Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady lumpex

kto z was kupuje ciuchy w lumpeksach, second-handach czy jak je tam zwa???

Polecane posty

Gość lady lumpex

moja szafa to niezla kolekcja"szmat"z ciucharni.juz nie pamietam kiedy kupilam cos w normalnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdatnrt
kupie cos czasem...ostatnio żal mi było na koszulę do pracy..i kupiłam sobie za 2,30 białą koszulową bluzkę...wszystkim kumpelom sie podoba-a ja siedze cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza22
mysle, a nawet wiem, ze wiele osob kupuje w lumpeksach. to zalezy czego szukamy. w niektóre ubrania trzeba zainwestować. ale jesli w second-handach znajdziemy cos co nam odpowiada, czemu nie skorzystać. ja mam kilka rzeczy z lumpaksu i jestem z nich zadowolona, bo sa lepszej jakości niż te tanie u nas w sklepach. a o tym ze cos jest uzywane, nie muisimy nowic znajomym. to nasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady lumpex
a ja sie chwale kumpelom markowymi ciuchami ze "szmat".dobra jakosc za dobra cene.w zasadzie teraz to juz jest taki trend.czasem chodzimy cala banda i grzebiemy i zaden to dla nas wstyd.jak sie chce wygladac oryginalnie i nie spotykac na ulicy tak samo ubranych dziewczyn to lumpeks jest super wyjsciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my z siostra
mamy kilkanascie bluzek z Vero Mody, Diesela itp. kupione za 2-3zł z Ciuchlandzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxst
wchodząc do lumpeksu nic tam nie widzę. Nie umiem szukać w tych stosach. Ale znam osoby, które wynoszą z tamtąd fantastyczne rzeczy. I wcale nie muszą się chwalić, że ubrania, w których wyglądają jak od Diora, kupiły po 5,50 za szt albo taniej. Bo nie sztuka ubrać się drogo - sztuka ubrac się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ubieram sie
drogo i dobrze brzydziłabym sie szmat z ciuchlandu nie wiadomo kto je wczesniej nosił moze jakis brudas a moze zostały zdjete z nieboszczyka grrrrrrrrrr ochyda fujjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zyxst
wiem, ze wiekszosci ludzi lumpexy kojarza sie ze stertami ciuchow w koszach ale to juz przeszlosc. teraz ubrania wisza elegancko na wieszakach, wiec czujesz sie jak w zwyklym sklepie odziezowym. tyle ze zamiast kupic 2 bluzki, kupujesz 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietta
Ale to prawda, ze mozna cos przywlec, np pluskwy, ja mam teraz obsesje na tym punkcie i wszystko kupuje nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzie
ktos zalozy dwa razy bluzke i oddaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzie
to tak jakby przymierzal w przymierzalni :) przeciez w sklepie tez wiele osob wklada te rzeczy i jakos nikt sie nie brzydzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż to
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a swistak siedzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania z chiuchlandów
mają jeszcze jedną zalete. były już wczesniej prane, wiec nie ma ryzyka ze jak wrzucimy je do pralki to wyjmiemy ciuch 2 numery mniejszy, odbarwiony itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają wiele zalet
np okropnie smierdz i trzeba kupic 2 litry płynu do płukania nie wiadomo kto je nosił czy osoba czytsta czy rasowy kocmouch ile razy pusicia podpaska i psodnie byly popamione krwia ,czy ktos sobie nie wytral tylka koszulka a moze sluzyła do wycierani kurzu? nie mowie juz nic takich osobnikach co kupuja majty w cichmasach zaraz puszcze pawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kupuje
