Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Gość domi26
Ja jestem z wrocławia ale nie znam tego lekarza. Ja chodze do ginekologa na ul. Energetyczna do Magdaleny Hirowskiej-Tracz, bardzo fajna doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja - u Fuchsa bylam na USG 3D - niby specjalista od odczytywania tego typu obrazow..trudno mi ocenic. jak dla mnie to traktowal te wizyty tasmowo. 10 minut, wypalal plytke, malo mowil, 150zl i nastepna. nie wiem jak sie zachowuje na normalnego typu wizytach. ja chodze do dr. Jeleniewskiej w LIM center, ale pare razy sie czulam na wizycie jakbym przyszla z wykladem co wyczytalam na internecie, bo sama nie bardzo mi odpowiadala na pytania...ale ludzie ja polecaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Mamy pierwszego zeba :D Cieszylismy sie jak dzieci, chociaz ja troszke mniej ;p bo cala nasza rodzina mowila, ze jak ktorys z rodzicow znajdzie pierwszy to dostaje prezent od drugiego i akurat maz znalazl... kurcze, no ale co zrobic zabek jest i to najwazniejsze :) brzuchatka - to czekamy na zdjecia, tylko sie teraz nie przepracowuj za mocno. rudamaxi - jak sie czujesz? ahaja8 - ja polecam ginekologa tez z energetycznej, ale ten do ktorego chodze nazywa sie dr Pająk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczyny Brzuchatka wczoraj urodzila synka:D Ja czuje sie ciut lepiej ale jeszcze nigdy grypa mnie tak nie rozlozyla:O Dziewczyny moze utworzymy tabelke? imie dziecka.....data urodzenia......waga przy porodzie/waga obecna........wzrost przy porodzie/wzrost obecny co wy na to? Magda gratuluje zabka moja niunia stoi od wczoraj jak sie ja postawi a dzisiaj zrobila pierwszy raz siusiu do nocniczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka - gratulacje!!!! Jak będziesz miała chwilkę to napisz jakieś szczegóły ;) rudamaxi - gratulacje dla Wiki, ale z niej już duża dziewczynka :) ja jestem za tabelką, ale tutaj coś znowu cichutko :( My wybieramy się jutro do Polanicy na kilka dni, pierwsza wycieczka Michałka, ciekawe jak będzie. Pogoda ma dopisać, miejmy nadzieję... a to w sumie najważniejsze. A jak tam u Was dziewczyny? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia zycze zatem udanej wyprawy Ja pisze prace,dzisiaj oddalam pierwszy rozdzial,obrona 20 czerwca,wiec czasu niezbyt duzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!! 10tego dopiero wyszlam ze szpitala. Maluszek mial zoltaczke. Wreszcie w domu! Powoli dochodze do siebie, glownie przez brak snu, bo z innych wzgledow pologowych jest w miare ok. nie mam teraz za wiele czasu, bo mam pare rzeczy do zrobienia poki maly spi, to pozwole sobie przekleic link do moich opisow z innego tematu, jakby kogos interesowalo :) : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3521590&start=6180 jak cos, to strona 207 w tym temacie. Dzieki za gratulacje! Odezwe sie w miare mozliwosci jak najszybciej. Pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! czy jeszcze ktoś tu zagląda? ja ostatnio nie bardzo mam czas siedzieć przy komputerze. Adaś niebawem skończy 3 miesiące i na razie jest bardzo marudny, jak spi, to korzystam ile sie da, zeby cos porobic w chalupie. od paru dni nie bylam z nim na spacerze przez ta pogode, a dzisiaj juz jest w miare a nie moge sie zebrac. jak mysle o tym moim 4 pietrze bez windy plus ok 30 minut zeby dojsc z Grabiszynsiej w jakies ciche, zielone miejsce to mnie na maxa lenistwo ogarnia... a tak w ogole,to pozdrawiam wszystkie mamuski jesli w ogole jeszcze jakies tu zagladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Brzuchatka Fajnie ze odwiedzilas nasz biedny topik. Wczoraj