Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

dzięki, Maracuja.... dawno mi nikt tak ładnie nie zaśpiewał... :D koledzy moze i szczerze, ale.....hmmmm....wiadomo :p 🤗 jak dziś nastrój? lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Jeszcze arz zaspiewac?? hihi... czujesz sie już staro... bo ja z roku na rok młodziej :P:P:P Dzięki u mnie dzis lepiej.. ale szczerze mówiac to lepiej to takie fałszywe lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie czuję się staro.... wkońcu to tylko 30 lat...do wieku przedemerytalnego! :P jakoś tak ta 30 mnie zaskoczyła. Tak samo jak kiedys studia - zawsze uwazałem, ze studenci to tacy dorosli i powazni ludzie...acha...:D Uszy w górę! Przecież jesteś WSAPNIAŁĄ, FANTASTYCZNĄ osobą. NIE MA TAKIEJ DRUGIEJ NA ŚWIECIE!!!!! 👄 w czółko jeszcze tortu? wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
tortu, winka... i zanieś mnie do łózeczka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
uppppst... cos mi się pomyliło... dzis Twoje urodiznki:)) moze masz jakieś specjalne zyczenie? A moze Ciebie tzreba dzis utulić do snu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się robi, Wspaniała Kobieto... wymruczę Ci kołysankę... i całą noc będe w pobliżu - tak na wszelki wypadek :D Śnij o samych szczęśliwych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
mogłabym spróbować... zaprowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
śnij miluśko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
dzis dzień refleksji...a u mnie taki stan trwa juz chyba troszke za długo.... A jak tam u Ciebie Przytulanku? Nieparwda to... gdzie Ty sie podziewasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
aaaaaaa refleksie i w przytularni pustki... dobrych snów ... moze jutro kogos zastanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
🖐️ u mnie jakoś.. powoli... pisanie tez powoli, ale nigdzie mis ie nie spieszy.. nie mam zadnych planow na przyszlosc wiec gdzie mam sie spieszyc... a jak u Ciebie plany weekendowe? 🤗🤗🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Maracuja - u mnie tez dość leniwie się zapowiada. Nadrobię troche czytanie, jakieś biegi (może jeszcze rower??), wieczorem znajomi, w niedziele obiad u rodziny :D Przydałby mi sie jakiś \"sierściuch\" na kolana... jak się czujesz? jak wszystko się układa? Masz ochote na herbatę? wino? >> Nieprawda to... gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Kazdy z nas jest aniołem, który ma tylko jedno skrzydło. Jezeli chcemy wzbic sie ponad ziemie musimy sie wziac w objecia.\" Luciano de Crescenzo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maracuja, wysyłam do Ciebie mój najpiękniejszy uśmiech.... taki baaardzo przytulny. Jak Ci minął ten łikend? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P jak Piotr
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
u mnie weekend... hmmmm... tak jakby zmarnowany :( A u Ciebie jak minął?? Co sie dzieje z nieprawda to...., moglaby wpasć choc na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegos takiego jak zmarnowany czas... Każdy jest potrzebny i wartościowy. Zawsze może to byc ostatni taki łikend. Ja spędziłem go bardzo przyjemnie, nadrabiając \"zaległoścci socjalne\" - czyli spotkanie ze znajomymi, mejle, smsy, telefony itd. A Nieprawda to penie ma jakiegos \"żywego\" przytulanka... I bardzo dobrze! Ale mogłaby się chociaż pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×