chodze w dzien dostawy i znajduje naprawde fantastyczne rzeczy, bardzo czesto sa zupelnie nowe, ktos je kupil i oddal, nawet nie odrywajac metki. najlepsze jest to, ze moimi ciuchami z lumpeksu zachwycaja sie wszystkie kolezanki. nowe rzeczy tez kupuje, ale one nie wzbudzaja az takiego zachwytu. oczywiscie sa ciuchy, ktorych nigdy bym nie kupila, bo nie ktorzy przesadzaja kupujac buty, bielizne, pizame. kupuje raczej te, ktore wygladaja na nie noszone za czesto albo wlasnie te nowe, wiec chyba o jakichs obrzydliwosciach nie powinno byc mowy. w kazdym razie polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedal
mowie wam, ze pluskwy opanowuja swiat, ja tam za chiny nic juz uzywanego nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady lumpex
jakie pluskwy? ludzie!przeciez to jest wszystko dezynfekowane i wlasnie od tego plynu dez. te cuchy maja taki niemikly zapach! nie przekonacie mnie do kupowania w normalnych sklepach czy (o zgrozo) na bazarach bo nie chce wygladac jak kazda lepsza panna z ulicy.teraz sa modne spodnie i inne ciuchy z haftem , w sklepach jest ich cale mnostwo a ja chodzilam juz w takich 2 lata temu.a skad mialam?zgadnijcie sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W mojej szafie
3/4 zasobow to lumpeks. Reszta z katalogow. Czasem cos z "normalnego" sklepu. Teraz ciuchow szmaciarnianych nie trzeba sie brzydzic. Sa przeciez lumpeksy pozbawione smrodu. Na bazarach nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"lady\" jak ja to rozumiem:) W normalnych sklepach kupuje tylko bielizne i buty. Ciuchy z lumpów zajmują mi cała szafę, własciwie już nawet nie mam jak tego wszystkiego \"wynaszać\". Po ciuchy do sklepów czy na bazar nawet nie chodzę, bo po co. A poza tym mnie osobiście cieszy : 1. polowanie 2. takiego ciucha nie nosi połowa miasta, a ja lubię być orginalna 3. jak się taka zniesmaczona paniusia pyta gdzie kupiłam taki fajny ciuch i ma głupią minę jak mówię \"na lumpach, na ulicy X\" - cholera złosliwa ze mnie wyłazi Lumpeksy górą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydze sia was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W mojej szafie
To my sie cieszymy :) Wiecej lumpow zostanie dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady lumpex
dokladnie tak! ale jak w mojej ulubionej ciucharni jest dostawa to sa takie tlumy,ze maskra i czasem baby wydzieraja sobie z rak ubrania-totalna dzicz.a potem stoja na srodku w gaciach i stanikach -ze schabami na wierzchu i przymiezaja...to akurat mnie wnerwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilo47888
tez zagladam do takich sklepow! naprawde mozna upolowac cos fajniutkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też problem
Wolę kupić w szmateksie niż na bazarze. Ale rzeczywiście , żeby kupować w lumpeksie trzeba mieć wyrobiony gust, bo oprócz świetnych rzeczy mozna też znaleźć przedpotopowe łachy. Lumpeksy w ostatnich latach naprawdę przeszły przeobrażenie. To już nie są ciasne, śmierdzące nory sprzed dziesięciu lat. Mój ulubiony sklep przypomina olbrzymią halę, rzeczy są wyprasowane, wiszą na wieszakach, uporzadkowane kolorystycznie. Uwaga hit- rewelacyjne krawaty po 2 zł marki kenzo, joop itp.( w sklepie kilkaset złotych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady lumpex
to prawda,ze czasem mozna znalezc cos nie z tej epoki typu fioletowe koronkowe suknie bezy a'la amerykanska druhna 89'. ale czasem jak sa jakies imprezy przebierane to i taki ciuch sie przyda.gdziezby indziej mozna znalezc takie cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie wy macie
cichy w koszach? to chyba juz przeszłość teraz są segregowane, często sprzedawane na szuki, uprane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie wy macie
zapomniałam dodać, że dużo rzeczy jest nowych, jeszczcze z metką ja kupiłam nowe buty hobb's, skórzane w środku na zewnątrz i nawet z poeszwami skórzanymi za 11 zł (były ma wagę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×