Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Witam i zapraszam wszystkie mamuski z wrocławia i okolic,moze uda nam sie zbudowac tu fajny pokoik w ktorym bedziemy sobie gadu-gadu,wzajemnie wspierac,wymieniac doswiadczeniami,smiac sie,czasem plakac...niby przez net a jadnak blizej siebie...Jezeli zagladacie tu, to serdecznie zapraszam..pozdrawiam cieplutko.Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby nie bylo tu zadnych wroclawianek?!!!!???to nie mozliwe zebym byla tu sama...:( hej dziewczyny,zmykam stad na chwile by troszke posprzatac i mykac z malenkim na spacerek...Jak wroce to mysle,ze ktos tu zapuka:)pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monika :-) Ja jestem mamuśka z Wrocławia :-D Mój synek Pawełek własnie dzisiaj kończy 9 msc ❤️. W jakiej dzielnicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja jestem z Wrocławia - ale dopiero przyszła mamuśka:) około 6 tydzień ciązy - jutro dokładnie sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może uda mi sie wyciagnąć od was jakies info na temat co i gdzie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tiki-tak:)to dopiero twoj poczatek:)ale juz dzis zycze Ci wszystkiego dobrego...Aga,zajrzalam sobie na stronke pawelka,tak szybciutko,bo maly juz ubrany i zmykam z nim na spacerek...ale sliczny z niego chlopczyk:)Chcialabym taka stronke zrobic Wiktorkowi,ale chyba nie wiem jak sie do tego zabrac..:)pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Napisze coś więcej poźniej - teraz ide gotowac obiad :-) Tik-tak - pytaj sie o co chcesz :-) Ja juz zaprawiona w bojach mamuśka, a Monika pewnie też już pewnie nie gorsza. Monika - napisze Ci niedługo co i jak z ta stronką na bobaskach. Aha - ja mieszkam na Karłowicach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga* - ale śliczny ten twój Pawełek:) jak urodze też załoze taka stonke:) a pewno ze bede miała duzo pytań! 1) czy mozecie polecic dobrego gina? najlepiej panstwowo! 2) w ktorym szpitalu najlepiej rodzic? 3) gdzie robia najtansze badania krwi? 4) jaka szkoła rodzenia i czy wogóle? 5) sklepy z wozkami. łóżeczkami i całą wyprawką? ale fajnie ze tu sa mamy z wrocławia = pomozecie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem śródmiescie-stare miasto - okolice Nowowiejskiej i Sienkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tiki-tak!!!:D Ja przez całe zycie mieszkałam na Wyszyńskiego. Wyprowadziłam się dwa lata temu:) Wygląda na to ze byłyśmy sasiadkami. Urodziłam w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha - ja własnie miesiąc temu wyprowadziłam sie z ulicy Nowowiejskiej :-) Mieszkałam niedaleko sklepu \"Bajka\" - kojarzycie ? A wcześniej jako nie-mężatka mieszkałam na Daszyńskiego :-) tiki- tak - odpowiem Ci wieczorem bo mam w domu małą marudke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga* dzieki - to ja jutro predko sprawdzam co mi napiszesz, bo w domu nie mam neta niestety:( a moze to i dobrze:) my wynajmujemy kawalerke, narezie jeszcze w niej pomieszkamy do momentuaz malenstwo nie zacznie barszkowac i raczej przeprowadzimy sie do innego miasta ale jestem normalnie zaskoczona - ze trafiamy tu na siebie - kobitki z tych samych ulic:) grzywa - cudna to Twoja córcia, piękna a mama jaka ładna:) kurcze dzieki wam mam jeszcze wiekszą ochote na to malenstwo co juz tam we mnie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
heloo, to i ja się dołączę-chociaż dopiero planuję ciążę;też chętnie dowiem się odpowiedzi na pytania zadane przez tiki-tak; a czy możecie polecić dobrego pediatrę? i lekarza od niemowlaków-nie pamiętam jak się dokładnie nazywają;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witajcie sąsiadki:) Jasne ze znam Bajke. Chodziłam do podstawówki 84, a Wy??? Jestem z rocznika 80. Moze sie znamy... Napisze cos wiecej wieczorkiem. Narazie nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja też znam bajke doskonale, koło parku co nie??:) ja pochodze z innego miasta, wrocławianka jestem od 7 lat, po skonczeniu studiów zostałam we Wrocku ale za jakis czas moze za rok zamierzam powrocic w rodzinne strony jestem rocznik 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
