Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Dajemy rade! Czasem miewa kolki - to wiadomo. Ale gdy nic dziecku nie dolega - to aniołek :) Napiszę coś więcej później, idę się teraz mężem zająć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, mielismy aktywny tydzien, od wtorku do piatku u rodzicow, pozniej sobote spedzilismy u tesciow, a w niedziele znowu do rodzicow i w poniedzialek Michalek mial szczepienie. Dzielny z niego chlopczyk nie plakal, w zasadzie nawet nie zareagowal na zastrzyk, tylko \"gugal\" do lekarza :) rudamaxi - a jak tam dzieciaczki sie czuja? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Madzia Konrad juz wariuje wiec jutro go puszcze do szkoly niunia nadal charczy na szczescie znacznie mniej niz w piatek czy w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! i ja tez zamacham:D Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu, studia,praca, dom a potem sennnnn:) To co mi pomaga, jakaś zmęczona jestem ostatnio.A przede mną perspektywa pisania pracy mgr buu kiedy ja mam to wszystko zrobić. Mi juz troszkę urósł brzuch,niewiele, ale ja odczuwam różnicę.To juz 15 tydzień:) Marzę o wolnym. Mokka- miałaś rację, jestem średnio zadowolona z wizyty u dr Miś -Michałek:( Może miała zły humor, nie wiem, ale jeśli znowu zmienię lekarza to byłby już 5.Chyba zostanę u niej i zobaczę jak rozwija sie akcja.W końcu muszę mieć 1 stałego lekarza. Pozdrawiam Was gorąco! Już niedługo święta!!!Uwielbiam ten czas magii i zapach cynamonu, migoczące lampki.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na święta :) Kupiłam nawet piękne, słomkowe ozdoby choinkowe w Lidlu :) I zabieram się za planowanie prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ruda maxi mnie ściga po innych tematach :D więc donoszę, że wszystko u mnie w porządeczku i czujemy się jako tako, 38 tc się zaczął no i w każdej chwil możemy już jechać się rodzić :) torba spakowana, wszystko gotowe. czekamy :) pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki -super ze sie dobrze czujesz i prosze o nas nie zapominac bo bede ryczec;)Z calego serducha zycze ci szybkiego i latwego jak najmniej bolesnego porodu. Reszcie mamus macham 🖐️ Dzisiaj mam kiepski dzien i nie mam sily pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka kochane !!Ja tez macham 🖐️ !!!! Widze że nam się maluszki troszke pochorowały :( dla nich duuuzooo zdrówka :)!! Troszke nas nie było ,brak chwilki i jakoś checi na pisanie ,wisielczy humor a we wtorek pojechalismy na pare dni do tesciow i tam poczułam nareszcie że żyje :).Laba przez tych pare dni to mało powiedziane ,ja poprostu nie wiedzialam ze mam dzieci ( kochana tesciowa ) ,miałam nareszcie czas dla siebie i dla meza ,bo strasznie sie mijalismy przez ponad tydzien . No ale dziasiaj rano przezyłam szybki powrót do rzezcywistości .O 7.00 rano maluchy wpadły z impetem do sypialni i z wrzaskiem oznajmiły ze chcą mleczka i kaka :( a było tak pieknie ... W poniedziałek byłam u lekarza ,maluszek ma sie świetnie tylko u mnie lekarka podejrzewa piasek w nerkach :( ,mam skierowanie na badania bakteriologiczne moczu ,mam nadzierje że bedzie ok ze to tylko takie małe zawirowania zdrowotne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinko wielkie dzięki za pomoc. Byłam u dr Maciejewskiego i jestem bardzo zadowolona, raczej nie zmienię już lekarza. Wogóle przychodnia też jest super, położne pomocne-czym obydwoje byliśmy zaskoczeni, pomijając fakt, że wogóle były. Może po prostu najlepszym wyjściem jest powrót do Maciejewskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niedziela mi mija zdecydowanie za szybko:( stokrotka zycze ci zeby