Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość gość
Wiecie co jak popatrzeć na te wszystkie panie z gabinetów kosmetycznych i lekarzy medycyny estetycznej to kobieta o zdrowych zmysłach będzie się trzymała od nich z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannabolny
Ja byłam na konsultacji u dra Franciszka Strzałkowskiego i zdecydowałam się na zabieg liftingu EASYLIFT przy użyciu nici stałych - to jest zupełna nowość na rynku, moja koleżanka robiła i widać rezultaty! Skóra jest o wiele bardziej napięta i wygładzona. Bardzo się cieszę, że trafiłam na doktora! Wszystko mi wytłumaczył, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajna opcja sa te zabiegi bezinwazyjne. Widzialam np ze klinika Bienkowscy oferuje juz Uthere - http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/ulthera lifting bezoperacyjny, ktory ma naprawde dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joannabolny: Nie wiesz może czy ten zabieg zlikwiduję zmarszczkę marionetki? Walczę z nią od kilku lat i bezskutecznie. O Easylift nie słyszałam, ale chętnie poczytam. Gdzie dr Strzałkowski przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EasyLift jest podobno świetny na zmarszczkę marionetki właśnie, więc podejrzewam, że u ciebie się sprawdzi. Będziesz mieć spokój do 10 lat. Pan doktor przyjmuje w Klinice Amaya w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjawerczyk
Słyszałam o tej metodzie EasyLift i się sama też zastanawiam ;) Moja znajoma była na zabiegu u doktora i była zachwycona.To dość mało znany zabieg, ale podobno bardzo skuteczny jeśli chodzi o efekt i długość utrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj że to zabieg dla kobiet po 50 roku życia, wcześniej to raczej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asia11
....marionetki bardzo łatwo zniwelować.Ja w takim przypadku podnoszę policzki kwasem hialuronowym i większość zmarszczek i bruzd w dolnych partiach twarzy zmniejszają się wizualnie przynajmniej w 70-80%. Pozostałe zabiegi bez skalpela Tez na długo czy dłużej od kwasu nie wystarczą. NIESTETY trzeba walczyć że zmarszczkami do konca ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sie skontaktowac z erubys@gmail.com ma swietne urzadzenia na zmarszczki! sama uzywam w domu i zabieg trwa 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anastazjawerczyk: gdzie można zrobić ten zabieg EasyLift u pana doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan doktor przyjmuje w Klinice Amaya w Warszawie. Tam możesz zapisać do niego na konsultacje. Namiarów szukaj na stronie kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Bardzo dobrym nieinwazyjnym zabiegiem liftingującym jest ULTRAFORMER III HIFU- zabieg, który mozna wykonać całorocznie, nie trzeba czekać do zimy. Wystarczy jeden zabieg i efekt jest rewelacyjny, natomiast przychodzi w ciągu 3 miesiecy. Wiecej informacji o zabiegu jest na stronie www.clinicacosmetologica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zabiegi, nici, jad kiełbasiany, maseczki, kremy, kwas a potem przekwitanie z całą gamą skutków ubocznych upiększania. Ani nie będzienie ładne ani zdrowe i napewno nie młodsze z lepszym samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KathyB
eee tam ;) Są zabiegi dzisiaj bezinwazyjne takie jak chociazby wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego .jestem po takim zabiegu i miałam go robiony w dziegielewska instytucie oka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie zabiegi utrzymują się kilka miesięcy, a easylift do 10 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelMine
Nie ma nic skuteczniejszego wg mnie jak wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopylkowego. Super sie u mnie sprawdził . wykonywany go miałam w Dziegielewska Instytucie Oka. Bardzo dobra klinika. A efekty spektakularne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystała z proponowanego a forum zabiegu Triniti Syneron. Trzy zabiegi laserowe na jednej wizycie na wszystko. Efekt widoczny od razu. Na prawdę warto robić pożądane zabiegi na pożądanym sprzęcie bo jest bezpiecznie i są widoczne efekty i to mnie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brednie. Same reklamy żadnych konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilgarkaa
ja mam wprawdzie dopiero 35 lat ale już poddaję się regularnie zabiegom mającym na celu profilaktykę przeciwstarzeniową. Chodze regularnie na zabiegi z infuzji tlenowej DermalNoAge do wrocławskiego salonu COCO-TIME. Mają też w ofercie sporo skutecznych zabiegów typowo likwidujących już istniejące zmarszczki, warto zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.04 Jaki jest koszt tego zabiegu EasyLift?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do hilgarka: Nie masz czym się podniecać bo czysty tlen przyśpiesza starzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o zabiegu estGen - to jest dopiero przełom w zabiegach. Zrobiłam sobie na razie 1 zabieg, minęły 2 tygodnie a ja mam wygładzoną skórę, z dnia na dzień wygląda lepiej. Będę kontynuować, bo mam przeczucie, że do pierwszy zabieg, który może cofnąć czas. Ma bardzo naturalny skład. Na razie to nowosć, więc w niewielu miejscach w Polsce zabiegu estGen są dostępne. Na szczęście na stronie www.estgen.pl jest lista gabinetów wspołpracujących. Są też zdjęcia z efektami zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Triniti to zabieg laserowy bardzo w świecie uznany, zrobiłam już pierwszy raz i nie wiem czy to jakaś sugestia ale po pierwszym widzę mega efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, taki drogi zabieg to ostatecznosć według mnie najpierw lepiej chodzić na pojedyncze zabiegi upiększające, kupic dobry krem na zmarszczki, ale nie jakis z drogerii tylko azjatycki albo z wyższej półki teraz popularne w ameryce staje sie masowanie twarzy i powoli wchodzi do polski, efekty podobno dobre a i spróbowac mozna, zanim zapłaci sie fortune za zabiegi u kosmetyczki z mozliwaymi efektami ubocznymi https://allegro.pl/masazer-do-twarzy-z-jadeitu-jade-roller-i7523278074.html https://allegro.pl/masazer-do-twarzy-z-jadeitu-jade-i7502032223.html myślicie że warto zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaMikolajczyk
A wg mnie najlepiej wybrac sie na zabieg wampirzego liftingu. jeszcze zależy co chcesz dokladnie zlikwidować. Tzn gdzie chcesz konkretniej pozbyc się tych zmarszczek ;) Ja osobiście usuwalam w Dzięgielewska Instytucie Oka. Efekty spektakularne a cena umiarkowana. Bo od 800 do 1200 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym zabiegiem na zmarszczki +50 jest wypełnianie ich kwasem hialuronowym. Jest to troszkę nieprzyjemne, ale podobno całkiem do zniesienie i co najważniejsze przynosi natychmiastowe rezultaty. Moja ciotka wypełniała sobie bruzdy na polikach u doktor Majcherczyk w Łodzi i jest bardzo zadowolona. Efekt powalił nas na kolana, nawet nie spodziewałyśmy się prawdę mówiąć, że wyjdzie aż tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile ciotka pożyje po tych wspaniałych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolinka64
A czy słyszałaś może o takim zabiegu jak infuzja tlenowa? Jeżeli nie to polecam zwrócić na to uwagę ponieważ my mamy tego typu usługę w naszym salonie kosmetycznym i naprawdę sama jestem często zaskoczona jak dobre efekty jest w stanie przynieść. Przede wszystkim super wygładza zmarszczki, ale też skóra staje się bardziej ożywiona i jędrna. A korzystamy z http://www.dermaoxy.pl/ także klientki bardzo sobie chwalą i my również bo chętnych nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×