Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesoła

cytaty z piosenek - jakie są wasze ulubione fragmenty piosenek

Polecane posty

Gość nie mam co robic
to moge sobie popisac "obladi oblada life goes on ...lallalalalala" "taka mysl mi przyszla na fali aby delikatnie sie nawalic.......... aby bawic sie na goroco aby plywac latac biegac po sloncu... zamkanc oczy i poczuc wiatr................ za pare minut zrobimy wino bedziemy szalec....." "hell woman ......i saw your eyes" ( nie pamietam) "sa dni kiedy sie smieje sa kiedy jest mi smutno..fortuna bywa mila lecz bywa tez okrutna..czasami deszcz mnie zmoczy czasami slonce spali a co mnie spotka jutro o tym nie mysle wcale....nanana" "wystarczy ooodrobina nadziei ..pozytywne myslenie wszystko odmieni..." "czasami lepiej jest spac w cieniu ..dzikich traw...we snie budowac nowy swiat...nanana " (cos mi sie chyba pomylilo) " natalia natalia natalia w bruklinie ona nigdy nidgy w naszej pamieci nie zginie..." "powidzial moze bysmy tak kiedys moze dzisiaj powiedzial tak zrobmy to aby nikt nie widzial " (wogole caly tekst ale nie chce mi sie pisac):) " to bylo loze w koloze czerwonym a to byl moj kolor ulubiony..." "kochanie powiedz mi ze mieszkasz na ulicy..jest pozno kiedy idziesz spac...naprawde powiedz mi nikt przecierz nas nie slyszy ..w hotelach nie ma dla nas miejsc...tancza na glowie rozbitkowie..leca do gory..leca w dol....(super) "wysluchajcie tej historii odziewczynie ktorej szczescia troche brak...ta dziewczyna...nanana...nie jeden raz w zyciu plakala deszczem lez...marzyal i snila wciaz chciala kochac...miala swoj zaczarowany swiat.." "Children don't stop dancing Believe you can fly Away...away At times life's unfair and you know it's plain to see Hey God I know I'm just a dot in this world Have you forgot about me?" " herbata stygnie zapada mrok a pod piorem ciagle nic...obowiazek obowiazkiem jest piosenka musi posiadac tekst....gdyby chociaz mucha zjawila sie moglabym ja zabic a pozniej to opisac"... jak znowu nie bede miala co robic to jeszcze troche popisze papatki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppp
piekne wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatańcz ze mna jeszcze raz otul twarzą moja twarz co z nami będzie za oknem świt tak nam dobrze mogło być gdy Ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się w nicości trwam gdy kiedyś odejdziesz nas już nie bedzie i siebie nie znajdziesz też zatańcz ze mną jeszcze raz chcę chłonąć każdy oddech Twój co z nami bedzie uwiez mi tak jak ja nie kochał nikt gdy Ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się w nicości trwam gdy kiedyś odejdziesz nas już nie bedzie i siebie nie znajdziesz też gdy Ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się w nicości trwam gdy kiedyś odejdziesz nas już nie bedzie i siebie nie znajdziesz też w salonie wśród ciepłych świec już nigdy nie zbudzisz mnie już nigdy nie powiesz mi jak bardzo kochałeś mnie kochałeś mnie kochałeś mnie czy słyszysz jak tam daleko muzyka gra zatańcz ze mna jeszcze raz gdy Ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się w nicości trwam gdy kiedyś odejdziesz nas już nie bedzie i siebie nie znajdziesz też \"ostatni\" Bartosiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie naj będzie ten: \"me, you, we two tryin\' to begin tryin\' to begin\" -graham coxon - me you, we two

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zaczęło chodzić po głowie: \"...kiedyś znajdę dla nas dom z wielkim oknem na świat... kiedys wszystkie czarne dni obrócimy w dobry żart...\" -A. Lipnickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej! wróciłam i wiecie co? wczoraj cały dzień nuciłam \"...wiec chodź, pomaluj mój swiat, na żółto i na niebiesko....\" itd. ale dzisiaj naj są \"Nastroje\" ....\"nastroje, nastroje bicie serc we dwoje się zmienia wołam Cię....\" tra la la hmmm nie pamiętam co tam było dalej, ale czepiła się mnie i puścic nie chce....RATUJCIE i wrzućcie coś :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej! wróciłam i wiecie co? wczoraj cały dzień nuciłam \"...wiec chodź, pomaluj mój swiat, na żółto i na niebiesko....\" itd. ale dzisiaj naj są \"Nastroje\" ....\"nastroje, nastroje bicie serc we dwoje się zmienia wołam Cię....\" tra la la hmmm nie pamiętam co tam było dalej, ale czepiła się mnie i puścic nie chce....RATUJCIE i wrzućcie coś :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATSU
