Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość Malgorzata

Polecam wybrać estetycznamed efekty są widoczne. Zabiegi są wykonywane przez profesjonalny personel! Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia80

Zmarszczki tak bardzo nie, ale mnie na przykład worki pod oczami denerwują to stosuje na nie remescar - no i czuje się po prostu lepiej bo lepiej wyglądam. Moim zdaniem są sposoby to warto z nich korzystać i sobie pomóc 🙂 po 50 też można dobrze wygladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traszka

Ja również polecę estatyczna med, pracują tam prawdziwi kosmetolodzy z powołania ,którzy dobiorą odpowiedni zabieg do usuniecia zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruslana22

Ale u mnie problem ze zmarszczkami pojawił się już jak miałam 30 lat czyli teraz niestety. Wybralam się na zabieg wypełniania zmarszczek w gabinecie medycyny estetycznej preparatem Restylane a także wypełniała sobie nim usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzekajka

Zmarszczki i podkrążone oczy też były moją nemezis, ale w końcu zdecydowałam się na zabieg Mezoterapi Igłowej w Estetycznej Med i bardzo szybko ujrzałam mega efekty,, polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia11

Bardzo skuteczny do likwidacji zmarszczek jest Zaffiro termolifting, na którym byłam w Instytucie Piękna Bielenda. Zaffiro to zabieg niechirurgiczny, który wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy, poprawia owal twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39Karolina
Dnia 22.02.2019 o 16:03, Gość MirkaNowacka napisał:

Powiem wam, ze miałam juz wiele zabiegow ale najlepsze efekty widze po zabiegach estgen. Skóra zrobiła się bardziej gęsta, zmarszczki się wypłyciły, a wszystkie koleżanki pytają co zrobiłam, ze tak dobrze wyglądam. Zabieg estgen jest na razie w niewielu gabinetach, listę gabinetów znajdziecie na stronie www.estgen.pl

Moja znajoma to miała. Jej skóra wygląda na gładką i wypoczetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Na pewno w domu się zmarszczek nie zlikwiduje. Cudów nie ma. Potrzbny specjalistyczny gabinet kosmetyczny taki jaki jest na Myśliborskiej 18 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Zgłoś się do Estetycznamed. Moja mama tam właśnie zmarszczki likwidowała i jej twarz wygląda po tym zabiegu bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałą klientką Gabinetu Kosmetologii Estetycznej www.bezskalpela.pl. Bogata oferta zabiegów upiększających wykonywanych przez specjalistów w profesjonalnie przygotowanym gabinecie. Zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza

BArdzo lubię w takich sprawach zdać się na specjalistów i takich właśnie mam na Myśli Irakiem 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka234

Spróbuj zabieg Geneo w sekretach piękna, prosty nieinwazyjny i odświeżający - działa super na skórę :) https://sekretypiekna.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
Dnia 22.02.2019 o 16:03, Gość MirkaNowacka napisał:

Powiem wam, ze miałam juz wiele zabiegow ale najlepsze efekty widze po zabiegach estgen. Skóra zrobiła się bardziej gęsta, zmarszczki się wypłyciły, a wszystkie koleżanki pytają co zrobiłam, ze tak dobrze wyglądam. Zabieg estgen jest na razie w niewielu gabinetach, listę gabinetów znajdziecie na stronie www.estgen.pl

Potwierdzam skuteczność zabiegu ESTGEN. Jestem po 60-tce, wiec malo na mnie działa, a po tym zabiegu skora wygląda kilka lat mlodziej. Polecam moją kosmetolog z Poznania www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karawka

Pamiętam jak ciężko było mi się pogodzić z pierwszymi oznakami starzenia się. Przede wszystkim nie możemy mieć kompleksów przez to, że się starzejemy bo taka już naturalna kolej rzeczy. Osobiście uważam, że piękny, szczery uśmiech na twarzy to najpiękniejsza ozdoba i przysłoni każdą niedoskonałość – a teraz się widzi i promuje te smutne piękności... Ja mimo wszystko stosuję na zmarszczki płynny kolagen od doppelherz – jest bardzo skuteczny. Młodość to nie tylko wiek czy wygląd, pamiętajcie o tym Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka

