Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Moja koleżanka zdecydowała się kilka tygodni temu na kwas hialuronowy. Twierdziła, że przez zmarszczki czuje się zupełnie nieatrakcyjna i usunięcie ich sprawi jej wielką radość. Z tego co opowiadała szukała kliniki za pomocą przeglądarki na stronie https://www.tourmedica.pl/kliniki/usuwanie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym/. Tam znalazła warszawską z bardzo dobrymi opiniami. Po zabiegu była przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę nad liftingiem nićmi happy lift, koleżanka robiła taki z tym, że w szpitalu na Puławskiej, ponoć świetni są tam specjaliści. Efekt zrobił na mnie duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaReinaElsa
Na pewno zmarszczek nie zredukuje sie kremami .To jest taki trochę pic na wodę . Ja np zdecydowałam się na tzw wampirzy lifting w jednej z klinik w warszawie a dokładniej Dzięgielewska Instytut Oka .Z efektów jestem bardzo zadowolona ,zresztą więcej informacji macie tu : http://www.dziegielewska.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodzillla
Likwidowalam jesli to tak mozna nazwac zmarszczki ultradzwiekami w Clinica cosmetologica. Po konsultacji darmowej w kosmetolog miałam już propozycję na zabieg właśnie takimi urządzeniami i się poddałam. Efekt jest super, skóra jest jędrna. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam od córki w prezencie złoto koloidalne i już mogę powiedzieć, że bardziej odmładzająco działa niż moje wszystkie kremy razem wzięte. Złoto jest czyste, naturalne, marki Pro Aktiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta587
Likwidacja zmarszczek po 5o-tce to naprawdę nic trudnego! Potrzebny jest odpowiedni specjalista, sprzęt i gabinet. Mogę polecić np. zabieg Ellanse, Linerase lub mezoterapia igłowa. Najlepiej według mnie takie zabiegi wykonują w SCM estetic, ponieważ mają najnowszy sprzęt. Jeśli jesteś z Krakowa to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Polecam Ci metodę Pellevé, jest nieinwazyjna i naprawdę bardzo skuteczna. Wykonują nią zabiegi w Lux Medzie na Puławskiej w Warszawie, już pare moich koleżanek się wybrało i efekty są niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma usuwała zmarszki w http://derm-al.pl i muszę przyznać że sama się zastanawiam czy nie pójść. Wygląda o kilkanaście lat młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Stosowałam róznezabiegi w stylu odżywiania skóry,miałam mezoterapie,karboksyterapię ,moze był lekki efekt ale nie powalający Teraz już chyba czas na wypełniacze bo te zabiegi są raczej dla młodych a nie dla mnie po 50tce i czasu nie zatrzymam a wypełniacze może zmarszczki lekko wypełnią.Zastanawiam się czy botoks czy jednak kwas ale to już muszę uzgodnić z lekarzem,ciekawa jestem tylko jakie macie babeczki (te starsze)doświadczenia i bedzie mi bardzo miło poczytać wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam dużo opinii o botoksie i kwasie i wiem że mogą wystąpić powikłania dlatego ja już po raz drugi decyduje się na pszeszczep tłuszczu na twarz, pierwszy raz wyszedł super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinikę Zakrzewscy, szczególnie panią Magdę. To bardzo dobra specjalistka. Robi zabiegi wypełniania zmarszczek botoksem. Zabieg daje szybkie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raklama ...reklama...reklama........dźwignią handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Witaj. Tak według mnie po 50tce to już pora na wypełniacze. Ja próbowało botoksu i kwasu i zdecydowanie wolę ten drugi.Kilka lat już robię te zabiegi sama i fajna sprawa bo płacę tylko za kwasy.po botoksie miałam ból głowy ok.miesiąca za każdym razem.Kwasem możesz wypełnić prawie wszystkie niedoskonałości na buzi oczywiście przez douczonych lekarzy lub samej.Więcej się przyłożyć do informacji o klasach i próbować do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia11
...cd do Kasi. Ważna rzecz aby decydując się na wypełnianie zmarszczek na buzi......,jednocześnie dbać nieustannie o wygląd szyi.Ja akurat zaniedbałam na samym początku i teraz widać B.duża różnicę .Buzia gładka a szyja nie koniecznie.Powodzenia☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Witam kochane i dziękuję za odpowiedzi Zaintrygował mnie ten tłuszcz i zastanawiam się czy to boli?I jaki to koszt i na jak długo daje efekt. Jeszcze nie podjęłam decyzji bo chciałabym podnieść lekko brwi (niestety trochę skóra opada) a przeczytałam że wtedy najlepszy botoks a skłaniam się bardziej do kwasu bo chcę wypełnić zmarszczki wokół oczu.Może jak podniosę brwi botoksem to zmarszczki się spłycą.No cóż wszystko się okaże po wizycie u lekarza ale na razie jestem chora i muszę wyzdrowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
