Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janie wiem

ogladam stare zdjęcia i płaczę

Polecane posty

Gość janie wiem

nic mi nie przeszło a to dwa lata juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaa
spakuj je do pudła i zakop,albo spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to była historia, facet Cię zostawił a Ty go nadal kochasz? Dleczego nie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kto mi to powie
ja podarlam, ale dalej pamietam i tesknie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
no taka historia bylismy razem 6 lat zostawił mnie dla innej nie moge ich spalic chce miec jakas pamiatke.schowałam je głeboko dwa lata temu,dzis wyciagnełam i znowu mnie serce zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
kiedy mi przejdzie.chce zyc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tamtego czasu nie poznałaś nikogfo, jesteś sama? On był Twoim ostatnim mężczyzną jak narazie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
poznawałam ale i co z tego jak zadnego nie chce bo Go kocham chcialabym nie płakac:( ale jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
chcialabym zakochac sie zapomniec normalnie zyc a nie budzic sie i zasypiac z mysla ze On wroci Ja Go kocham strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kto mi to powie
ja niewiem... A ja mam jeszcze gorzej. jestem z innym a o tamtym nie umiem zapomniec :( Too jest tragedia. Siedzi mi w glowie. To nie milosc ale cos co nie pozwala zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prawdopodobnie za mało czasu upłynęło od rozstania i dlatego cały czas tamten siedzi Ci w głowie, ale w ten sposób oszukujesz faceta z którym jesteś obecnie, wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kto mi to powie
fraszko wiem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kto mi to powie
Pale bez tego z ktorym estem nie umiem zyc. Jest kochanym facetem, takim dobrym na meza. Ale tamten w glowie... I t jest kociol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do janie wiem podejrzewam że to był Twój pierwszy poważny związek z mężczyzną i dlatego jest Ci tak trudno o nim zapomnieć, pierwszego faceta zawsze się idealizuje, porównuje do następnych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
teraz sobie słucham naszej piosenki zaraz pewnie pojde spac zeby mnie nic nie bolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kto mi to powie
fraszka otoz zgadzam sie. ja go idealizuje, a on wcale taki super nie jest. Byl moim 2 mezczyzna ale pierwsza tak wielka miloscia... Co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no kto mi to powie może miłóść przyjdzie z czasem w Twoim wypadku, chociaż raczej nie bardzo wierzę w taką zmianę, ale niektórzy tak mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
to ja mam doła ze mna pogadajcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dziewczyny ja nie wiem co Wam poradzić bo sama jeszcze nigdy nie kochałam i na nikim mi tak bardzo nie zależało, może poprostu trzeba czekać na nową miłość, jak to mówią \"czas leczy rany\" i \"najlepsza metoda na zawód miłosny zakochać się\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi smutno20
chyba wiem co czujesz...tyle ze u Ciebie to dwa lata a u mnie dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do janie wiem spróbuj go sobie obrzydzić, pomyśl jaką Ci wyrządził krzywdę, po tylu latach bycia razem zostawił Cię dla innej, ja bym była wściekła, wiadomo że rozgoryczona i rozżalona, ale on nie zasługiwał na to żeby mieć kobietę taką jak Ty skoro nie potrafił docenić tego że z nim jesteś. poza tym chyba miał jakieś wady które Ci przeszkadzały, spróbuj o tym pomyśleć, że on jednak nie był dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
niestey za dlugo bylismy razem nie obrzydze Go sobie bo z nim wizalam przyszłosc był dla mnie tak bliski..a jednak zawiodl wspolczuje Ci to dopiero dwa dni napewno strasznie sie czujesz wyobraz sobie ze ja tak dwa lata juz wstaje i klade sie z mysla ze on wroci wiem to bez sensu ale ja nie moge inaczej nie moge sie zakochac bo Go nadal kocham,nie wyobrazam sobie zycia bez niego,moje zycie to wegetacja,nic mnie nie cieszy nic nie bawi nie umiem pozytywnie myslec nie umiem sie skoncentrowac,nic mi nie wychodzi wszzystko robie bo muszę..ja nie chce tak zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak nika
najlepiej zapomniec>do janie wiem: przeciez to on Ciebie zostawil dla innej.pomysl czy warto tak sie zadreczac myslami o nim???jak nie uporzadkujesz tego to jak chcesz stworzyc nowy zwiazek?hmm?wiem ze ciezko, ze boli . Pomysl o sobie , tez zaslugujesz na szczescie i na milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie wiem
tylko widzisz ja byłabym sklonna mu wybaczyć ,chcialabym zeby wrocił ale chyba wiem ze to niemozliwe dlatego tak sie katuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×