sie obronilam i teraz mam wiecej czasu wiec bede tu czesciej zagladac,piszcie dziewczyny piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa Rudamaxi GRATULACJE!!!!!!!!! ciezko bylo? fajnie to juz miec za soba, no nie? a jakie to studia? oblalas juz obrone? :) ja wlasnie mam chwile przerwy. Adas zasnal, a ja szybko wcinam odgrzany z wczoraj obiad. cos marudny jest znowu i na nic nie ma czasu. albo ja nie potrafie sie porzadnie zorganizowac :) no nic, pozdrawiam serdecznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki brzuchatka jestem magistrem prawa:D Wszyscy mowia ze obrona to tylko formalnosc,ja powiem tak napewno to nie jest formalnosc przynajmniej w katedrze postepowania karnego,ale moze to dlatego ze strasznie sie denerwowalam. teraz wypoczywam i odwiedzam wszystkich znajomych a 4 jade do wawy na wesele a potem od razu z Wawy do Miedzyzdroji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarinka71
Trochę się zawiesił temat..więc odświeżam:) Ja mogę polecić Gina na ul. Piastowskiej (grunwald) ale to prywatny. 100zł płace za wizytę w ciąży ale jest naprawdę rewelacyjny i nie ma to jak prywatny chociażby przez to że mam do niego prywatny numer i nawet jakby w środku nocy coś się działo to mogę do niego zadzwonić. Z wizytami też nie ma kłopotu i spoko się z nim rozmawia o wszystkim dosłownie. Tak w ogóle to jestem w 38 tyg. ciąży więc już nie wiele mi zostało. Rodzić prawdopodobnie na kamieńskiego będę choć nie bardzo tam chciałam. Może zaglądają tu jeszcze jakieś mamy z Wrocławia i mogą polecić jakieś dobre sklepy albo mają do oddania lub do odsprzedania coś dla malucha płci męskiej:) Wyprawkę niby już mam gotową ale wiadomo jak to jest:) Pozdrawiam inne ciężarówki z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, własnie znalazłam ten topik, chętnie podyskutuję z innymi mamuśkami z Wrocławia. Ja mam termin za 4 tygodnie. Nie mogę się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie :D Ja juz mam dwie pociechy,odezwijcie sie jeszcze moze rozruszamy ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka a kogo nosisz pod serduszkiem? I jak tam przygotowania przed wielkim dniem? Ja teraz po raz drugi w te wakacje siedze z dziecmi w Miedzyzdrojach i sie jodujemy ile wlezie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka, witaj :) mamy dzieci w zbliżonym wieku ciążowym :) A czemu nie chciałaś na Kamieńskiego? Wolisz Brochów? zamknięty do 5 września. No i gdzie te wszystkie ciężarówki mają się pomieścić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod serduszkiem nosze Marcinka:) Nie chciałam na kamieńskiego za bardzo bo za dużo nasłuchałam się o nim. Mam tam znajomą co prawda ale nie jest położną więc na nic mi ta znajomość przyda isę w czasie porodu. A wkurzyłam siębo znajoma rodziła tam na początku roku i chciała mieć poród w wannie to jej powiedzieli że wanna jest zepsuta od dawna i nie ma takiej możliwości, jakoś dwa tyg. później rozmawiałam z tą znajomą która tam pracuje i dowiedziałam się że wanna była cały czas sprawna, najwyraźniej położnej nie chciało się prowadzić porodu w wannie. Grrr.. szlak może człowieka trafić. No i wogóle nie ma najlepszej opini kamieńskiego. Niby ok, ale jednak jak się jest pierworódką to dużo się czyta o tym i chciałoby się wybrać jak najlepiej. A remonty to u nas masakra poprostu. Na kamieńskiego zamknięta ginekologia jest więc jakby po porodzie cos było nie tak to mój mały zostaje tam na położnictwie a ja trafie na dyrekcyjną:/ i weź tu urodź dziecko spokojnie i nie martw się na zapas. Ostatnio do oławy odsyłali kolesia bo brak miejsc a jemu już żona w aucie prawie