Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesoła

cytaty z piosenek - jakie są wasze ulubione fragmenty piosenek

Polecane posty

Gość nocny Marek
a po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój..... nie wierz nigdy kobiecie, dobra radę Ci dam zielony Żolibórz pieprzony Żolibórz ojczyzne kochac trzeba i szanowac jezioro ma twój zapach i Twój smak Pocałuj mnie jeszcze raz dotykaj delikatnie bezszelestnie kiedy byłem małym chłopcem hej i want you break free jest jedna rzecz dla której warto zyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANI MGR: Richar Marx \'Hazard\' :-). Kiedys strasznie mi sie podobala ta piosenka, do tej pory mam sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony Tulipan \" A jednak po nas coś zostanie czas zatrzyma na chwilę, twarz rozluźni spiętą zakłamaniem i spokój da, gdy niepokoju tyle. A jednak po nas coś zostanie ... co może jest nowe. A jednak po nas coś zostanie choćby ta cisza... wyrzeźbiona słowem.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delilah_Lillie
"So unimpressed but so in awe Such a saint but such a whore So self aware so full of shit So indecisive so adamant I'm contemplating thinking about thinking It's so frustrating just get another drink in Watch me come undone..." RW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również Czerowny Tulipan: \"Jedyne co mam to złudzenia, że mogę mieć własne pragnienia...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".....nic nie może przecież wiecznie trwać .....\"------ Anna Jantar piosenka pod tym samym tytułem \"jeszcze zdąrzymy w dżungli ludzkości siebie odnaleść tęskność zawrotna przyliży nas.....\" SDM - Jest już za późno, nie jest za późno \"....jak opowiedzieć dziś o tym mam że w moim życiu jest coś nie tak...\" Wilki - Moja baby ah i wiele inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI MGR
AKARA Brawo!!! A podoba Ci się ta? Oto frag, zgadniesz co to? (...)From the first day I saw her I knew she was the one She stared in my eyes and smiled For her lips were the colour of the roses That grew down the river, all bloody and wild (...) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani mgr: ja wiem co to :-) I lubie to baaardzo.... Cos ode mnie: \"What the hell am I trying to say?\" - Nirvana \"Jak to jest, gdy wchodzisz w moją głowę Co tutaj jest typowe, z tobą jest od nowa Porównaj to z nami, czarnych słońc milionami Czy warto jest, czy warte to wszystko By czynić upadek Porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą A w mojej głowie słońc milionami Karuzela nocą lśni Na niej jesteśmy sami Ja i ty...\" - Kult \"Chcę Ci powiedzieć jak bardzo Cię cenię Chcę Ci powiedzieć jak bardzo Cię podziwiam Chcę Ci powiedzieć: uważaj na te drogi Ale nie mam odwagi... \" \"Ale żadne słowa tego nie opiszą Co poczuć może człowiek ciemną jesienną nocą \" - Kult \"Czy wiesz, że gdy odjeżdżam Umieram dziewięć razy Umieram stojąc w oknie Na korytarzu\" \"Miłość jak towar, czy chcesz popróbować go Paraliżuje mózg, weź go do ust \" - T.Love \"Tylko na Tobie naprawdę mi zależy Tylko Ciebie naprawdę potrzebuję I kiedy kiedy znikasz, kiedy Ciebie nie ma W powietrzu czuję, czegoś mi brakuje\" I wiele, wiele innych :-) Np. ten, ktory mam w stopce, to U2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoanna
"Nigdy wiecej" A. M. Jopek Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem. Nigdy więcej nie mów do mnie, że nie kochasz. Nigdy więcej nie zatruwaj słów goryczą. Nigdy więcej, mnie już nie każ martwą ciszą... "Jeżeli chcesz" A.M. Jopek Jeżeli chcesz, nauczę cię na pamięć dwóch niezwykłych słów, byś wreszcie szepnął: jeżeli chcesz. A jeśli chcesz, zniknę jak deszcz, w dalekich siwych włosach drzew i nie odnajdziesz mnie. Tylko nie każ mi, czekać na cud o jeden dzień dłużej... "W smudze cienia" A. M. Jopek Nie szukaj mnie, sama wiem za nami stracony czas, chciałabym jeszcze raz dotknąć palcami twych warg, twoich rzęs, twoich brwi, w mych palcach śpi tysiąc ust, które znasz tylko ty. A ja nie chcę już kochać cię tak, łatwiej mi odejść niż trwać, jakby i dalej żyć w tej smudze cienia. Ja nie chcę już kochać cię tak, nie chcę miłości, co trwa kilka dni, pozwól mi zostać tu wiele lat. ...i wiele , wiele innych, które znajdziecie na jej stronie :) http://www.annamariajopek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoanna
