Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość alga50

Drogie Panie po 50 jak radzicie sobie z upływem czasu?? Często myślę o likwidacji zmarszczek, oczywiście bez inwazyjnie. Napiszcie proszę czy to ma sens, jakie macie doświadczenia kosmetyczne, które gabinety polecacie no i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumowinka
polecam zabieg fotoodmładzanie. Nie jest tani ale warto. Moze byc teć mezoterapia bezigłowa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzewalnia róż
Ja też już po 50 ! Nie mogę sobie poradzić z objawami starości. Zakończyłam HTZ i widzę jak szybko zaczęłam sie starzeć. Chcę koniecznie sobie coś odmłodzić- najchętniej i zmarszczki i podniesienie biustu. Odstraszają mnie w tym przypadku blizny. Ale ze zmarszczkami trzeba sobie poradzić. Czy odezwie się ktoś w naszym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża z Kolcami
Dziewczyny, mam już 50, ale zmarszczki czy fizyczne objawy starzenia się zupełnie nie zaprzątają mojej głowy. Cierpię na depresję, ale z innego powodu niż wygląd zewnętrzny. Uważam, że powinnyśmy dbać o siebie: właściwa dieta, kosmetyki (nie muszą być drogie, nawet Ziaja bywa skuteczna), ruch (pływanie oddmładza), akceptacja siebie. Uważam operacje plastyczne za próżność (nie gniewajcie się), chyba że dotyczą ewidentnych zniekształceń lub rekonstrukcji. A już nie zrobiłabym dla żadnego faceta. Myślę, że jak ktoś mnie kocha to nie powinna przeszkadzać zmarszczka na czole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumowinka
witam.....jestem nieco młodsza, ale polecam Wam zabieg fofoodmładzania, mezoterapia...albo złote nici....rewelacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
dzięki Szumowinko za poradę. Czy możesz mi jeszcze napisać które gabinety polecasz no i ile w przybliżeniu te zabiegi kosztują? Który z nich daje najlepsze efekty?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Droga Różyczko, to nie jest tak jak myślisz. Nic nie robię dla faceta, tym bardziej że Go nie mam i wcale nie chcę mieć. Chcę się podobać sobie ,bo to daje mi poczucie luksusu. Mam bardzo cienką skórę , a na dodatek lubię się opalać.Wiele Pań w moim wieku wygląda lepiej, więc dlaczego nie ja?? Nie jest to jednak dla mnie duży problem i choć miewam zmienne nastroje na szczęście nie mam depresji. Jeżeli masz tak dużą akceptację dla siebie i czujesz się w pełni dowartościowana to chyba nie deprecha tylko zaburzenia hormonalne, a z tym dużo łatwiej sobie poradzić. Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumowinka
mezoterapia igłowa....kosztuje od 150 do 350 za zabieg (trzeba wziąź około 8 zabiegów ....czas 5 miesięcy. niezbyt przyjemna. powtarzać co 6 miesiecy mezoterapia bezigłowa.....kosztuje około 200 za zabieg i tzrba wziąć ich 10 przez 6 tygodni. ale za to bezbolesna. powtarzać co 60miesiecy foftoodmładzanie...zalezy od stanu skóry...zabieg kosztuje 500 zł ....co 4 tygodnie 1 ...ja miałam3. powtarzać 1 raz w roku. złote nici...1 nić 1600zł.....ale efekt na 10 lat:) Poczytaj w internecie. Polecam salon w Warszawie na ul. Wilczej. Znajdziesz namiar w internecie. Resztę zabiegów zrobisz w każdym gabinecie estetyki deramtologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie o masażach
co myślicie o masażach ? ja sobie robię teraz serię własnoręcznie i muszę sie pochwalić że efekt jest ! podobno bardzo dobry jest masaż w technice Rosenberga. Czy ktoś ma na tym polu doświadczenie ? Nie polecam Paniom jednak własnoręczne masaże bo trzeba się ciut orientować ... Buzie , mięśnie można podnieść dzięki masażom ! Zastanówcie się nad tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46-lat
Czy możesz napisać jakie techniki masażu stosujesz, skoro u ciebie daje to takie dobre efekty to ja tez chciałabym spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym wieku masaż
to raczej nie pomoże, tylko porządne zabiegi. Słyszałam, że bardzo dobra na owal twarzy i nawilżenie jest mezoterapia i jest już nawet nieinwazyjna bez igły tak więc wszystko nam sprzyja 50 latki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1bvox