urodziła. Ja mam znajomego w Nysie ale czy dojade?? Pewnie nie dlatego wyląduje na kamieńskiego. Ogólnie to przygotowania juzw pełni zakończone i torba czeka pod drzwiami w razie \"W\" :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka, dlatego ja właśnie chcę rodzić w Wałbrzychu. Jadę do rodziny 2 tygodnie przed porodem i tam sobie poczekam na naszego chłopczyka :) Ludzie mówią, że \"kombinuję\" ale jak ja słyszę coraz to nowe historie o Wro, to coraz bardziej jestem przekonana co do słuszności wyboru. Poza tym chcę mieć szansę na ZZO. Nie mam jeszcze wózka, gdzie swój kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość mi się coś skasowała:/ Ja swój dostałam więc miałam problem z głowy ale jak jeszcze szukałam to na świebockim. Nie zależało mi na firmie tylko na dużych pompowanych kołach, żeby był wielo funkcyjny itp. Tam jakoś za 450zł były ale chyba koła duże ale nie pompowane a od 600zł już pompowane. Też bym chciała mieć rodzinke poza wro i mieć do kogo jechać. Od razu bym stąd zwiewała bo nie dość że nasze szpitale najlepszych opini nie mają to jeszcze te remonty:( A na kiedy masz termin?? Ja 30 sierpnia i to będzie moja pierwsza dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - dzięki za propozycję, kupujemy nowy jedo. catarinka - termin mam za 3 tygodnie - na 12 września. Ty już dosyć szybko, więc w każdej chwili może się zacząć :) daj znać co i jak. A byłąś w hurtowni askot? mają świetny wybór, na prawdę, możesz dziecko wypozażyć od A do Z. Jestem zadowolona - wczoraj byliśmy po ten wózek. Mamy w zasadzie wybrany, jeszcze tylko na kolor musimy się zdecydować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny coprawda przezywalam to juz dwa razy ale zazdroszcze wam tego oczekiwania na swoje najwspanialsze cudy swiata.i na ta cudowna chwile kiedy po raz pierwszy poloza wam na brzuchu wasze dzieciaczki,ach rozmarzylam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski :) Ja mam do sprzedania Mikado Ox-Ford, on ma duże koła i super wygodną gondolę, to taki wózek-czołg, ma do tego super wyposażenie. Mi nie pasowała w nim spacerówka :( Ale z drugiej strony wiele jest dziewczyn, które mało mnie nie zeżarły jak zaczęłam jechać po wersji spacerowej ;) Może kwestia wymagań :) Ja jednak nie czułabym się dobrze, gdybym nie napisała, że spacerówka w Mikado nie jest moim zdaniem najlepsza i że polecam wózek dla mam, które chcą zapewnić dziecku super komfort w okresie noworodkowym i niemowlęcym, a potem po prostu kupić nową, lekką spacerówkę. Jestem z Wrocławia, oczywiście! http://www.allegro.pl/item420105888_mikado_ox_ford_wozek_wielofunkcyjny.html To aukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemical----> też mam mikado ale discovery:) A drugi to nie wiem nawet jaki ale on to u mojej mamy stoi, więc ja jak coś to nawet dwa do sprzedania później będę miała. Dafidolek----> A no nie dużo mi zostaje. Termin na sobotę ale czuje że szybciej się rozpakuje... Dzisiaj leże z moim menem w łóżku i nagle zryw \"wody mi odchodzą\", hehe siku mi się tak chciało że myślałam że to wody;) Pomału się odkorkowuje więc opóźnienia dużego też raczej być nie powinno, ehh już mnie to męczy, może jakby nic się nie działo to jednak lepiej by było a tak... Wiem że to już tuż tuż a jednak nic. Stwierdziłam dzisiaj że chyba będę leżeć tam na łóżku i śmiać się. Jak mojemu powiedziałam że rodzę to takie śmieszne to dla mnie było i później się śmiałam nie z tego że spanikowałam ale z tego że naprawdę mogłam rodzić i śmieszne by to dla mnie było. Nie wiem co mi chyba jakieś dziwne hormony uwalniam;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×