a że nie tylko Anną Marią jopek żyję to jeszcze kilka propozycji: kiedyś dostałam od kolegi taką piosenke Kukiza i Borysewicza Napisałem do ciebie Skreśliłem parę słów Że najbardziej na świecie Że z tobą i że już Że nie mogę tak dłużej sam I czekam na twój znak Zakleiłem kopertę I wciąż nie mogę spać Wody nurt i wiatru szum Słońca żar i nocy chłód Rosy rześkość, zieleń traw Kolor nieba - to ci dam W cieniu wielkiej góry schron Pełen ciepła mały dom Ręce dwie dla ciebie mam Wszystko - cały świat ci dam Pomyliłem adresy I wrócił do mnie list Odpowiedział kto inny Też kobieta, lecz nie ty Otworzyłem kopertę Niepotrzebnie - zamiast trwać Pogubiłem się w sobie I wciąż nie mogę spać Wody nurt i wiatru szum Słońca żar i nocy chłód Rosy rześkość, zieleń traw Kolor nieba - to ci dam W cieniu wielkiej góry schron Pełen ciepła mały dom Ręce dwie dla ciebie mam Wszystko - cały świat ci dam Uwierz mi, że tylko Tylko jedna ty Zakleiłem kopertę I wyślę ci nowy list Wody nurt i wiatru szum Słońca żar i nocy chłód Rosy rześkość, zieleń traw Kolor nieba - to ci dam W cieniu wielkiej góry schron Pełen ciepła mały dom Ręce dwie dla ciebie mam Wszystko - cały świat ci dam prawda ze piekne słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.M. Jopek: \"Prosze pozwól mi znów zasnąć we włosach twych chce słyszeć twój sen i szept twojej krwi\" a oto piosenka, która nucę na dobranoc (chociażby na innym topiku) ;) i w chwilach małego dołka: \"Księżyc raz odwiedził staw bo miał dużo ważnych spraw zobaczyły to szczupaki \'kto to taki, kto to taki\' księżyc na to odrzekł szybko: \'jestem sobie złotą rybką\' słysząc taką pogawędkę rybak złowił go na wędkę dusił całą noc w śmietanie i zjadł rano na śniadanie...\" ;) a no i Kult, w którym tyle czasu się zasłuchiwałam ;) oto jeden cytacik: \"Ty masz to co ja chciałbym mieć gdybym kilka lat mniej miał lecz tylko chcę cię ostrzec: nie wyważaj drzwi otwartych na oścież Ty masz taka mądrość głupią niech której wszyscy od ciebie się uczą i tylko chcę ci powiedzieć ten pociąg nie pojedzie, jeśli ty w nim nie będziesz\" (\"Lewe loff\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
wpisujcie jeszcze wiecej tekstów :):):) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiarah, mru>> dołączam się do tych \"kultowych\" klimatów całym sercem! Dodałabym jeszcze do tego \"czarny blues o czwartej nad ranem\":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morskie oko
" Zaśnij, bo to nie jest czas na kochanie Gdy patrzymy na siebie tak z dwu różnych planet Mojej - Wolności a Twojej Boga Gasną jak stare gwaiazdy, zapomniane słowa..." Closterkeller/Supernova/Violette "Hipnotyzuje mnie, jej oczy jak radar prowadzą mnie Magia mieszka w niej, ostatniej szansy port Małe swiatło nad tunelem dmie Mój najsłodszy grzech...." Lady Pank/To co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Turnau: \"Zanim\" Zanim mi szlaki wyobraźni zmienią na szyny tramwajowe z chmur mi wyciągną senna głowę bym asfalt widzieć mógł wyraźniej (...) zanim się wiara w nieskończoność o szlaban potknie i przewróci a wiara co się lubi kłócić zamieni w dyskusyjne grono nim jeszcze wszystko to się stanie na klucz się zamknę w fortepianie i choć to miejsce trochę ciasne zasnę...\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babaluuu synku mój/nadchodzi zmierzch więc do mnie (i tu zawsze mam problema-mów czy módl)-closterkeller a ostatnio-when i grow up it\'ll never be a game when everybody has to do what i say-tylko nie wiem kogo:( a w ogóle to masa tego jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z
"It's only when I lose myself in someone else That I find myself ..." DM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANI MGR, to bylo proste :-), Nick Cave & Kylie Minogue, Wild Rose. Nie przepadam za ta piosenka, ale teks reffrenu znam prawie na pamiec :-) (szkoda, ze nie zauwazylam Twojej wypowiedzi wczesniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez
"kochac - jak to latwo powiedziec, kochac - to nie pytac o nic ... " (jedna z piosenek wykonywanych przez Piotra Szczepanika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extraordinary Lady
"dotykaj delikatnie, bezszelestnie, ciepłem palców..." i tak dalej ;) Tomasz Żółtko niejaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agas