Gdy jesteś na terenie małopolski to koniecznie sprawdź sekrety piękna w Krakowie, robią cuda ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okles

Gabinet medycyny estetycznej www.jachkubsz.pl to miejsce, gdzie można się poczuć wyjątkowo. Przechodziłam tam kilka zabiegów. W pełni profesjonalne podejście do tematu. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calinaa
Dnia 2.06.2019 o 14:36, Gość Sasanka napisał:

Gdy jesteś na terenie małopolski to koniecznie sprawdź sekrety piękna w Krakowie, robią cuda ze wszystkim.

całkowiecie się zgadzam, chodzę tam prawie raz w tygodniu bo wiem że warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

Ja korzystałam z pomocy kliniki dr Boligłowy w Krakowie i moja twarz wygląda ładnych kilka lat młodziej, a przy tym bez efektu maski i sztuczności. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaanna

U doktora Łątkowskiego w Polanicy zmarszczki usuwają bezoperacyjną metodą Visage, która jest skuteczniejsza w porównaniu z niektórymi preparatami. Jestem zadowolona z efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Ja korzystam z gabinetu Estetyczna Med w Warszawie. Cerę mam dużo lepszą od koleżanek w moim wieku. Zdecydowanie czuję się od nich młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QueenOfTheJungle

Ja z kolei byłam w gabinecie estetis w Katowicach, u pani dr Teodozji Arkuszewskiej. Miałam wypełniane zmarszczki kwasem hiauluronowym restylane 😉 Jak dla mnie efekt rewelacyjny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaa

Na Myśliborskiej 18 w Warszawie jest super gabinet zajmujący się medycyną wstetyczną. Podaje namiar +48 509 084 887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namidaczan

Ja też byłam tam w Sekretach Piękna w Krakowie ostatnio i całkowicie pomogli mi zwalczyć wszystkie moje zmarszczki, bardzo miła atmosfera:)!

Dnia 13.06.2019 o 15:26, Gość Calinaa napisał:

całkowiecie się zgadzam, chodzę tam prawie raz w tygodniu bo wiem że warto 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonka

Tak jak kolezanki mówią, Sekrety Piękna w Krakowie totalnie pomagają w kwestii zmarszczek i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam na hifu itd.. duzo mnie to kosztowało i znalazłam urządzenie do liftingu do stosowania domowego. Efekt po 3tyg stosowania miałam efekt taki jak po hifu, dodatkowo odpręża dzięki jonizacji. Wygładziło zmarszki i usunęło przebawienia.

https://alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
43 minuty temu, ElaBjutiii napisał:

Ja chodziłam na hifu itd.. duzo mnie to kosztowało i znalazłam urządzenie do liftingu do stosowania domowego. Efekt po 3tyg stosowania miałam efekt taki jak po hifu, dodatkowo odpręża dzięki jonizacji. Wygładziło zmarszki i usunęło przebawienia.

https://alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace/76

Bjutiiii....wszystkie sa bjutiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita78

Im wcześniej zacznie się działać, tym lepiej, po 50-tce to wydaje mi się, że niewiele można zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, Ty cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace-AmeliaLine/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinajx
Dnia 20.08.2019 o 09:55, Gość marita78 napisał:

Im wcześniej zacznie się działać, tym lepiej, po 50-tce to wydaje mi się, że niewiele można zdziałać.

 

Czemu nie? Wiadomo, że profilaktyka przeciwzmarszczkowa jest ważna,  ale nawet w tym wieku można poprawić kondycję skóry. Ja na przykład korzystam z kwasu hialuronowego i jestem bardzo zadowolona. Chodzę na zabiegi do elite w Wawie. Stosuję takie zabiegi na okolice oczu, ust i czoła, skóra wygląda naturalne, ale jest jędrniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticzka

W moim przypadku też sprawdzają się zabiegi kwasem hialuronowym Restylane Lyft. Skóra jest napięta i nawilżona, a ja przestałam się zastanawiać, jaki krem w drogerii kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×