Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RAMBALDI

Zapach w domu

Polecane posty

Co robicie żeby w waszych mieszkaniach, domach byl przyjemny zapach? Ja używam odświeżaczy powietrza do kontaktu, ale czesto boli mnie od nich glowa.U mojej znajomej pachnie już na korytarzu, a w mieszkaniu unosi się przyjemny i świeży zapach.Mogę u niej siedzieć bardzo dlugo, a zapach nie jest drażniący. Glupio mi jej zapytać czego używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Ci AIR WICK
air wick o zapachu bialych kwiatów piekny zapach i regulujesz intensywnosc ja uzywam tego jzu od 2 lat i nie czuje tego zapachu kiedy wchodze do mieszkania , ale wszyscy goscie mowia ze pieknie pachnie :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakas
ambi pur decora, takie wymienialne zelowe wklady w bardzo stylowym szklanym pudeleczku, najlepiej zapach orcvhidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakas
albo siweczki w sloikach Yankee, ale chyba nie do dostania w Polsce.. niestety,.... wielka szkoda, bo sa cudowne i jest tysiace roznych zapachow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam różnych rzeczy
Pot Pouree czasami kadzidełek i pachnących świeczek, ale rzadko, bo mój chłopak ich nie lubi olejków eterycznych zawsze kupuję ładnie pachnące środki czystości prawie zawsze mam świeże kwiaty w wazonach (zimą zaś gałązki drzew iglastych). odświeżacze wg mnie pachną sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam różnych rzeczy
jak to się pisze? google mnie odesłały do "potpourri", ale żaden słownik nie opisuje znaczenia, o które mi chodzi. to kompozycja kwiatków, płatków listków itp. nasączona olejkiem eterycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WietrzyćKochaniodrobina św

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka domowa
U mnie zawsze pachnie swieżym praniem - bo wiecznie piorę! :D:D:D Zapach jest bardzo przyjemny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyx
a ja uzywam odswiezacza Air Wick o zpachu górskego wodospadu jest bardzo fajny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki topiku
Zupełnie nie rozumiem czemu krępujesz się zapytać koleżankę, czego używa... Na pewno Ci odpowie i jeszcze będzie Ci wdzięczna za komplement :):):) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
bo może to jest taki "swój własny" zapach tamtego mieszkania :) Zauważyliście, że każdy dom ma swój własny zapach właśnie? Najlepiej to można zauważyć, jak się wraca z podróży do własnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam kiedyś o takich badaniach socjologicznych na temat ulubionego zapachu w mieszkaniu. I nie zgadniecie ale na 1 miejscu był zapach pieczonego ciasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
rer .. i ja cię popieram :)) ale ... wystarczy zaparzyć kawę by poczuć się jak w domu . Ten ,,swój ,,zapach oddają szczegolnie stare mury. No cóż są wiekowe , nie ma się co im dziwić .Inną sprawą jest , iz zamykamy szczelnie onka gdy wybywamy z domku ...a zapaszki w koncu gdzoieś muszą uchodzić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
wszystkie chemiczne wyrzucic - pot pourrie samemu robic - air vick tez smierdziel chemiczny jak kazden - kadzidelka i olejki to tylko zapewniona alergia bo sa robione z samych chemicznych skladnikow - najlepsze sa wlasne kompozycje i to o kazdej porze roku mozesz miec swoje np: liscie laurowe ze skorkami z pomaranczy na wrzatek i masz naprawde zapach cudny jablko pikowane gozdzikami (wyglada jak jez - albo pomarancz pikowana gozdzikami tez sliczny zapach z siebie wydaje - po prostu trzeba troche czasu i checi wanilia - przeciez same olejki do ciast daja intensywny zapach - ususzone kwiatki samemu mozna nasaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Air wick\'a o zapachu mandarynki i zielonej herbaty. Też kupuję środki czystości, które ladnie pachną, ale zapach utrzymmuje się bardzo krótko. Najladniej pachnie wlaśnie po praniu (zielonym Lenorem). ;) - też wiecznie piorę. bidortaa - dzięki, wypróbuję. Jakoś mi glupio zaptyać koleżanki czego używa, bo może odebrać to jako wścibstwo z mojej strony. Może dlatego że mieszka w nowym budownictwie, więc mury nie są przesiąknięte zapachami z gotowania itp. Dziękuję za wszystkie pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu kominek i jeden z moich i mojego faceta ulubionych zapachów olejku eterycznego jest Sen Nocy Letniej z serii Aromatyczne Kompozycje. Zawsze pięknie pachnie gdsy się wchodzi do domu. Z tych świeżych zapachów używamy Kiwi, jest bardzo ożeźwiający. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie sadzicie, ze moze to niezdrowo tak caly czas wdychac chemie?? ja nawet lubie czasem swieczki pachnace i odswiezacze, ale zawsze sie zastanawiam, czy to aby nie zamula pluc ;) staram sie kupowac swieczki z naturalnego roslinnego wosku, ale tam wiadomo co w nich jest ... bede musiala wyprobowac sposobow biodratej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otl
Po co Wy ludzie wdychacie te chemie toz to zgroza jak poczytalam tu gdzie ja mieszkam jest trend,ze wlasnie ludzie sie staraja eliminowac chemie z domow:minimum chemii w srodkach czyszczacych,zywnosci a juz na pewno nie specjalne kupowanie tych zapachow zeby sobie sie nawdychac tych swinstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna
Sposób jest prosty. Umieszcam odświeżacz elektryczny w przedpokoju. Wchodzac pierwsze wrażenie jest bardzo miłe, a potem nie przeszkadza gdy przebywa sie w pokoju czy kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinna4
mysle ze u ciebie tez pachnie problem w tym ze do swojego zapachu przywyklas.Z tymi odswierzaczami do kontakow jest tak ze czuc jej jedynie jak jest okno otwarte i cyrkulacja powierza.Ja mam jeszcze paleczki do odkurzacza albo olejkiem aromatycznym spryskam(nie lubie tego smrodu jak sie odkurza.Wieczorem pale swieczke.Uwielbiam zapach lavandy.Tych suszonych kwoatkow nie uznaje bo tylko kurz sie na nich zbiera(chyba ze ktos czesto wymienia)Z air wick sa fajne i ladne te szkielka takie okragle nasaczone zelem.najlepiej jak wszystko utrzymane jest w jednej tonacji ..jak u mnie np lavendowej to po czasie mieszkanie tym przeciaknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zapachy w domu to najlepszą opcją są chyba świece zapachowe. Próbowałam kadzidełek, ale do końca mnie nie przekonują, mam czasem po nich bóle głowy... Swiece zapachowe fajnie wyglądają i pachną, niestety w większości zapach szybko się wyczerpuje :( Fajne są świece Yankee Candle, można je kupić na stronie zapachdomu.pl. Są bardzo trwałe i mają bardzo ciekawe różnorodne zapachy. W sam raz na różne nastroje (aromaterapia mmm:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam kadzidełka Darshan, bardzo przyjemny zapach, łagodny, długo utrzymuje się w pomieszczeniu nawet po spaleniu kadzidełka. Można je kupić na e-kalia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam kadzidełka Darshan, bardzo przyjemny zapach, łagodny, długo utrzymuje się w pomieszczeniu nawet po spaleniu kadzidełka. Można je kupić na e-kalia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolomaa
aaga15 kadzidełka są bardzo alergizujące. Chemiczne odświeżacze też. Najlepiej często wietrzyc pomieszczenia w domu . Dobrym odświeżaczem powietrza są goździki spożywcze. Kikanaście gożdzików zalewa się wodą i doprowadza do wrzenia,wtedy aromat na całą kuchnię idzie i można przenieść kubeczek do innych pomieszczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jeśc czosnek
zdrowo i neutralizuje wszelkie zapachy zwłaszcza jak się puści soczystego baka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę zapachów bo jestem uczulona- utrzymuję dom w czystości , często wietrzę i też ładnie pacnie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam,że
najładniejszy zapach to zapach świeżego powietrza :-) Dodatkowo warto zadbać o firany, koce i ręczniki w domu (prać odpowiednio często).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachLuxusu_pl
Nie ulega wątpliwości, że ważne jest, by mieszkanie było świeże, wywietrzona. Czasami jednak warto sięgnąć dla milszej atmosfery po artykuły zapachowe. Ze swojej strony polecamy produkty z naszego sklepu. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają odświeżaczy powietrza w zupełnie innym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×