" wipe the make up from your face tie your hair and gently fall from brew until I come again take this disafected life....( STARSAILOR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mi się przsypomniało...takie życiowe,hihi: \"meluzyna,meluzyna pokochała pustoraka tak historia się zaczyna jaka taka taka taka bo co dzieje się na lądzie to pod wodą tez się zdarza(...) meluzyno,meluzyno porzuć płonne swe nadzieje odpłyń własną limuzyną-świat sie śmieje,świat się śmieje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty7
Ty śpij ja będę daleko stąd tęsknić do twoich rąk gasić pragnienie płomieniem . Ty śpij ja bede daleko stąd znosić to całe zło wierzac że znów będziesz przy mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tego sporo...piosenki mojego życia: \"Starting Over\"John Lennon ( But when I see you darling, Its like we both are falling in love again...I would be just like starting over...) \"One\" U2(Have you come here for forgivness have you come to face the death,have you come here to play jesus...) i moje najukochańsze:These are the days of our lives ,Queen(those days are all gone now but one thing still true...when I look and I find...I still love you....), i Save Me( I close mylesf in your glory and your love...How I loved you ...How I cried..., następnie \"The Spy\" Doorsów, tekst po prostu odjechany i Red Hoci:I coud die for you Something inside the cards I know is right Don\'t want to live Somebody elses life This is what I wanna be And this is what I give to you Because I get it free She smiles while I do my time I could die for you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha
TANGO Z PISTOLETEM Nie ma co spać Wszystkie sny są o tobie Nie ma co pić Bo za mało ma wina świat Nie ma już nas Jestem wolna jak ptak A spadam ciśnięta skulona Jak kamień jak głaz Nie ma co śnić Wszystkie sny to koszmary Nie ma gdzie być Przecież byłam już wszędzie by Cofnąć ten dzień choć do wczoraj Lecz nie... Nie ma gorszych słów Od zostańmy przyjaciółmi I nie ma gorszych przekleństw Od zapewnień: lubię cię Padam ścięta z nóg Twoje słowa tną jak kosa Ma nie zmienić się nic Przyjacielem chcesz być W ofercie mam tylko Nienawiść lub miłość A ty? (Wierz mi - lubię cię... Naprawdę lubię cię... ) Wczoraj to raj Dzisiaj piekło a jutro Jutro to co? Niby co ma się jutro stać? Nie ma co spać Nie da cofnąć się dat... (Wierz mi... lubię cię... Naprawdę... lubię cię... ) Nie ma gorszych słów Od: zostańmy przyjaciółmi I nie ma gorszych przekleństw Od zapewnień: lubię cię Padłam ścięta z nóg Twoje słowa tną jak kosa Ma nie zmienić się nic Przyjacielem chcesz być Dla ciebie mam tylko Nienawiść lub miłość Więc... śpij Grzegorz Ciechowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sini
You hold the answer deep within your own mind. Consciously you've forgotten it. That's the way the human mind works. Whenever something is too unpleasant, too shameful for us to entertain we reject it, we erase it from our memory, but the imprint is always there... Evanescence - Understanding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enter Sandman Wejście Piaskowego Dziadka Odmów modlitwę maleńki Nie zapomnij mój synu Pomodlić się za wszystkich Którzy dbają by ci było ciepło I chronią cię przed grzechem Dopóki nie nadejdzie piaskowy dziadek Śpij z jednym okiem otwartym Obejmując czule poduszkę Wyjście:dla światła Wejście:dla nocy WeŸ moją rękę WyjedŸmy do krainy nigdy nigdy Coś nie jest w porządku, zgaś światło Ciężkie myśli gnębią cię w nocy I nie są one radosne Sny o wojnie, sny o kłamcy Sny o smoczym ogniu I o rzeczach, które ukąszą Śpij z jednym okiem otwartym... Teraz kładę się spać Modląc się, by Bóg strzegł mą duszę Jeśli umrę zanim się obudzę Modlę się do Pana by zabrał moją duszę Cicho maleńka, nie mów ani słowa I nie zwracaj uwagi na hałas który słyszysz To tylko bestia pod twoim łóżkiem W twojej szafce, w twojej głowie Wyjście:dla światła Wejście:dla nocy Ziarno piasku Wyjście:dla światła Wejście:dla nocy WeŸ moją rękę WyjedŸmy do krainy nigdy nigdy ...to oczywiście metallica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonka \"If I die before I wake Pray the Lord my soul to take\" Jak miło zobaczyć na ekranie znajome słowa \"If I die before I wake Pray no one my soul to take If I wake before I die Rescue me with your smile\" to akurat HIM \" If we go again all the way from the start I\'ll try to change things thet killed our love\" - Scorpions \"Nothing you can do will hurt me I\'m indestructible...\" - Black Sabbath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×