Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionaaaaa

Co z MONIKĄ Kuszyńską?

Polecane posty

Ja pierdolę, pieniądze podatników, kotlety szpitalne - ludzie, zastanówcie się!!! Łatwo tak gadać, jak się nie jest samemu w takiej sytuacji!!! Ciekawa jestem ,czy gdyby wam pieprznął kręgosłup, to tak czekalibyscie na złe wiadomości. Już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah i och
jakby nam pieprznął kręgosłup to bysmy czekali na operację rok z ewnościa a jak by sie udało wczesniej to zrobili by swoje i puśili nas do domu - ilez ludzi tak ma i nikt ich w szpitalach nie przetrzymuje jak tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bedzie
chodzic, czy czeka ja wózek :( myslicie ze rehabilitacja pomoze przy uszkodzonym rdzeniu, jak podaja wiadomoci w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko
kochani nie kłóćcie się!ja rozumiem, że oni przeżywają tragedie i strasznie im współczuję, i nie chodzi mi ożadne podatki, kotlety...jak dla mnie to może tam leżeć całe miesiące, ale nie rozumiem tego podziału...to że ona jest w jakiś tam sposób znana moim zdaniem nie upowaznia do tego aby skakac nad nia bardziej niz nad innym człowiekiem w takiej samej sytuacji..dla mnie jej praca jest mało ważna i na pewno ważniejsza jest praca np.nauczyciela czy urzędniczki...a gdyby im się przytrafiło cos podobnego nikt nawet nie kiwnąłby palcem żeby pomóc, a umówmy się że oni do biednych nie należą i stać ich na rehabilitacje, podczas gdy są tysiące młodych ludzi którzy maja szansę na normalne życie, ale nie maja pieniędzy..ja po prostu nierozumiem dlaczego traktuje sie ich jak jakiś bogów.,i się ich wywyższa?sa zwyczajnymi ludźmi...czy ktoś mi to wytłumaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omq
miesko nie wydakje mi sie ze M.Kuszyńska jest bogata osoba tym bardziej ze zespol podupada i w ogole jest slabo ale bw w to . Ja tam zycze jej dobrze chociaz nie przepadalem nigdy za nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omq
nie jest bogata osoba sorq jeszzcze raz przepraszam za pomylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko
Omq..hmmm ja nie mówię że są niewiadomo jak bogaci, ale z pewnościa stać ją na rehabilitację...bo ona za głupią reklamę czy zdjęcia w Playboyu dostaje więcej niż zarabia przez rok zwykły szrak...a z tego co wiem niedługo przed wypadkiem zrobiła sobie operacją plastyczną..wybacz, ale na takie rzeczy nie stać zwykłych ludzi...mimo że tez nigdy za nią nie przepadałam żal mi jej i szczerze życze powrotu do zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczyk
bogata czy mniej bogata ale napewno bogatrza od przecięztnego Kowalskiego który by juz dawno był w domu sam skazany na siebie i rehabilitację. a ona? nadal lezy w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×