i czy słyszałyście jakieś opinie na temat szpitala w Oławie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ,ze cos tu sie zaczelo wreszcie dziac..ja dzis do wieczorka jestem bardzo zajeta,ale jak juz sie uwolnie od obowiazkow to na pewno sie odezwe...Jestem troszke dalej od Was...bo na krzykach:)ale w jednym miasteczku:)Tymczasem pozdrawiam i obiecuje odezwac sie poznym wieczorkiem:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już niedługo będę mamusia, obecnie 32 t.c., niby termin na 2 paź, ale mam nadzieję że mała urodzi się troszkę wcześniej bo już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
hej dziewczyny jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Z nadzieją wpisuję się na kolejnym topiku o mamach z Wrocławia - do tej pory wszystkie inne ginęly w pomroce dziejów ;) Mam 21-miesięczną córeczkę Martynką a drugie w drodze :) Mieszkam na Nowym Dworze, ale w okolice Nowowiejskiej znam dobrze - mieszka tam mój znajomy :) Jak będziecie miały konkretne pytania, to zawsze z chęcią odpowiem, choć moje poglądy nie zawsze są popularne ;) Np na temat klinik mam złą opinię :( Miałam tam cesarkę. Z samej operacji jestem zadowolona - zrobił ją świetny specjalista. Ale opieka położnych, zwłaszcza tych z noworodków była skandaliczna. Bez mojej wiedzy i zgody dokarmiały małą sztucznym mlekiem,nie chciały mi pomóc w nauce karmienia i były bardzo opryskliwe. Dodam, że leżałam na 5-cio osobowej sali na patologii ciąży, bo rzekomo na położnictwie nie było miejsc :( do pacjentek przychyodziły tabuny gości, w większości facetów, a ja walczyłam z karmieniem, bólem po cięciu i bólem piersi :Owszystko na widoku. To na razie tyle, trzymajie się, piękny dzień dziś, jaka miła odmiana po tym okropnym słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
hej Jonka, a możesz polecić jakiegoś dobrego pediatrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj🖐️ i ja jestem z Wroclawia... mam 5-miesieczna Pyzke:D rodziłam na Brochowie i moge polecic ten szpital kazdej ciezarnej... aha...mieszkam na Grabiszynku:D pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przyłączę, co prawda mieszkam w okolicach Wrocławia ale planuję poród w 40-leciu, jednak jeszcze troszke mam nadzieje poczekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Tez jestem z Wroclawia, mieszkam na Kuznikach( kolo Nowego Dworu), mam 1,5roczna coreczke.... Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzis po raz pierwszy zobaczyłam moje maleństwo - ma 2 cm, słyszałam bicie serduszka, jestem oszołomiona:) byłam u ciemnoskórego lekarza na klinikach i tam tez bede rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-tak :) Dr Eko :) spoko gość. Na studiach miałam zajęcia z nim :) Ale zdania nie zmienię - ja przeżyłam na klinikach mini-koszmar :O brrr Też się zastanawiam teraz nad 40-leciem, zwłaszcza, że koleżanka robi tam specjalizację :) ale do lutego jeszcze sporo czasu. Mokka - znam kilka pediatrów, ja nie korzystałam z pomocy nikogo, bo na szczęście nie było takiej potrzeby, ale z czystym sumieniem mogę Ci polecić lekarki z pl.1-go maja. Przede wszystkim - dr Joanna Puławska i dr Danuta Greczner - świetne specjalistki i do tego mają super podejście do pacjentów. Polecana jest też dr Łydka, jest pediatrą - neonatologiem, też z 1-go maja, choć teraz chyba po przenosinach - z Brochowa. Niestety, nie mam namiarów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
to ja po raz kolejny zadam to samo pytanie:czy możecie polecić dobrego pediatrę i neonatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
Jonka dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×