to bylo chwilowe,ja o zgrozo w prawej nerce mam kamien 14mm,Bardzo sie boje jak mi przyjdzie go rozbic i potem urodzic caly ten gruz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokka1 baardzo się cieszę, że jesteś zadowolona!! Właśnie rozmawiałam z mężem i podjęliśmy decyzję że wracam do mediconceptu:) A ja znowu przeziębiona, jutro idę do pracy.Trzeba to trzeba. Kupiłam sobie wreszcie portki ciążowe, bo jak kucam to zaczyna mnie w pasie uciskać, ale i tak w sumie niewiele widać. Pozdrawiam wszystkie kobitki🌼 rudamaxi -ja się zastanawiam czy nie przełożyć pisania pracy mgr po porodzie, nie wiem czy długie siedzenie przy kompie w ciąży to dobre rozwiązanie.Muszę pytnąć lekarza.Wolałabym napisać już teraz, ale zupełnie na razie nie mam czasu. Mam pytanie do Was jeszcze, do którego miesiąca ciąży pracowałyście?? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinkaka ja na twoim miejscu pisalabym teraz by napisc zanim sie dzieciatko urodzi a potem miec czas tylko dla dziecka.Rob po prostu sobie przerwy .wstawaj od kompa jakies male dozwolone cwiczenia dla kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację rudamaxi:) pomyślimy zobaczymy.Dobrze by było , żeby się sama napisała ;) Pozdrawiam i piszcie co u Was 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie -po staremu mala nadal kaszle ,a ja od rana zmagam sie z rozwolnieniem ,i nie moge sobie z tym poradzic ,jadlam juz wegiel,ryż,kakao i nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wpadłam, żeby zobaczyć co napisałyście i wystąpił jakiś błąd, już się przestraszylam, ze nam topic usuneli, dlatego pisze, ze u nas wszytsko w porzadku, w czwartek odwiedziła nas kolezanka, z ktora lezalam w szpitalu po porodzie. Czas leci nam bardzo szybko zwlaszcza ostani tydzien, po prostu nie wiem kiedy leca dni, do tego wzielam sie za porzadki i na nic nie ma czasu, pozdrawiam Was serdecznie i odzywajcie sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza... dziewczyny co słychać???rudamaxi,Chemical,stokrotkapolna_?? Ja znowu chora:( i znów antybiotyk, ale na razie nie biorę,najpierw zadzwonię do mojego gina sie poradzić.Pozdrawiam Was kobitki! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze dziewczyny, ale tutaj smutno, a przeciez byly Mikolajki, zaczyna sie taki magiczny okres, za oknem dzisiaj przygnebiajaco, ale swieta juz tuz tuz. Michałek przesypia mi juz od jakiegos czasu cala noc, a ma dopiero 3,5 miesiaca, na poczatku sie balam, ze tyle spi i go budzilam w nocy na jedzonko, ale teraz czekam az sam zawola. Kobietki co tam u Was slychac? Jak sobie radzicie, jak malenstwa i jak maluszki w brzuszkach? Odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto!!! Dziewczyny pewnie jesteście zabiegane.. Życzę Wam Wspaniałych Świąt ,wszystkiego dobrego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie:) nareszcie was odnalazłam:) juz mamy netka od jakiegos czasu w domku ale linka do Was mialam w innym kompie i tak schodziło:) mam nadzieje ze u Was w porzadeczku :) Obiecuje ze teraz zagladac bede!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczesliwego Nowego Roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, co u was słychać? Jak brzuszki-maluszki? U nas po staremu, trochę jestem w polsce, trochę w irlandii. Mała ma już dwa ząbuszki, od miesiąca już chodzi . A do tego tańczy, jak tylko usłyszy muzyczkę ugina kolanka i kołysze tyłeczkiem! Słodziutka istotka! Pozdrawiam was wszystkie gorąco i przepraszam że zaniedbałam.Wszystkiego najlepszego w nowym roku! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup____________up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×