Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość markoska45

Też korzystam z kwasu hialuronowego, na botoks się jeszcze nie zdecydowałam, jakoś mam obiekcje. Po kwasie skóra jest elastyczniejsza to fakt, a zmarszczki stają się płytsze, wygładzone. Polecam takie zabiegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdułka- chirurgiczne usuwanie żużlu z łokcia.
Jako dziecko przewrociłam się na żużlowej ulicy i nie dałam doczyścić rany. W konsekwencji na łokciu miałam widoczne ciemne ślady i wyglądało to jakbym miała brudne. Miałam 16-17 lat jak to usunęłam.

No i regularnie chodzę na botoks:

https://katowice.dlawas.info/wiadomosci/botox-toksyna-botulinowa-najlepsza-na-zmarszczki-mimiczne/cid,13102,a

Na czoło bo miałabym bardzo wiele zmarszczek na nim (mam mocną mimikę). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JennyK

Jestem po zabiegu Wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka 😉 Super efekt jesli chodzi o ostrzyknięcie  okolic oczu czy szyi, która no nie wyglądała za ciekawie. Jakoś chciałam się na ten zabieg sie wybrać, bo widziałam efekty u innych różnych znanych gwiazdek typu Kim kardashian 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka

Polecam skorzystanie z zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej www.bezskalpela.pl. Bardzo zależało mi na znalezieniu takiego miejsca, gdzie zarówno na wysokim poziomie, jak i w miłej atmosferze zostanę obsłużona. I to jest miejsce idealne. Zabiegi wykonywane przez wykwalifikowany personel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja mam swoja ulubioną klinikę po sąsiedzku - Spa La Guel i zaglądam tam czasem na jakiś zabieg nawilżający .To naprawdę dużo daje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaor92

Nie wiem czy w tym wieku da się calkowicie zlikwidowac zmarszczki... Mozna je zniwelowac w jakims stopniu, tak zeby skora wygladala estetycznie itp. U mnie sprawdza sie lifting biomimetyczny, na ktory chodze do doktora Kępy (Wrocław). Efekt jest widoczny, ale delikatny, bez naciągania i pozbawiania twarzy mimiki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grapsa

ja jestem zadowolona z działania Restylane Skinboosters - bardzo dobry zabieg, działa na zmarszczki. co jest fajne ze nie trzeba czesto tego zabiegu robić no i nie jestem pokłuta jak po mezoterapii! także dla mnie to idealne rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammmadina

Ja zdecydowałam się na wypełnienie zmarszczek przy nosie i w bruzdach nosowo-wargowych wypełniaczem Restyalne. Bardzo jestem zadowolona. Właśnie takiego oczekiwałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka

Na zmarszczki najlepszy jest zabieg w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej. Ważne jest, żeby kadra miała odpowiednie kwalifikacje i pracowała na sprawdzonych, przebadanych preparatach z atestami. Mi lekarz zaproponował Restylane i bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Udało mi się zredukować zmarszczki dzięki zabiegom w Esderm we Wrocławiu. Chodzę już do nich regularnie i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiksa

mi mój lekarz polecił Restylane Skinbooster - ładnie i delikatnie wygładza twarz. i faktycznie efekt jest znakomity! bardzo fajny to by pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia
Dnia 23.12.2019 o 15:01, Gość Jadzia napisał:

Udało mi się zredukować zmarszczki dzięki zabiegom w Esderm we Wrocławiu. Chodzę już do nich regularnie i bardzo sobie chwalę

Zdecydowanie polecam Esderm. Sama robiłam u nich zabieg i wyszło wszystko świetnie. Bardzo profesjonalna obsługa!. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanulka

Ja wlasnie zdecydowałam sie na wygładzenie twarzy i mój lekarz polecił mi Restylane Skinbooster. Na prawdę fajny efekt i gładka buzia. No i taki jest naturalny efekt a nie że mam skórę naciągniętą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym lub botoksem, na prawdę jak dobrze zrobione daje super efekty. Ja zmarszczek pozbyłam się w łódzkiej klinice DErmed u dr Doroty Żukowskiej. Super efekt, na pewno następnym razem też się do dr wybiore

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zmarszczki rewelacyjny krem kupiłam w sklepie Pachnąca kraina – Krem odzywczy z Acai. Moc witamin, ratunek dla skóry. Działa nwilżająco, odzywko. Polecam wspaniały jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka sposobów na zniwelowanie zmarszczek mało inwazyjnymi metodami, polecam laser Fotona 4D w SCM estetic. Sama korzystałam z ich oferty i efekt był wow! Moja skóra jest wyraźnie gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Zabieg może nie należy do najprzyjemniejszych, trzeba sobie dać chwilkę na rekonwalescencje, ale czego się nie robi dla piękna 🙂!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto pomyśleć o zbiegu z wykorzystaniem nici liftingujących PDO. Ja postawiłam na dr Kopycińską w Krakowie i u mnie ten zabieg faktycznie zdał egzamin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zadowolona jetem z botoksu na zmarszczki. Byłam w łódzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej, mam do niej pełne zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×