kasia klich calvwadosu cierpki smak znowu w ustach mam.. nie ten ty nie ta ja kelner tez nie ten sam tylko łuk triumfalny ciagle stoi tam gdzie stal nie mam nic do powiedzenia i ty tez chyba nie wiec dlaczego tak co roku tutaj spotykamy sie... polecam ksiazke ,,łuk triumfalny'' erich maria remarck a poznije piosenki posluchac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyoto yest
J'ai longtemps parcouru son corps Effleuré cent fois son visage J'ai trouvé de l'or Et même quelques étoiles en essuyant ses larmes Et j'ai appris par coeur la pureté de ses formes Parfois je les dessine encore Elle fait partie de moi wpisywać ludziska:D szkoda dac umrzeć takiemu topikowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana bezpamieci
"chce przt Tobie umierac,i rodzic sie"....-FarBa "chce tu zostac,i zawsze z toba byc,nawet kiedy bedzie źle"....sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisley
'bosa do mnie przyjdz i bezwstydnie powiedz mi czego chcesz'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryka
gerappa....gerappa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, so polite indeed Well I got everything I need. Oh make my days a breeze And take away my self destruction. RHCP, Soul To Squeeze Walk away and taste the pain Come again some other day Aren\'t you glad you weren\'t afraid Funny how the price gets paid RHCP, Taste The Pain Don\'t be afraid to show your friends That you hurt inside inside Pain\'s part of life don\'t hide behind your false pride It\'s a lie your lie RHCP, Knock Me Down The world I love The tears I drop To be part of The wave can\'t stop Ever wonder if it\'s all for you RHCP, Can`t Stop Rest with me My lovely brother For you see There is no other Memory so sad and sweet I\'ll see you soon Save me a seat RHCP, My Lovely Man Red Hoci to moj nalog :P A poza tym I\'ve seen your face a thousand times Have all your stories memorized I\'ve kissed your lips a million ways But I still love to have you around Gwen Stefani, The Real Thing I\'ve still got sand in my shoes And I can\'t shake the thought of you Dido, Sand In My Shoes Ej seniorita, tańcz Pezet I chyba wiekszosc polskich kawalkow. Za duzo tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Sarah Connor ma piękne piosenki o miłości. A ja mam swoje, nie gorsze ;) Pozdróweczka dla wszystkich lasek ;) Nie tylko tych wymiarowych. Każda z nas jest laską ;) Pamiętajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staś
Ztvorki-"Szmata" "Przepraszam Cię kochanie nie zadzwoniłem bo miałem sranie. Nie masz nawet pojęcia jakiego dostałem wzdęcia.... Ty szmato do Ciebie nie zadzwonię...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enriqua
ja tam lubie wszystkie słowa z piosenek Enrique Iglesiasa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie liczę, że zobaczę znów w twoich oczach dla mnie blask. Nie wieże, że ustą pisz mi, i że pierwdszy staniesz w drzwiach. Zacieram ślady po to by już nie wracać do tych dni kiedy tylko ja i ty Więcej nikt... E.Flinta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Current 93 "In The Heart Of The Wood And What I Found There" in the heart of the wood in the closed forest christ appeared to me in several forms one two three four swastika i'm told on the cliffs of mother i walked with mary behind the eyes of his innocence or guile the young old man talks of the brittle walls that held his son pinionned pinionned pinionned mary walks on the cliffs but not on waters then christ appeared as wind mary runs down from the highwalls christ appears as flowers down longpath she walks christ appears as the rubble that holds the stones that holds the paths that holds the feet to the bones of the earth oh if she waits if she waits if she waits if she waits if she waits christ manifests slowly as the dust on her eyes before she falls again into fields of sleep i would like this anger to dissolve and i wait for another revolution or revelation it doesn't too much matter when i see blood in wheals all shall be well she said but not to me not to me the skeleton of the universe barbed wire of blues and stars remains unmoved when the mother ocean covers me i rush to drown with her breakers all shall be well she said she said all shall be well but not for me but not for me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem pod wpływem czego byłam, że tyle błędów narobiłam w tekście piosenki Flinty... ups... wierze przez ż... sorry... Tytuł tej piosenki cytowanej przeze mnie to: JAK PRZEPOWIEDNIA ale świetne są