet
wyhwyh - nie mam pojecia dlaczego wciaz jestes sama, ale dlaczego zrzucasz wine akurat na to, co Ci sie w sobie nie podoba? Piekne dziewczyny tez sa same, szczescie w milosci nie ma nic wspolnego z wygladem. Tak jak i powodzenie nie ma nic wspolnego ze szczesciem w milosci. Wszak nie liczy sie ilosc a jakosc. Zreszta... w wiekszosci jestescie ladne, czasem tylko brakuje Wam wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry facet
Dziekuje. Musze isc, a Wy przestancie sie dolowac, szczesliwa kobieta to najlepsza partnerka dla faceta. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, działamy na siebie jak lustra, ale najważniejsze to znać swoją wartość bez konieczności potwierdzania jej przez kogoś. A kompleksy? Jeśli coś Ci nie pasuje to zmień to. Jeśli nie możesz tego zmienić, to zaakceptuj to. BO jak inaczej? :-) Trzeba się cieszyć sobą i życiem, a wtedy samemu jest się radością! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
u mnie kompleksy znikneły jak On mnie pokochał.. bo pokochał taką, jaką jestem, tak samo jak ja pokochałam jego takim, jakim jest.. życie kena i barbie jest puste.. życie zwykłych ludzi, z zaletami i wadami jest życiem prawdziwym.. życiem wartym przeżycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety bujda
sorry ale życie weryfikuje te brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie miec powodzenie
ale najfajniej znalezc ta 1 osobe, ktora potrafi Cie pieknie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
jasne, ze parę rzeczy bym zminiła.. ale.. nie przeszkadzaja mi juz tak, jak dawniej.. ale skoro znasz kogoś i jego zycie lepiej od niego samego, to sobie bujduj dalej.. szkoda, ze każdy wie jak przeżyć czyjeś życie, a w swoim sie miota jak zając w klatce.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompleksy mialam kiedys, gdy bylam mlodsza. Wtedy za gruby brzuch to byla moja zyciowa tragedia... Potem pozylam troche, poznalam i chorobe, i glod, i zdrade, i przyjazn, i podlosc, i bogactwo, i biede, ignorancje, smutek i szczescie, a wielki brzuch nie mial z zadna z tych rzeczy nic wspolnego, wiec przestalam sie nim przejmowac i o nim zapomnialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I, zdaje się, czerpać. Nie tylko ze swoich doświadczeń?... :-) Dzięki temu zawsze ostatecznie spada się na cztery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×