Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość Yudyta77
Moze i ja się cos wypowiem na temat zmarszczek. kremy faktycznie działają jak placebo /..... ;/ niesttey ;/ No chyba, ze sa to te bardzo drogie kremy. Ja tam wolałam zainwestować własnie w zabieg wampirzego liftingu , swoja drogą również w dzięgielewska Instytucie Oka ;) http://www.dziegielewska.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia była u dra Strzałkowskiego. Easylift niesamowity efekt!! Naprawdę u mojej cioci zostały zlikwidowane zmarszczki :))) Wygładzona i jedrna skóra. Sama zrobię jak będę starsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Gondela
Najlepiej skorzystać z zabiegu wypełniania zmarszczek w jakiejś sprawdzonej klinice. Druga sprawa, to zwróćcie uwagę też na jakich preparatach Wasz lekarz pracuje. Mój lekarz prowadzący, zanim się zdecydowałam na zabieg, bardzo polecał mi preparat Restylane do wypełniania zmarszczek. I właściwie to miał rację. Marka jest ponad 20 lat na rynku i przeszła wszystkie bardzo rygorystyczne testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.01 Jak wygląda zabieg easylift???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co myślicie o kremach na zmarszczki? Są skuteczne w przypadku pań 50+ czy nie? Bo już nie wiem ... Ostatnio trafiłam na krem, niby świetne efekty można po nim mieć, ale nie wiem, czy nie jestem już na to za stara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, u każdego jest inaczej. Moim zdaniem krem nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet starszych. Ale jeżeli mamy w miarę zadbaną skórę, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z urządzenia Bloomea od Binatural. Szczerze mówiąc moim zdaniem to najlepszy sposób na pozbycie się zmarszczek. Zdecydowanie polecam, bo moje zostały wygładzone idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ofertę pani Renaty Budzicz http://budzicz.pl myślę, że dałoby się coś zrobić z tymi zmarszczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadianaa
Stosuję od pewnego czasu krem przecizmarszczkowy, ale nie jestem z niego zadowolona. Siostra namawia mnie do zmiany kosmetyku na markę Calluna Medica. Chyba się na nią przestawię, bo u niej przynosi widoczne efekty. Interesuje mnie zwłaszcza ten naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy. Zawiera unikalny składnik, jakim jest wino lodowe. To ono tak wspaniale i natychmiastowo odmładza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy udać się do dobrej kliniki medycyny estetycznej, w której zajmą się waszymi zmarszczkami. Od siebie mogę wam polecić www.esteticomfort.pl w Malborku. Zajmują się tam laserowym usuwaniem zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejszy zabieg, który wygładza zmarszczki i odnawia skórę to estgen. Polecam zabiegi u kosmetologa w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziękuję za polecenie bloomea binatural. Cieszę się, że udało mi się znaleźć na forum dobry zabieg liftingujący. Rewelacyjny zabieg likwidujący zmarszczki, nieinwazyjny. Mam 53 lata więc niestety żadne inne metody już nie pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaMaj

Moje ostatnie odkrycie na likwidaję zmarszczek to zabieg estgen. Po 2 zabiegach wiekszośc zmarszczek się wygładziła, ale to jeszcze nic, skóra się bardzo zagęściła i mniej opada, nie potrzębuję już wypełniaczy i botoksu. Poszukaj w swojej okolicy zabiegu gabinetu, który ma zabieg estgen, a nie będziesz juz chciała niczego innego 👌🏻👌🏻👌🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza
Dnia 25.10.2018 o 15:58, Torries napisał:

Dziewczyny, a co myślicie o kremach na zmarszczki? Są skuteczne w przypadku pań 50+ czy nie? Bo już nie wiem ... Ostatnio trafiłam na krem, niby świetne efekty można po nim mieć, ale nie wiem, czy nie jestem już na to za stara :(

a jaki to krem? moja mama jest po 50 i uzywa richevonu np i sobie bardzo chwali wiec chyba nie jest za późno na odpowiednią pielęgnacje. i serio widac ze jej się zmarszczki spłyciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszpecona

Szukam osób, które skorzystały z usług Medical Estetica Agnieszka Wysoczańska i są delikatnie mówiąc niezadowolone, ja kieruję sprawę do sądu. Zapraszam do kontaktu, im nas więcej tym lepiej

oszpecona1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulltra331

Ja bym na Waszym miejscu pomyślała o zabiegu z użyciem Restylane Skinboosters. Skóra zostanie dogłębnie nawilżona, a przy okazji zmarszczki będą zdecydowanie mniej widoczne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Duży wybór sprawdzonych pod kątem składu nano metali szlachetnych masz na proaktiv.pl. Ja sobie bardzo chwalę zwłaszcza złoto i od jakiegoś czasu miedź. Złoto pomogło na bóle stawów, a miedź generalnie podniosła wyniki krwi i tak samo cholesterol mi się ładnie wyregulował.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olecka56

Aby skóra twarzy była w dobrej kondycji trzeba chodzić na zabiegi już po 30-stce takie jest moje zdanie. Ja na przykład bardzo lubię peelingi lekarskie, niedawno zdecydowałam się na ostrzykiwanie osoczem bogato płytkowym. Skuteczny zabieg, nawet w przypadku głębszych zmarszczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinowa

Gdzie wykonywałaś ten zabieg i jak to wszystko wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olecka56

Pokrótce wygląda to tak – lekarz pobiera krew i ją odwirowuje, taki koncentrat łączy się z tkanką tłuszczową, która została wcześniej pobrana i lekarz wykonuje lipolifting. Jak oglądałam przed zabiegiem zdjęcia pacjentów przed i po to niedowierzałam, ale to naprawdę działa. Zabieg robiłam w Warszawie w Elite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPet

Również polecam zabiegi infuzji tlenowej. Od pół roku regularnie stosuje te zabiegi w gabinecie w Krakowie, na urządzeniu DermaOXY. Efekty nie są natychmiastowe, aczkolwiek są bardzo widoczne przy regularnych zabiegach. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

U mnie domowe sposoby nic nie dawały, albo dawały na chwilę. To nie nie zadowalało, więc poszłam na fibrynę i to jest to. Po trzech zastrzykach jestem jak nowa. Jest pięknie. Warte swojej ceny, chociaż  tu praktyka.info.pl cena nie jest wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadka

Można pomóc sobie i bez zabiegów, znajoma mi poleciła ten Koenzym Q10 od Vualine, rewelacyjne działanie, bez żadnych wstrzykiwań, wypełnień. http://urodazone.pl/atakuj-zmarszczki-od-wewnatrz-mt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić karboksyterapię - bezpieczna metoda polegająca na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Moja mama 50+ skorzystała z tego zabiegu i jest  zadowolona - ja też widzę u niej efekty gołym okiem 😄 Aha, zabieg był przeprowdzany w klinice Idealiste w Poznaniu - było bardzo profesjonalnie i sympatycznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaNowacka

Powiem wam, ze miałam juz wiele zabiegow ale najlepsze efekty widze po zabiegach estgen. Skóra zrobiła się bardziej gęsta, zmarszczki się wypłyciły, a wszystkie koleżanki pytają co zrobiłam, ze tak dobrze wyglądam. Zabieg estgen jest na razie w niewielu gabinetach, listę gabinetów znajdziecie na stronie www.estgen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaa

Ja trafiłam na świetne zabiegi dzięi urządzeniu Bloomea, bardzo dobrze działa skórę - jest o wiele gładsza, a zabiegi jest przyjemny🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×