również; WIELE JEST DRÓG niedopitej kawy czarny smak kiedy rano biegniesz zdobyć świat wątpliwości cienie gdzies na dnie czy naprawdę musisz wszystko mieć...itd. POCZEKAM jest tak jak pewnie miało być brak snów po zimny świt trzy kawy i całkiem słaby puls znów ty mój blady strach dość mam już za ciasnych ciemnych dni chyba potrafię sie śmiać...itd. CHROŃ MNIE chroń mnie bardziej nawet kiedy nie wypada chroń mnie mocniej niż to sobie wyobrażam chroń mnie zawsze wszędzie i na każdy sposób cel uświęci cię... ODEJDĘ czasem myślę że twój każdy czuły gest może zmienić ból w najczystszy śmiech ale sama wiem że tej złudy czar zniszczy całą mnie i zniszczy nas...itd. KUSICIEL ja nie wiem co ty w sobie masz co wywołuje dziwny strach spojrzeniem ciągle kusisz mnie już chyba trochę gubię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe to jest dobre
"zdradzilas kurwo mnie pod pociag sie podloze ale nie przejedzie mnie bo kurwa jedzie po innym torze REF.Chryzantemy zlociste w pollitrowce po czystej stoja na fortepianie i nie podlewa ich kurwa nikt Zdradzilas kurwo mnie rzuce sie z wysokosci ale nie polamie sie bo kurwa mam gumowe kosci;)"hehehe pozdro dla wszystkich znajacych ten tekst i spiewajacych go po dawce % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej fanka
God grant me the sarenity to accept the things I cannot change Courage to change the things I can And wisdom to know the difference Sinead O'Connor "Feel so different"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noico
"Jeśli go nie znałeś to nieżałuj, bo straciłbyś przyjeciela jak ja" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAT\"Łza Dla Cieniow Minionych\" ...pamietam rozkoszny wiatr nasztegnioncy sztorm daje Ci moja łze okret moj plynie dalej gdzies tam serce masz popekane chce bic nie ma Cie i nie bylo jest noc nie ma mnie i nie bylo jest dzien... GRECHUTA\"Tyle bylo dni\" ...Wazne sa tylko te dni,ktorych jeszcze nie znamy, Waznych jest kilka tych chwil,tych na ktore czekamy... HARLEM - \'Biegnę\' Jak cicho, jak spokojnie w noc odpływam sam Kołysze mnie łagodnie sen, tam jest jej ślad Już tylko tu dotykać mogę twego ciała Już tylko w śnie całować ją Są takie oczy, których nigdy nie zapomnisz Są słowa, których nie wybaczy nigdy nikt Ja wiem, dobrze wiem, to boli Czy jedną noc daruje mi Ref: Są takie dni, są takie dni, takie dni Kiedy wiatr, kiedy deszcz i tęsknię do ciebie Są jeszcze ciągle takie dni Są takie sny, są takie sny, takie sny Kiedy ja, kiedy z nią biegniemy do siebie Są jeszcze ciągle takie sny NOSOWSKA ...herbata stygnie zapada zmrok a pod piorem ciagle nic obowiazek obowiazkiem jest piosenka musi posiadac tekst gdyby chociaz mucha zjawila sie mogla bym ja zabic a potem to opisac... Dżem\"Albo byc albo miec\" ...pedzacy tlum mija cie powietrzem jak bys byl... kazdy utwor Dżemu i Harlemu ubustwiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Current 93 - In The Heart Of The Wood And What I Found There - bardzo lubię. in the heart of the wood in the closed forest christ appeared to me in several forms one two three four swastika i\'m told on the cliffs of mother i walked with mary behind the eyes of his innocence or guile the young old man talks of the brittle walls that held his son pinionned pinionned pinionned mary walks on the cliffs but not on waters then christ appeared as wind mary runs down from the highwalls christ appears as flowers down longpath she walks christ appears as the rubble that holds the stones that holds the paths that holds the feet to the bones of the earth oh if she waits if she waits if she waits if she waits if she waits christ manifests slowly as the dust on her eyes before she falls again into fields of sleep i would like this anger to dissolve and i wait for another revolution or revelation it doesn\'t too much matter when i see blood in wheals all shall be well she said but not to me not to me the skeleton of the universe barbed wire of blues and stars remains unmoved when the mother ocean covers me i rush to drown with her breakers all shall be well she said she said all shall be well but not for me but not for me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....I forgot that I might see,so many beutiful things.... Andain - Beutyful things ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'...WHY WASTE IT, THINKING ABOUT IT, FACE IT. DON\'T WASTE IT, THINKING ABOUT IT, TASTE IT...\' to mój ulubiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×