Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RAMBALDI

Zapach w domu

Polecane posty

Gość gość
olejek zapachowy taki jak do kominków. ja lubię zieloną herbatę. wlewam go do prania, do wody którą coś czyszczę (podłogi, dywany, łazienkę), do wody do żelazka, smaruję żarówki i szafki z ubraniami (od wewnątrz), w zimie kaloryfery, wlewam do parownicy którą odświeżam np podusie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika159
wiesz co też mam ten problem bo nakupiłam takiej prawdziwej lawendy suszonej i co chwile popachniała a teraz przynajmniej ja w ogóle nie czuję tego :( nie wiem może się przyzwyczaiłam ale wkurza mnie to troche. zastanawiam się jeszcze nad takimi żelowymi kuleczkami jak kiedyś biese miał ale tylko do łazienek http://homearoma.pl/pl/c/Aroma-Gel/79 może one by były bardziej wydajne, bo takich do prądu nie chce. Mam małe dziecko i boje sie że będzie się tym bawił a kuleczki można gdzieś na szafce położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno moge polecić takie nasze rodzime produkty zapachowe http://pachnacaszafa.pl/produkty/ Pachną naprawde bardzo przyjemnie, nie kosztuja drogo, a na pewno sam klimat mieszkania bardzo sie dzieki nim zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca szafa rzeczywiście ładnie pachnie ale jest fatalna dla środowiska. Fajnym patentem ale krótkotrwałym jest odkurzenie odrobiny cynamonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz napisać o co chodzi z tym srodowiskiem? Tak szukałam info u nich na stronie i znalazłam to "Nawiązując do leczniczej mocy natury powstała marka naturalnych i czystych ekologicznie produktów stworzonych z całkowicie bezpiecznych i nowoczesnych receptur."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam SCENTSY - woski zapachowe ze Stanów www.magdalenaszeniak.scentsy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkkolska
Chyba tez pozostane przy pachnącej szafie. Dla mnie to najlpeszy zapach, ładnie pachnie, jesli delikatny i tez co bardzo wązne niezwkle trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollliska
To prawda. Do tego z tego co wiem to wszystkie zapachy są oparte na naturalnych olejkach, dzieki czemu są trwałe i naprawde pieknie pachną, wiec warto jest dac troche zapachu do swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastkina
Ja lubię różnego rodzaju odświeżacze powietrza. mieszkam niestety w bloku, nie dorobiłam się jeszcze domu i często jest tak, że w ciągu dnia czuję, co większość sąsiadów gotuje na obiad, który pewnie i jest bardzo smaczny, jednak niekoniecznie chcę to przez cały dzień czuć u siebie. W sypialni delikatnie, mam zasuszone gałązki lawendy, zapach był bardziej odczuwalny zaraz po zasuszeniu, ale nadal delikatnie pachnie, a dodatkowo lawenda uspokaja, także do sypialni idealnie. Znów w pokoju dziennym, ostatnio królują Yankee Candle http://www.goodies.pl/103-swieczki-zapachowe intensywność i oryginalność zapachów jest niesamowita :) Dodam, że pachną nie tylko w trakcie używania, ale także długo po tym. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zapachy firmy aromanti.com.pl maja super zapachy nie boli od nich glowa i sa bardzo trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda sroczka swoj ogonek chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie otaczac sie ładnymi zapachami. Ale bardziej takimi naturalnymi, które jednak nie duszą tylko przez długi, długi czas ładnie i trwale pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Kazdy z nas własnie lubi kiedy w domu ładnie i delikatnie pachnie. Ja sama też jestem za tym jak najbardziej. A zapachy od Pachnącej szafy są bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak dziewczyny, macie racje, to sa swietne zapachy i co wazne pachnie bardzo długo i ciągle tak samo. Wiec na pewno warto jest kupowac te produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poleczkina
W tej chwili bardzo dużo pisze się o produktach HomeAroma.pl i może faktycznie by można było poszukać czegoś u nich - https://www.facebook.com/sklephomearoma bardzo mi się podobają mi się dyfuzory które u nich są dostępne i dzięki którym w pomieszczeniach można stworzyć naprawdę bardzo specyficzny i fajny klimat w mieszkaniu czy domu. Za pomocą zapachu można w zasadzie kreować obecnie każde pomieszczenie więc mozna zrobić tak, ze w części domu pachnie tak a w drugiej inaczej naprawdę możliwości jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam ze zapachy od Pachnącej szafy sa zdecydowanym numerem jeden i na pewno warto jest iśc własnie w tą strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego one tak ładnie pachną ? Bo sa oparte na naturalnych olejkach i stąd własnie ten ładny zapach. Polecam na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto coś kupić z lawendą bo na pewno jesli chodzi własnie o problemy z brzydkim zapachem na pewno sprawdzi sie zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto coś kupić z lawendą bo na pewno jesli chodzi własnie o problemy z brzydkim zapachem na pewno sprawdzi sie zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam te ich woreczki zapachowe. Sama w swoim aucie mam 2 i naprawde długo ale bardzo delikatnie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że dobra wentylacja to podstawa. Obecnie mam zamontowane nawiewniki i wszystkie nieprzyjemne zapachy znikają. :) Zamontowałam je dzięki http://www.nawiewniki-szczecin.pl/ , to porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie przynajmniej codziennie scierac kurze. Teraz włąsnie też sie wzięłam za sprzatanie. A mam pytanie jakich odswiezaczy i czy w ogole używacie w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam do sprzątania uzyc mydla marsylskiego firmy sidolux . Naprawde pięknie pachnie a można go uzywac do wszystkiego :) Ja nim myje podłogi, scieram kurze, myje okna, lazienke... ogolnie wszytsko oprócz naczyń z których jemy. Kiedys umylam nim wnętrze szafy w której robiłam generalne porządki i pachniała bardzo długo, az przyjemnie ja było otwierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup patyczki. Ja jak postawie to zapach spokojnie trzyma i przez cały miesiąc. Po prostu jest tak trwaly i tak ładnie pachnie. Wiec spokojnie tez polecam. A spray tez jest ok, tylko zapach masz od razu po psiknieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie ma się co stresowac, na Pachnącej szafie na pewno znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnąca szafa ma bardzo fajne woreczki zapachowe. Ja ma 3 w aucie i dają ładny, delikatny zapach. Mysle ze powinniscie tego wypróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje juz od dłuzszego czasu ich odwieżacze i są naprawde świetne. Patyczki jak włoże do olejku to potrafią mi pachnieć nawet cały miesiąc tak samo intensywnie. Jak dla mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×