Drogie Panie a słyszałyście o falach radiowych rewelacja byłam na Focusie rf w Wawie polecam efekty rewelacyjne i nie trzeba czekac na nie 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztowal
jeden zabieg? W jakim gabinecie? Kiedy te rewelacyjne efekty zauwazylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1bvox
Nie jeden zabieg a miałam serie 8 zabiegów efekty widoczne są juz po oierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1bvox
napisz w takim razie ile placilas za kazdy zabieg ,w jakich odstepach czasu robilas je i gdzie? Jak sie wyglada bezposrednio po tym zabiegu? czy widac ,ze cos bylo ze skora robione? jakies zaczerwienienie czy podraznienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1bvox
z pytaniem gdzie nie chodzi mnie jedynie o to w jakim miescie ,ale w jakim gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1bvox
focusa rf robiłam w warszawie w roya lvital proponuje abyś tam zadzwoniła i wypytała sie o interesujace cie sprawy.Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i myśle że bedzie to hit tego roku i w przyszłości,myśle ze i cena bedzie bardziej dostepna bo jak narazie nie jest to zabieg dla wszystkich,ale efekty rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1bvox
przepraszam literówka oczywiście salon nazywa sie ROYAL VITAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-I-E-R-A
Ktoś tu polecał złote nici. Chciałabym coś więcej na ich temat od Pań które mają wszyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintersowało mnie
jeśli macie jakieś sposoby piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-I-E-R-A
żadnej 50 latki tu nie ma która walczy z mijającym czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem ekspertem
---------------> W - i-e-r-a po zapoznaniu się z wieloma opiniami na temat przeróżnych zabiegów upiększających, odmładzających oraz z ich cenami i raczej wątpliwymi efektami doradzałabym lifting u dobrego chirurga. Dobrze piszą o Brzuchańskim z Czech. Poczytaj, może znajdziesz coś fajnego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-I-E-R-A
-------------> Nie jestem ekspertem Jestem Ci bardzo wdzięczna za zabranie głosu i podsunięcie pomysłu z dr Brzuchańskim. Przecież mieszkam tak blisko niego........ Już do niego napisałam maila zobaczymy czy odpowie. Jeśli nie to zadzwonię i spróbuję na piątek umówić wizytę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbichoc
Najlepsza jest sculptra ale z tego co wiem robia ja tylko w keramedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana
Polecam zabiegi Focus Rf oraz fotoodmładzanie IPl . Wykonuję te zabiegi w Akademii Urody na warszawskich kabatach jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana
Polecam zabieg focus rf i fotoodmładzanie IPl . Wykonuję je w Akademii Urody na warszawskich Kabatach , Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, jest tak dużo sposobów, ze nawet nie wiem od czego zacząć. Sculptra, regeneris, mezoterapia, botox, zabiegi witaminowe, światło czerwone - no mogłabym wymieniać tak w nieskończoność. Metod jest dużo,a le trzeba wiedzieć jakie wybrać. Radziłabym tez pamiętać o umiarze - żebyśmy nie wyglądały jak sztuczne, porcelanowe lalki - tak mi zawsze pani doktor powtarza i stwierdzam, że to znakomita kobieta. Sama świetnie wygląda zresztą. Jak chcecie, to dam wam na nią namiary, może któraś z was skorzysta z jakiegoś zabiegu odmładzającego, który ona robi. Piszcie na lupusik31@o2.pl w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ematrix?
polecam ematrix - ja robiłam - jest bardzo fajnie ale ... zrobiłam 3 zabiegi - po 1 było lepiej (maksimum efektu było po jakichś 2 miesiącach) ale nie rewelacyjnie - może dlatego jak się jest 55 to mało rzeczy działa od pierwszego strzału - no botox działa ale ja nie lubię bo czuję się jakbym nosiła zeschniętą maseczkę z alg a dodatkowo zawsze było u mnie widać zagniecenia skóry:( ematrix nie zlikwidował zmarszczek w 100% ale za to zniknęły te załamania i to jest super bo efekt jest taki naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×