Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

chyba musze jutro wybrać sie gdzieś rowerem, tak na cały dzień. Ruch zawsze dobrze mi robił. Wieczorem padnę na materac i nie będę miał sił myśleć... moge Was mocno przytulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🤗..moze kot nie będzie zazdrosny :p dzięki, już mi lepiej. Moge zapytać, co najbardziej lubicie robić w wolnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
to ja wróciłam. mam kakao... O O O W wolnym czasie... mam problemy z wolnym czasem, a jak juz go amm to nic nie robie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak znam mojego kota to bedzie:D No ale on nie miał fatalnego dnia, tylko bardzo miły, więc jakoś to przeżyje:) W wolnym czasie: - jak mam tzw. dobry dzien, to spotkania z przyjaciólmi, jakies kino mało ambitne, wypady za miasto - jak mam gorszy, tzn. wiem że się do ludzi nie nadaje bo jestem przemęczona i "zdołowana" to samonty spacer, dobra ksiązka, basen, wtedy najwięcej rysuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za \\_/() a co kiedyś lubiłaś robić? ja zawze sie gdzieś ruszałem, w miejscu nie mogłem usiedzieć...a teraz mam urlop i chyba stany depresyjne z tego powodu :P żartuję oczywiście, po prostu czasami trzeba się ze sobą zmierzyć i przewietrzyc priorytety, cele, marzenia... oddzielić istotne od nieistotnego... i nie idzie mi to najlepiej... gdzies zgubiłem po drodze siebie... takie mam ostatnio wrażenie :( ale powinno być lepiej. Najchętie sam bym sobie przyłożył w tak zwany dziób :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
"gdzies zgubiłem po drodze siebie..." ... wiesz... też tak mam... zapomniałam już nawet co kiedys lubiłam... nie podoba mi się że życie wąłsnie tak wygląda :( Niech mnie ktos mocno przytuli... zaraz idę do łóżeczka, bo rano do pracy trzeba wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, a wiesz że to możliwe z tym stanem depresyjnym? To niby smieszne ale kiedyś czytałam że przy obecnym trybie zycia wielu ludzi ma problemy z odnalezieniem się w sytuacji braku pracy:) Głownie szkice w ołówku albo węglem, kiedys miałam faze i rysowałam dłonie (dwa lata to miałam) , potrafiłam ze zdjęć albo na modelu, teraz głownie pejzaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
nieprawda to... a masz moze jakies zdjęcia swoich prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maracuja..przytulam baaaardzo mocno. Musimy ten stan zmienić, bo w końcu poi co tu jesteśmy?? dobrej nocy, i miłego dnia jutro... nieprawda to..chciałbym je zobaczyć... masz może na jakiejś stronce? jeśli chciałabyś się tym ze mna podzielić... od zawsze rysujesz? czy po prostu kiedyś Cię natchnęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
wiec czekamy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia mam, skanera nie:o ale jak Wam bardzo zalezy to jutro mogę zeskanować:) i podesłać za zdjęcia dłoni, bo tak do końca mi nie przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
no to super, jutro czekam na zdjecia......... a teraz już mówie dobranoc :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest tak że widzisz kogoś i ręce są istotnym elementem tej osoby, jakie są, zniszczone czy nie, szczupłe czy szerokie, delikatne czy spracowane...i możesz jakby przez te ręce w pewnie sposób poznać te osobę. Przepraszam, ale to taka moja teoria na własny uzytek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ta teoria.. sam nigdy na to większej uwagi nie zwróciłem, niestety od jutra zaczynam obserwacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też juz się kładę:) Przytulanku nie załamuj się na urlopie, kilka dni i się wszytko ustabilizuje, czasami \"przystanek\" dobrze robi na spokój wewnetrzny. 🤗 bardzo, bardzo i Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja23
Dobranoc Przytulanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×