do gość z 2: 14 Robisz zabiegi sama? Proszę napisz coś więcej bo mnie to zaciekawiło. Jesteś lekarzem? Jeśli nie to gdzie tego można się nauczyć? Jeśli to prawda to świetna sprawa i do tego zaoszczędzone pieniądze ale wydaje mi się że do tego trzeba mieć uprawnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Kasia Tak Kasiu robię sobie samą zabiegi z kwasem hialuronowym.Wpisz na kafeterii ''chce sobie samą wstrzymać kwas hialuronowy. Tam dziewczyny opisy ja co która wie.Ja zaczynałam się uczyć jak było 10stron a jest chyba z 500.jest też bardziej prywatny o podobnej stronie i wyświetla się na czerwono.Poczytaj na jutobe.tam jest dopiero duzo opisów i filmików jak się ostrzykuje. Jasne że dużo osób szczególnie mających interes dochodowy w tej dziedzinie będzie mówiło że musisz koniecznie to robić w gabinecie. Otóż jest nas bardzo dużo samodzielnych ostrzykiwaczek kwasem właśnie bez papierów.Na pewno wymaga to solidnej wiedzy ale na to jest Internet. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
do Asia51 Bardzo dziękuję,że mi odpisałaś,na pewno zacznę czytać na ten temat,bo ostrzykiwanie samej siebie jest bardzo wygodne.Nie muszę poświęcać tak dużo cennego czasu nie mówiąc o terminach bo nie zawsze idzie się dopasować. Zastanawia mnie tylko jeszcze czy nie jest to niebezpieczne? bo człowiek ma układ nerwowy a jego podrażnienie albo nie daj Boże uszkodzenie może powodować nieodwracalne skutki.Jednak to jest twarz i takiego problemu się nie ukryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Kasiu Czytaj.czytaj.czytaj.Myślisz że idąc do lekarza na wypełnienia to masz pewność że igła trafi we właściwe miejsce?Pierwsze otrzymywanie potraktują pro be i nie oczekuj wielkiego efektu.Na uczenie samej siebie jeden raz wydasz na kwas powiedzmy na początek 500zl a i tak będzie jakiś tam efekt ale satysfakcja niesamowita i już coś umiesz i dalej Cię wciąga i macasz .oglądasz tą buzię i czytas wszystko na ten temat i z radością bo już coś potrafisz.Mówię Ci próbuj. Dasz radę po Kroczku do celu.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
do Asia Wzięłam się za czytanie ale tyle tego jest,że roku nie starczy.Proszę napisz mi czym Ty się ostrzykujesz i gdzie się zaopatrujesz? Tyle tych kwasów jest i każda różnie pisze,że doszłam do wniosku,że Ciebie zapytam, bo masz już sprawdzone na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Kasia Witaj. Otrzymuje się sama od dawna kupuję przeważnie kwas od jednego sprzedawcy poza alegro już od dawna.podobno jest chiński albo kupuje Princes volumne z Allegro.Mnie do tej pory nic złego się nie działo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
do Asia51 Możesz napisać od kiedy się ostrzykujesz? No właśnie z tego co czytam to najbardziej bałabym się tej chinszczyzny i podrób a tego jest pełno w internecie.Natomiast sklepy w Polsce są tylko dla lekarzy. Jesli masz sprawdzonego dostawcę,to czy jest szansa abyś mi podała? Strona "chcę sobie sama wstrzyknąć kwas"jest strasznie zaśmiecona przez małolaty i w większości ten sam temat czyli powiększanie ust,a mnie interesuje lwia i zmarszczki wokół oczu a tam nie mogę znaleźć jaki kwas najbardziej się do tego nadaje.Fakt,że gdzieś mi mignęło,że Juvederm ale chciałabym poznać Twoją opinie,bo z tego co czytam to jesteś poważną kobietą a nie jakąś niunią,którym tam pełno. Będę wdzięczna za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Kasia Tak to prawda jestem dawno babcią. Co do kwasu Juvederm to nigdy to nie miałam ze względu na cenę.przez kilka lat kupowałam TOP Q ,od naszej koleżanki i był dobry na ok 9-12miesiecy.Ostrzykiwalam się też kwasem Princes.z alegro, może podasz jakiś telefon albo e-maila to ci prześle smsem namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzięki Asia51 Podaję Ci mojego emaila do korespondencji ,napisz proszę,jak znajdziesz czas ninakowalska65@o2.pl Mam wiele pytań i miło byłoby mieć kontakt z osobą,która w tym temacie ma praktykę. Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka902
Jeśli jest taka potrzeba, to każda kobieta ma prawo poprawić coś w swoim wyglądzie. A zmarszczki można zlikwidować lub zredukować za pomocą różnych sposobów. Najpopularniejsze i chyba najbardziej skuteczne są botoks i kwas hialuronowy. Warto jednak znaleźć dobrego lekarza. Osobiście Kobietki polecam Wam w Krakowie klinikę SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTess
A ja tak z innej beczki. Czy są jakieś przeciwwskazania, co można stosować jeśli człowiek bierze leki związane z chorobami krążenia ? Ja zawsze wyglądałam trochę młodziej ale 50 tuz tuz i widzę, ze nie jest już tak kolorowo. A co z dłońmi ? Bo to na nich najczęściej widać upływ czasu, bardziej niż na twarzy. I co z podbródkiem ? Co zrobić żeby nie być jak indor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Tesla dzisiaj. Tak leki poprawiające krążenie i rozszerzające krew są przeciwskazaniem przy zabiegach w ogóle ale mozna niektóre leki zmniejszyć dawkę a najlepiej odstawić na kiła dni przed planowana operacją. Byłam w takiej sytuacji kiedy decydowała się na korekcie powiek górnych i dolnych. Musiałam się przygotować do niej właśnie odstawiajac takie lekarstwa w porozumieniu ze swoim lekarzem od różnych chorób. Jeśli chodzi o zmarszczki na twarzy to ja preferuję dbałość o skórę twarzy i uzupełniać braki kwasem hialuronowym.Dłonie cóż odwieczny problem Pań,gdyż to jest metryka kobiety ponoć.Tu mam problem.Myślałam o kwasie ha na dłonie ostrzknac ale sądze ze z dloni szybciej sie wchlonie bo i rece często w gorącej wodzie moczymy i maja wiecej ruchu niz twarz.Może ktoś jeszcze się odezwie w tej sprawie???Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×